www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ukratkoss trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 2:25 pm    Naslov poruke: ukratkoss trazi Na vrh strane Na dno strane

vec neko vreme trazin pesmu Slavica je njeno ime nemam pojma ko peva a ako neko ima bas bih vam bila zahvalna.
moj e-mail je: slavitajivanov@yahoo.com


 
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 12:38 pm    Naslov poruke: ukratkoss trazi Na vrh strane Na dno strane

trazim od Bilje krstic Sedam sati udara.
e-mail: slavitajivanov@yahoo.com
 
petrone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 296
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslato. Uzivaj! Smile

_________________
 
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala
 
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trizim i sve moguce mixeve zvezda granda 20004
 
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 6:15 pm    Naslov poruke: Re: ukratkoss trazi Na vrh strane Na dno strane

UKRATKOSS je napisao/la sledeće:
vec neko vreme trazin pesmu Slavica je njeno ime nemam pojma ko peva a ako neko ima bas bih vam bila zahvalna.
moj e-mail je: slavitajivanov@yahoo.com



Gvozden Radicevic - Slavica je njeno ime!
Poslato je!

_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima li neko kompletnu diskografiju Bijelog dugmeta?
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da imam sve. E, mozda ne bas sve: trazim neki pesme s jednom albumum od Raca (i Bijelo Dugme) - "Milicija trenira strogocu... i druge pesme za djecu" (1983). Ali imam Bijelo Dugme albumi i nesto singlici.
Ali mislim da ti znas rumunski, zar ne? Ako trazis nesto (album, pesma), samo kaze...
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 8:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ti treba pesma Milicija trenira strogocu imam je pa ti mogu poslati posalji mi mejlom ako ti treba radaadamovic@yahoo.com

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

80Moma je napisao/la sledeće:
Ako ti treba pesma Milicija trenira strogocu imam je pa ti mogu poslati posalji mi mejlom ako ti treba radaadamovic@yahoo.com

Imam pesma. Ali hvala vrlo lepo...
Ja ne trazim Dugme diskografija. Ukratkoss trazi. On(a) mozda hoce pesma (ili nesto albumi) - kad dodje u sajtu. Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> ukratkoss trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon