www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Njihova ljubomora
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Simpa girl
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 308
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 12:26 am    Naslov poruke: Njihova ljubomora Na vrh strane Na dno strane

slusajte!

Imam decka koji je ljubomoran mnogo...Sinoc smo se posvadjali samo zato sto sam ja pricala sa jednim deckom kojeg znam...Ne znam kako da ga ubedim da ja sa drgim momcima ne zelim nista da imam?

Pomozite mii!!!!!!!



_________________
princess
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nista lepo popricaj sa decka i objasni mu da volis samo njega i da ne zelis druge, da su to samo drugari skime pricas i to je sve.
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubomora unistava vezu i stvarno ne bi imala ni volje ni zivaca da budem sa nekim kome moram opravdavati svaku sitnicu Confused
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

teska stvar..... ljubomora zna da bude jako gadna u vezama.... ok , svako je ljubomoran ako je nekom stalo do te osobe,ali u granicama normale... ali takav tip ljubomore ko je on? sta si pricala? sta si radila? to je vec sebicluk ili bolesna ljubomora.... prvenstveno treba poverenje,pa sve ostalo.... pokusaj da mu objasnis da ga zaista volis i da ti je stalo do njega.... ali ne znam da li ce on to prihvatiti....

_________________
Happy & Married
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 3:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...ako ti je decko zaista ljubomoran po prirodi onda tu nema velike pomoci..on je takav i takav ce ostati-to je jednostavno tako...Mozda prica pomogne u vezi tog decka s kojim si sinoc pricala ali kad se pojavi neki novi opet ce biti ista prica i tako u krug..ako ga zaista volis naucices da mu te izlive ljubomore tolerises ali kao sto je Lea rekla to zaista gusi i ubija vezu vremenom...sto se mene licno tice mislim da bih kad tad takva veza pukla...e sad pitanje je koliko je on zaista ljubomoran i da li je to jedini slucaj ili skace na svaki poziv,na svaki pogled sa strane pokusava da izazove 3.svetski rat i tako...ako mu se takvi izlivi retko desavaju onda bi najbolje bilo da sednete oci u oci i da mu objasnis koliko ti znaci,koliko ga volis,i da jednstavno ne zelis da sumnja u tebe jer te time povredjuje i unistava tvoju ljubav ....mozda pomogne Wink pozdrav i srecno
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 10:44 am    Naslov poruke: Re: Njihova ljubomora Na vrh strane Na dno strane

Simpa girl je napisao/la sledeće:
slusajte!

Imam decka koji je ljubomoran mnogo...Sinoc smo se posvadjali samo zato sto sam ja pricala sa jednim deckom kojeg znam...Ne znam kako da ga ubedim da ja sa drgim momcima ne zelim nista da imam?

Pomozite mii!!!!!!!

uh simpa..volela bih da mogu da ti kazem da ces ga lako ubediti i da ce on odmah poverovati u to...sa takvima je jako tesko izaci na kraj...Kad ga bude subedila za ovog, naici ce novi momak za kojeg ce ponovo praviti ljubomorne scene..i opet ces ti biti ta koja se pravdas..Moras to saseci u startu i u korenu.jeste tesko, ali moras mu staviti na znanje da i ti imas pravo na zivot, bez obzira na to sto si njegova devojka.On treba da zna da ga volis, ali treba i da zna da ti je potrebna sloboda unutar veze koju i tii njemu verovatno dajes...Ili jednostavno, pocni i ti sa bezrazloznim izlivima ljubomore..tek da vidi kako to ruzno izgleda...a onda mu objasni cemu su oni sluzili..moras to saseci sto pre...jer to odlazi sve dublje i postaje sve teze Rolling Eyes
 
krissmiss
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Jul 2006
Poruke: 51

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj da se trudis mnogo da mu objasnjavas.Ako te voli sam ce shvatiti da je digao frku zbog gluposti.I onda naravno sledi:"Jao izvini duso,znas da te mnogo volim!Nemoj da mislis da sam ljubomoran..."
Ti i dalje budi hladna,da shvati koliko te je povredilo njegovo nepoverenje!
Mozda to malo pomogne,ali kod ljubomore nema leka,to je provereno...

_________________
...Stvarnost oko nas ne moze biti bukvalno prihvacena niti odbacena,pobeci od nje isto je kao pobeci od sopstvenih nogu,prihvatiti je isto je kao i poljubiti sopstvene usne-preostaje nam samo da posmatramo,shvatamo i ostanemo spokojni...
 
danzka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 40

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa lepo mu stavi do znanja da za tebe postoji samo on,ako i dalje sumnja i pochne da te gusi ljubomorom i trazi za sve opravdanja,tu nista ne pomaze!bezi glavom bez obzira!Znam iz iskustva!
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi smo bar malo ljubomorni,to je u neku ruku i dokaz da je nkom stalo....ali bolesna ljuboora uglavnom izazove RASKID!
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da popričam sa dečkom kojeg znam? Zdravo, doviđenja. Nemam šta više da pričam ni sa svojim onda
 
enna777
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 705
Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i moj decko je ljubomoran, i razumem te potpuno. Reci mu da ce te njegova ljubomora skroz oterati, ili ce te to naterati da pocnes da razmisljas o drugim momcima. Mozda kod tebe upali, kod mene jeste...

_________________
xxx by enna
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam i ja decka koji je ljubomoran. Doduse jos nisam dosla u situaciju da sam pricala sa drugim deckima ispred njega. Ali kad bi doslo do te situacije da bi se posvadjali zbog jedne male price, znam tocno sto bi ucinila. Jednostavno bi taj tren pregrizla jezik, sa ipak malo tenzije da shvati da nije bilo u redu. A onda kad ga vidim da prica sa nekom curom, napravila bi takvu scenu, kao da se **** nasred ceste, a ne pricaju, pa bi onda nadam se shvatio kako je to.
Ako ni to nebi pomoglo....eh...onda nemam ja vremena ni zivaca uvjeravati svako malo o mojim cistim namjerama.
Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Njihova ljubomora Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon