www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Njihova ljubomora
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uhhh, pa to je tesko, ne znam pokusaj da porazgovaras sa njim na tu temu, objasni mu da moze da ti veruje, kao sto i ti verujes njemu... na kraju krajeva ni ti nisi ljubomorna na njegove prijatelje...

 
Nattally
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 95

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imala iste probleme 4 godine!Nema pomoci i ne mozes mu dokazati da volis samo njega! Na kraju mi je dosadilo neprestano pravdanje kao da sam nesto kriva...Vise nismo zajedno...
 
Maja_Bn_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 21
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam isti takav slucaj... i vjeruj mi da znam kako ti je. Crying or Very sad
 
Modesty Blaise
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 19 Mar 2004
Poruke: 98

portugal.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako si mlada, i nemas potrebe da gubis svoje vreme na nekoga koji zeli da te ogranicava.
Postoji ovde jedna tema o sindromu IKK. Ja taj nemam, ali Ljubomorni imam. Ko zna zasto, uvek sam imala izuzetno ljubomorne momke, i na kraju se i udala za slicnog. Mora da je nesto u meni, nemam pojma, mada sam o tome lupala glavu godinama.

Sta ti Simpa treba da uradis je da mu jasno i glasno stavis do znanja da si ti pre svega SVOJA, a njegova samo ukoliko TI to zelis da budes. I da kao SVOJA, zelis prijatelje, privatnost, postovanje. Tj, NE zelis - vec zahtevas. On neka dobro promisli.
Nemoj da se zavaravas da se to leci, i da ce vremenom da bude bolje. NECE. Ukoliko veza krene tako da on tebe prati, spijunira itd, uskoro ni odlazak u samoposlugu nece biti dovoljno nevin. Zelis li da provodis sate u objasnjavanjima i tvojim zaklinjanjima da nista "lose" nisi nekom rekla, da te neko nije pogledao jer si mu ti to dala povoda?
Mante toga dok imas vremena, i nadji tipa sa kim ce da se smejes, a ne opravdavas.
 
nenica1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 221

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LJubomora unisti vezu to je tacno, moju ce uskoro unistiti za koj dan, jer kad postoi ljubomora onda bice i zabrane... a ja volim slobodu....
 
mivanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 92

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tu nema nikakve pomoci. on je jednostavno takav. obicno tu ne pomaze ni prica ni nista, ali mozes da probas.
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

objasni mu da tako moze da te izgubi i da jeste tesko smiriti ljubomoru ali treba da ti veruje uveri ga u to i mora da bude bolje!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam u istoj situaciji.Stalno pricam decku da ako nekada budemo raskinuli to ce biti zbog njegove bolesne ljubomore

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
alanya
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 296
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj decko nije ljubomoran
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubomora je simpaticna dok je u nekim granicama jer tako znas da mu je stalo, ali kada pocne da pretjeruje e onda imas problem. najbolje je sa tipom pricati i reci mu da si htjela biti s nekim drugim bila bi a nebi hodala sa njim. ja ne znam kako to ljudi ne razumiju. moj bivsi je bio isto tako ljubomoran ali to je kod njega bila taktika napada. dok je on napadao mene kako cu ga prevariti on mene varao hehehehe i sto je najgore mislio je da to ne znam. nismo vec dugo zajedno ali on jos nema pojma da znam da me varao.

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vampirela je napisao/la sledeće:
ljubomora je simpaticna dok je u nekim granicama jer tako znas da mu je stalo, ali kada pocne da pretjeruje e onda imas problem. najbolje je sa tipom pricati i reci mu da si htjela biti s nekim drugim bila bi a nebi hodala sa njim. ja ne znam kako to ljudi ne razumiju. moj bivsi je bio isto tako ljubomoran ali to je kod njega bila taktika napada. dok je on napadao mene kako cu ga prevariti on mene varao hehehehe i sto je najgore mislio je da to ne znam. nismo vec dugo zajedno ali on jos nema pojma da znam da me varao.


Slazem se sa prvim delom posta...a sto se tice drugog dela mislim da on objasnjava samu prirodu ekstremno ljubomornih ljudi..mislim da su najvise ljubomorni upravo oni koji su nesigurni u sebe i svoju vernost prema partneru...ako je on razmisljao o tome da vas prevari ili to vec radi onda sumnja i u vas i veruje da ste i vi sposobni na takvo nesto...po onoj "uvek polazim od sebe"...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
kolly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 69

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

umerena ljubomora je zdrava za jednu vezu, ona dokazuje da je nekome stalo do nekoga, ali kad ta ljubomora predje neku granicu onda se tu sve zavrsava...ja tih problema u vezi nemam a nema ih ni moj decko, jednostavno imamo poverenja jedno u drugo, i zato funkcionisemo tako kako funkcionisemo....super nam je...bitno je da se problemi resavaju razgovorima i to obostranim, i sve ce biti u redu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Njihova ljubomora Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon