www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Njihova ljubomora
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
dorchi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jul 2005
Poruke: 100

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ostavi ga...jer se on nikad neće promijeniti, jedino može biti sve gori i opsesivniji


_________________
and when I try to sleep,
the drugs I've taken are killing me...
I think of you to ease my pain- but you're so far
 
milojko22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Avg 2007
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I moj dečko je dosta ljubomoran... Živi u svojim strahovima da ću ga prevariti, napustiti.... Ceo dan izgubim uveravajući ga u suprotno... A nikad nije priznao svoju ljubomoru. A i ja sam ponekad ljubomorna kad izađe bez mene, sa društvom, ali ćutim, a onda kad ja izađem sa drugaricom, e tad se posvađamo... Uhhhh... :( Mrzim tu njegovu ljubomoru... Ali iz svake svađe smo izašli kao pobednici :)
 
So fucking sexy:)
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2007
Poruke: 30
Mesto: kucica na drvetu

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U glavnom je to u prirodi te osobe.
Tj. deo njenog/njegovog karaktera.
Ipak, ne gubi nadu.
Meni malo godi kad je on umereno (ali samo u normalnim granicama) ljubomoran.
Da mu je svejedno zapitala bih se... mislim znas.
On tako pokazuje da mu je stalo do tebe.
Naravno, ponavljam,
S v e u n o r m a l n i m g r a n i c a m a !

_________________
Live and let'em die.
 
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam decka vec dve godine i nikada mi do skoro nije pokazivao nikakve znake ljubomore niti mi pravio neke scene.
od pre jedno tri meseca poceo je malo da pokazuje da mu smeta ovo, ono ali ni to nije nista strasno. Kaze mi kada smo sami zbog cega je ljubomoran,ali nikad mi nije pravio scene i to mi se svidja
 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubomoru ne podnosim!Normalno je da je ima ponekad,ali sve u nekim granicama....Kad neko pocne da mi pravi nekakve scene-crveni karton istog momenta!
 
sara_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oni koji su nesigurni u sebe i svoju vernost prema partneru...ako je on razmisljao o tome da vas prevari ili to vec radi onda sumnja i u vas i veruje da ste i vi sposobni na takvo nesto...po onoj "uvek polazim od sebe"...[quote]

Slažem se u potpunosti, osim ako on stvarno ima razlog za tu ljubomoru.

_________________
Moć nad ljudima, krije se u poznavanju njihovih malih tajni
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biti malo ljubomoran je ok ali previse je bolest....nebi to dugo trpela....
 
lanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 31

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas u zadnjoj emisiji ..sve za ljubav.. je bila prica o bolesnoj ljubomori.
mislim da je tada potreban alarm,jer upravo osobe koje su nacinile nesto,ili skrivaju imaju osecaj da im se isto moze vratiti.
vesto skrivanje preljube od partnera,ima projekciju da svoje strahove i sumnje prenose na partnera.otuda najvise proizilazi to stanje opterecenosti.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
jer upravo osobe koje su nacinile nesto,ili skrivaju imaju osecaj da im se isto moze vratiti.
vesto skrivanje preljube od partnera,ima projekciju da svoje strahove i sumnje prenose na partnera.otuda najvise proizilazi to stanje opterecenosti.



nemora znacit uvjek. moj dragi jeste ljubomoran malo. mora znat gdje sam, sa kim, kad se vracam itd, ali to je meni ok. ne znaci ako me voli i ako mu je stalo da zna gde sam, da mi nije veran. Volim ga Embarassed

_________________

~ Banetova Žena ~
 
lanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 31

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno ta ljubomora je naprotiv pozeljna u odnosima i sasvim u granicama normale.
bolesno je kada neko uhodi,sluzi se trikovima sa tudjeg br telefona,non stop sumnja,ispituje...to je ono sto zabrinjava .
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lanam je napisao/la sledeće:
naravno ta ljubomora je naprotiv pozeljna u odnosima i sasvim u granicama normale.
bolesno je kada neko uhodi,sluzi se trikovima sa tudjeg br telefona,non stop sumnja,ispituje...to je ono sto zabrinjava .

potpuno bih se mogla slozit sa tobom Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubomora u granicama normale je ok. Ali-da mi neko pravi scene jer sam se javila drugu, jer sam izašla s drugaricama, jer nisam u mogućnosti da mu se javljam svaki minut-e pa neka hvala. To je već bolest!

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Njihova ljubomora Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon