www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Njihova ljubomora
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dorchi je napisao/la sledeće:
ostavi ga...jer se on nikad neće promijeniti, jedino može biti sve gori i opsesivniji


Ovo potpisujem i još dodam da te počne optuživati i napadati za ća nemaš veze i pojma Rolling Eyes


 
*Pepeljuga*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao i moj dečko je mnogo ljubomoran i jedva izlazim na kraj s tom njegovom ljubomorom.... Sad Sad Mada uvek nekako pređemo preko svega i teramo dalje..... Smile

_________________
Волим те
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj dečko nije ljubomoran,možda ponekad ali to je sasvim normalno..i ja sam nekad Very Happy

Ali nema potrebe da bude ljubomoran jer zna da samo njega volim i da je jedini za mene Wink
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 06, 2008 6:39 pm    Naslov poruke: Re: Njihova ljubomora Na vrh strane Na dno strane

Simpa girl je napisao/la sledeće:
slusajte!

Imam decka koji je ljubomoran mnogo...Sinoc smo se posvadjali samo zato sto sam ja pricala sa jednim deckom kojeg znam...Ne znam kako da ga ubedim da ja sa drgim momcima ne zelim nista da imam?

Pomozite mii!!!!!!!

E Bogami nisi jedina, imam i ja partnera/supruga koji je nenormalno ljubomoran i to me jako nervira. Koliko puta zelim da odem od njega al mi ne uspeva, nazalost. Sad Nase ceste svadje su se pretvorile u obavezu kao da se to mora, uvek oko gluposti i nebitnih stvari najvise ono "sto te gleda taj", "ko ti je taj", "gde si bila", "sta si radila", "zasto si zakasnila"??. To su obicne gluposti koje unistavaju vezu/brak i takvi nisu svesni da te samo odbijaju od sebe umesto da te priblizavaju sebi. Nedokazani su, tvrdoglavi, agresivni, umisljaju, uvelicavaju itd. Nemoguce im je dokazati da s drugim momcima ne zelimo nista da imamo, prosto nemoguce jer oni zive u njihov poseban svet. Znam da sve to dosadjuje vremenom i nemoze se izdrzati i mislim da je najbolje za takve da se sve prekine jer tako nesto ne moze imati buducnost, to je bolest koja vremenom postaje gora i vise se izrazuje. Dosta smo dugo u vezi/braku al koliko god ja preskakala i mislila da ce biti bolje ono ide samo na gore. Koja moze to izdrzati svaka joj cast. Eto toliko od mene. Smile


Poslednja prepravka: anchi22 on Pon Okt 20, 2008 5:04 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
Crnokosa_Titeljanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Mar 2008
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

blago tebi ja volim ljubomorne momke Sad
 
Budja 88
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jul 2008
Poruke: 1679
Mesto: ...u njegowom zagrljaju,daleko od tudjix pogleda...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno,tako nešto ti u žiwotu ne treba....
Swakog dana će biti swe gori i gori...
Ako je ljubomora stalno prisutna i ogromna,to je dokaz da te ne woli dowoljno...

_________________
Swi moji gresi ljubaw su ubili,
jedino Bog može da me iskupi...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije dokaz da te ne voli, vec je dokaz da nije siguran u sebe...da te ne voli ne bi nikako bio ljubomoran jer bi mu bilo svejedno

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
milka cokolada
***тиха вода***
<b>***тиха вода***</b>



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2008
Poruke: 1239
Mesto: С р б и ј а, бре!!!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebala bi da ga pitas kako bi se on osecao da se ti tako ponasas.Postavi ga u svoju situaciju i pitaj ga da li mu je prijatno.Nista dok ne oseti na svojoj kozi!

_________________
НИЈЕ БИТНО КАКО ИЗГЛЕДАШ.БИТНО ЈЕ ОНО ШТО ГОВОРИШ!
Бити ИСТА
...ПОСЕБНА
...СЛОБОДНА
бити само СВОЈА!!!

 
boj@nic@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 93
Mesto: moj topli krevet

denmark.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 11:44 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

do sada nisam bila u situaciji da budem sa ljubomornim deckom,tako da iskreno u sebi mozda bi to i htela da isprobam ali u granicama normale,ali naravno znam da ne mogu da biram,dobro je za sada i ovako
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2011 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubomora? Ok kada je u granicama normale, greška kada pomisliš da te partner više voli ako je ljubomoran, naprotiv, on zapravo nema poverenja u tebe, bolest ako ne možeš živeti zbog iste. Ukratko Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Njihova ljubomora Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon