www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Horor filmovi
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 12:29 pm    Naslov poruke: Horor filmovi Na vrh strane Na dno strane

Tema glasi: "Koji horor film ste gledali i preporucujete ga ostalima?"

Ja sam se u zadnje vreme nesto nalozio na horore i odgledao sam ih dosta, ali sam se razocarao jer me ni jedan nije uplasio ili zaintrigirao ili izazvao u meni bilo koje osecanje koje horor film treba da izazove. To misljene deli i moje drustvo, pa ako ima jos nekog takvog, ovo je tema za vas.

Da ja pocnem:

Isterivanje djavola iz Emily Rose

Film bi mogao da bude OK da nije toliko razvucen, posto se vecina filma odvija u sudnici u kojoj se otkrivaju delovi price o isterivanju djavola iz dotice devojke. Znaci, manje price, vise akcije.

Omen (1976)

Originalna verzija Predskazanja. Vise triler nego horor, siguran sam da je u to vreme bio strasan, ali za danasnje uslove sve je to mlako. Dobar film za svoje vreme, jer su mnogi noviji filmovi uzimali fore od njega.
Noviji deo imam, ali ga nisam gledao jer je prica koliko sam cuo ista.


Kuca hiljadu leseva II: "Odbaceni Od Djavola"

Nikako, nikako ne gledati. Najgora psihopatija izrazena u obliku glupog filma. Film bez smisla, radnje, pa cak i mnogo ubistava, ali to sve nadoknadjuje velikom dozom bolesnih stvari. Nesto kao Hostel, mada mogu reci da je u odnosu na ovaj film i Hostel dobar Rolling Eyes
Nece vas uplasiti, ali ce vam se zgaditi zivot


Da ja ne duzim vise, aj podelite vasa iskustva



_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Noć veštica prvi deo.

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam horor filmove pa sad neznam koji bi preporucila... Rolling Eyes ovako od starije filmova sam obozavala noc vestica,freddy,halloween i tkd...a od novije volim saw,the ring,hostel...
 
ELENA VUKOVIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2004
Poruke: 1006
Mesto: Zlatna Sredina

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

exorzism of emily rose i hellraiser Mr. Green
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je filmski serijal Halloween broj jedan..osim toga tu su i Saw,Texas chaine massacre,Venom i jos neki drugi

_________________


Love don't let me go
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film koji sam gledao milion puta a koji mi svaki put uliva sve veci strah u kosti i koji mi uvek prvi padne na pamet kad pricam o hororima je svakako film Pet Semetary Stephen King's-a.
Genijalan film za obavezno gledanje. Kasnije je snimljen i drugi deo, ali po meni nije vredan paznje.

 
ILIMAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 218
Mesto: Najlepsi grad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se da je Pet Semetery jeziv, a kazu da je dobar i Brda imaju oci!
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo sam skinuo Pet Semetery pa cu da vam javim utiske kada ga odgledam, a za brda imaju oci su te slagali Neutral

@Elena Vukovic Hellraiser je jedan od najodvratnijih fimova koji sam gledao, pogotovo onaj deo kada razvlace onog lika sa kukama po sobi, a kada se jos setim onog crva iz pakla, ehhhh, vec me vata jeza. Niskobudzetni horori su prica za sebe

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milosdorcol je napisao/la sledeće:
Upravo sam skinuo Pet Semetery pa cu da vam javim utiske kada ga odgledam, a za brda imaju oci su te slagali Neutral

@Elena Vukovic Hellraiser je jedan od najodvratnijih fimova koji sam gledao, pogotovo onaj deo kada razvlace onog lika sa kukama po sobi, a kada se jos setim onog crva iz pakla, ehhhh, vec me vata jeza. Niskobudzetni horori su prica za sebe


Niskobudzetni??????
Decko,jel znas ti kad je snimljen Hellraiser 1 ??? Jos 1987.godine... A u filmu ima malo spec. efekata sto ga cini jos boljim...To je klasik... Knjigu je napisao Clive Barker a on je i rezirao film...To je retkost... Hellraiser je moj omiljeni horor i gledala sam svih 8 delova i imam ih u svojoj kolekciji horora kao jedan od RETKIH dobrih horora!!!

 
baxuz2001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Okt 2004
Poruke: 117

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma stari i najbolji horor je fredi kruger Smile Nedavno je izasao iz Fredi vs Jason,ali jos ga nisam gledao...kazu da je dobar...
 
bajic_z
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 52

Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 399
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 29, 2006 1:08 am    Naslov poruke: Horor filmovi Na vrh strane Na dno strane

The stand-Uporiste Po knjizi Stivena Kinga
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prijatno sam iznenadjen da ne kazem odusevljen filmom The Amityville Horror pravi psiho horor bas po mome ukusu. Za prave sladokusce za jakim zivcima, moja preporuka.Film je kako pise baziran na istinitom dogadjaju, mada ne znam to sad pise skoro na svakom hororu. U svakom slucaju istinito ili ne, ovo je film koji definitivno zasluzuje paznju filmskih i horor sladokusaca.

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Horor filmovi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon