www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Horor filmovi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledala sam Djecu kukuruza, Event horizont i Vješticu iz Blaira.

Inače ih ne volim



_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Krug" mi skroz jeziv, da kazem...
"Kuca Na Ukletom Brdu" isto

_________________
~Duo de la muerte~
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 9:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslednji horor koji sam gledao bio je Saw III.Ako stvarno volite horore koji su bas napeti i puni neizvesnosti obavezno pogledajte sva tri dela (Saw I, Saw II i Saw III) i nema sumnje da cete biti odusevljeni...

_________________
Master
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim horore da gledam
meni su dobri saw I,II ,wrong turn nije los film,ring,kuca od voska nije los nije horor ali se meni svideo

_________________
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Horore volim,ali prave horore,ne neke sa nekim nakazama i ne znam kakvim kretenlucima
Moze SAW 1,2,3 ali meni je pravi horor White Noise,odlican film
 
SalasAr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 22
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji horor: Isterivac djavola (I deo)
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

đavolče je napisao/la sledeće:
volim horore da gledam
meni su dobri saw I,II ,wrong turn nije los film,ring,kuca od voska nije los nije horor ali se meni svideo

Vidim da si odgledala Saw I i Saw II, ostaje ti samo da kompletiras serijal sa Saw III.Pogledaj ga obavezno jer u 3. delu se prica zavrsava.

_________________
Master
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam horor pilmove! Poslednje sam pogledao Saw I i II, Hostel, Brda imaju oci, Pogresno skretanje i jos neke, nisu bas svi ok, ali rade posao - plase! 8)

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
matrix2203
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Feb 2007
Poruke: 223
Mesto: Cakovec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hostel i slagalica strave 1,2 i 3

_________________
Manchester United 4EVER
 
damjanka87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2006
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ring 1 i 2 su definitivno najbolji horor filmovi koje sam gledala
 
tarotmilan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 2

greece.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od boljih horor filmova koje sam gledao je korejski film R-POINT(tako mu je engleski prevod).Film je ludilo , u svakom pogledu i mnogo se razlikuje od americkog tresha, tipa studenti zalutaju u sumu, pustinju..............
Naravno na imdb-u je dobio losu ocenu ali verujte film je xtra.
 
duka007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 202
Mesto: Budimci/Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam gledao Freddy vs. Jason,Petak 13:6 dio i Noć živih mrtvaca i mogu reći da su svi solidni. Twisted Evil
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Horor filmovi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 3 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon