www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Horor filmovi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo bolji su mi stari filmovi od novijih, ali u posl. vreme su mi 2,3 filma ok-Omen,The ring(bolji u jap.verziji) i to je to.


_________________
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

horore obozavam, a najvise volim da ih gledam kuci, nocu i kad sam sama.. ne znam zasto, ali onda imam nekako potpunu atmosferu.. hhmmm.. pa ja jako volim Gothica jer volim filmove koji te teraju da razmisljas a ne onaj zanr "ja sam ubica, imam noz i ubicu te".. ti su mi malo dosadili, mada ni oni nisu losi..
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Horori su vazan deo mog detinjstva. Ovi novi su makljaza. Pogledajte The Exorcist originalni, Poltergeist I Stevena Spielberga, Jeepers Creepers ali prvih sat vremena i Kucu na ukletom brdu- bolesni horor koji mi je ostao u secanju(posebno u snovima)!
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesto ih ne volim gledati, ali nedavno sam pogledao Saw I i II i sve sto mogu reci je Shocked Shocked Shocked SICK
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam horore...prsten mi je ok...ali obozavam noc vestica...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ja nesto luda za njima...vise volim da pogledam dobar triler sa elementima horora

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam ih..ali u zadnje vreme i nema bas dobrih horor filmova. Svi su postali klise Mad

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
kolly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 69

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 4:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim horor filmove da gledam, ali se mnogo plasim i obicno kad je neki strasan deo ja zatvorim oci (sto je ujedno bezveze ako gledas horor film), i najgori horor mi je strasan samo zbog toga.U glavi mi je:
1. Prsten 1
2.predskazanje
3.isterivanje djavola iz emili rouz
4.kuca voska
5.....
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Saw 1, 2, 3" - glupi filmovi. Smešno je... Ne znam kome to može da bude "strašno"... Laughing Rolling Eyes Te filmove nikad ne bih nekome preporučila... Uopšte mi nisu strašni, a kad sam gledala "Saw 3" zaspala sam od dosade, a za "Saw 1" su mi rekli da je xtra, a u stvari... Rolling Eyes Posle pola filma sam se smorila i odgledala sam ga do kraja čisto da bih ga odgledala... Jedva sam čekala da se završi.

K'o što je Nasta rekla, najbolji triler - horori Exclamation Ali psy - horori su naj, naj, naj, naj... Exclamation Very Happy

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
rosierosie
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 600

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Krug" bih preporucila svakome. Pretrnula sam od treme. Mene inace ne moze da uplasi tek tako neki film. Da napomenem da je najbolje gledati originalnu japansku verziju filma iako je americki plagijat prekopiran u doslovce i do poslednjeg kadra. Odgledajte original cisto iz principa!
 
komina
Upozorenja: 4 od 3
Upozorenja: 4 od 3



Godine: 115

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 2560
Mesto: Tamo gdje je nebo, tamo gdje su zvijezede, tamo gdje je Sunce bez oblaka..............

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kuca strave i stari dobri "vrisak" su ekstra a sad je sve novokomponovano smece, malo je dobri stvari. Mozda se moze izdvojiti zemlja zivih mrtvaca, strava u ulici brijestova itd.....

_________________
registrujte se...vas ništa ne košta, a meni će dobro doći...hvala
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2007 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hostel, Brda imaju oči moje preporuke

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Horor filmovi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 4 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon