www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Horor filmovi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogresno skretanje 2,Brda imaju oci 2(nije lose),Saw mi je malo postao dosadan jer ne zna se vec kad ce kraj....a nije lose ni Dead silence,Venom,The Butcher


_________________
 
wizard50
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 31 Dec 2007
Poruke: 110
Mesto: karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2008 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

" SAW IV "
Brutalan film za gledanje samo pri dnevnoj svjetlosti.


_________________
Popijte napitak za sreću !
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...kao prvo i najvaznije, horor film ne cini samo film kao film, vec je podjednako bitan i zvuk ali i ambijent u kojem ga gledate, kao i drustvo... pokushaj te sledeci put da neki od savremenih klasicnih horora (to su oni u kojima se ekcplicitno prikazuje nasilje, a u kojima postoji i razumna doza erotike, sto prevashodno podrazumeva lepu glumacku ekipu i sa par scena seksa, zatim da postoji velika doza napetosti i da obradjuje neku od taboo tema, npr. kanibalizam itd.)... e sve to gledate nocu, sa dosta pojacanim zvukom i sa nekime ko nece non-stop da daje glupe kometare na film, ili jos bolje sami i videce te upalice...

...od domacih to su svakako na prvom mestu - Leptirica (koju kad sam spomenu caletu pre par dana, rekao mi je - nemoj da gledas taj film, bice ti lose nocas) film je za sadasnje prilike malo zastareo ali u ono vreme je bio pravi BUM, spomenite ga starijoj populaciji i cucete kometare http://www.imdb.com/title/tt0200800/ ...

...sto se tice stranih filmova tu su kao sto je vidim vecina navela Saw 1-4 http://www.imdb.com/find?s=all&q=saw, Hostel 1-2 http://www.imdb.com/title/tt0450278/, Wrong Turn 1-2 http://www.imdb.com/title/tt0804555/ http://www.imdb.com/title/tt0295700/, jer sam ljubitelj filmova u kojima se eksplicitno prikazuju scene kasapljenja i sirovog nasilja...

...a tu su i nedovoljno poznati Ludnica (Madhouse) http://www.imdb.com/find?s=all&q=madhouse
i 13 Duhova (13 Ghosts) http://www.imdb.com/title/tt0245674 ...
 
zigfrid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 166

portugal.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 20, 2008 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dead End

_________________
Could not find proxy server
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 14, 2008 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strava u ulici Brestova!!!!!! Fredy Cruger

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 09, 2008 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

đavolče je napisao/la sledeće:
Pogresno skretanje 2,Brda imaju oci 2(nije lose),Saw mi je malo postao dosadan jer ne zna se vec kad ce kraj....a nije lose ni Dead silence,Venom,The Butcher



potpisujem Razz
volim horore i gledam ih stalno,kao i trilere Razz

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maja S. je napisao/la sledeće:
Strava u ulici Brestova!!!!!! Fredy Cruger


Potpis, mogu ga gledati svaki dan i nikad ne dosadi.
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 4:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krug i krug 2 najbolji horor ikad Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
 
Ginobili93
...3,2,1...
<b>...3,2,1...</b>



Godine: 31

Datum registracije: 05 Jan 2008
Poruke: 1059
Mesto: Kaluđerica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 4:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko moze da oceni kakav je film The Omen?


p.s.I love horrors Mr. Green

_________________
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 14, 2008 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

13 ghosts, Ring, They, Alien, Cube, Stigmata, The Eye, The Shining, Thing, Jeepers Creepers, Spectres...

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 15, 2008 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^pa sta znam...meni alien i stigmata (inace jedan od mojih omiljenih filmova) i nisu bas horori Confused

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 4:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa najači horor mi je jedan japanski film što su ameri obradili i napravili dva dela
"kletva" 1i2.pa pogrešno skretanje 1 i 2.svi malo stariji se sjećaju serijala petak 13.
e koja je to bila uživancija gledati u to vreme,mada sad kad pogledam smiješno je ali ajd.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Horor filmovi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon