www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veza sa devojkom koja je promjenila pol
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Ivica 36
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 108

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kažem, stari oprosti i ciao

 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolje da nikada ne saznam kako bi se ponasao i sta bi se desilo
 
visiometas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 78

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

razbio bi joj tu novu BiiiiP. ma ubio bih je od batina
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uff...to bi bio tezak shok.shok.shok..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
e da znas bas si je srocio hehehe Wink bilo kako bilo, devojka koja promeni pol, tj muskarac koji postane devojka u samom pocetku treba biti svestan cinjenice da ce kad tad naici na osobu koja ce negodovati zbog njegovog postupka Laughing sad vec ne znam ni u kom polu da se obracam..bilo kako bilo. stoji cinjenica da ne moze sada svakoj osobi sa kojom se upozna da klepi istinu u lice.Ali nasa shvatanja nas mentalitet nazovi ga kako god hoces je jos uvek takav da smo po mnogim pitanjima neurominded. jednostavno tako je. Takve osobe ce jedino ako odu negde vani gde niko ne zna apsolutno nista o njima biti apsolutno slobodne da govore o sebi i da stupaju u vezu s kim god pozele a da ne moraju da govore o svojoj proslosti.Ipak u svakoj ozbiljnijoj vezi ce se potegnuti to pitanje, te mislim da je potrebno daleko manje od godinu dana da ta osoba shvati da zaista zeli vezu sa nekom dugom osobom, i mislim da je mnogo postenije da na samom pocetku iznese ono sto ima da kaze, jer to ipak nije mala stvar , ma koliko sirokih pogleda neka osoba bila. A toj osobi, ako to ne znaci nista, onda ce i dalje zapoceti vezu sa ovom osobom.A ako bi mu tako nesto predstavljalo problem, bolje je da devojka to odmah saznanego da kasnije dobije iskljucivo njegov prezir ili razocaranost zbog nepoverenja.retko ko je toliko sirokih shvatanja da tek tako predje preko lazi i prekovelike stvari kao sto je promena pola.postoji nekoliko osoba iz javnog zivota recimo za koje se zna da su promenile pol, ali ih ja zaista i dalje gledam kao muskarce u zenskoj kozi..da ne znam, mozda ne bih uvidela razliku izmedju te i bilo koje druge zene..ali kada znas..drugacije gledas na neke stvari..pa sad..ni sama vise ne znam sta sam htela i pocela govoriti Wink


Uh bre pinkie, ne mogu nekako da verujem da ce "u svetu", negde gde ljudi nisu "neurominded" (ma sta to znacilo), da budu ok, ako im kazes: "znas, ti si poceo da se zabavljas samnom-kao da sam zensko, ali ja sam ustvari rodjena kao musko, ali vise nisam musko bre! Very Happy Time sto sam umislila da sam zensko i sto mi je odsecen polni organ (nametnut mi rodjenjem), zakacen onaj koji sam oduvek zelela i dodat par si*a-ja sam ustvari skroz zensko bre"!!! Evo-tri muskarca ovog momenta kod mene u kancelariji (2kipranina i jedan englez-znaci nemaju veze sa nasim "zaostalim mentalitetom" -Boze, sto mrzim ovaj PRAZAN izgovor) i veruj mi, da su komentari na ovakav scenario...hm.....nasilnicki! Very Happy
Moze taj da bude upakovan i obucen u sta god! Zensko da bude NE MOZE!!!!! A ako je to tako nebitno, kao sto tvrdite ti i dameski, zasto bi uopste onda i gledali sa kim se zabavljamo?!?!? Recimo, MENI je jako bitno sa kim se zabavljam, tj. sa kojim polom! Svaka cast ako vama nije! Wink Trece: mozes ti da se obuces u kostim slona, ali tesko da ces bilo koju normalnu osobu moci da ubedis da si slon! Pa bez obzira, sto imas surlu! Tako i te vestacke devojke! Razumem da neki muskarci mogu da budu sa drugim muskarcima! Ili zene sa drugim zenama! Ali ovo-nema veze sa tim! Ovo je "ONO". Nije ni zensko, ni musko! Zamisli samo, da budes sa nekim u vezi, ko nije niti musko, niti zensko! FUJ!!!!!! :puke:

_________________


 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
pinkie je napisao/la sledeće:
e da znas bas si je srocio hehehe Wink bilo kako bilo, devojka koja promeni pol, tj muskarac koji postane devojka u samom pocetku treba biti svestan cinjenice da ce kad tad naici na osobu koja ce negodovati zbog njegovog postupka Laughing sad vec ne znam ni u kom polu da se obracam..bilo kako bilo. stoji cinjenica da ne moze sada svakoj osobi sa kojom se upozna da klepi istinu u lice.Ali nasa shvatanja nas mentalitet nazovi ga kako god hoces je jos uvek takav da smo po mnogim pitanjima neurominded. jednostavno tako je. Takve osobe ce jedino ako odu negde vani gde niko ne zna apsolutno nista o njima biti apsolutno slobodne da govore o sebi i da stupaju u vezu s kim god pozele a da ne moraju da govore o svojoj proslosti.Ipak u svakoj ozbiljnijoj vezi ce se potegnuti to pitanje, te mislim da je potrebno daleko manje od godinu dana da ta osoba shvati da zaista zeli vezu sa nekom dugom osobom, i mislim da je mnogo postenije da na samom pocetku iznese ono sto ima da kaze, jer to ipak nije mala stvar , ma koliko sirokih pogleda neka osoba bila. A toj osobi, ako to ne znaci nista, onda ce i dalje zapoceti vezu sa ovom osobom.A ako bi mu tako nesto predstavljalo problem, bolje je da devojka to odmah saznanego da kasnije dobije iskljucivo njegov prezir ili razocaranost zbog nepoverenja.retko ko je toliko sirokih shvatanja da tek tako predje preko lazi i prekovelike stvari kao sto je promena pola.postoji nekoliko osoba iz javnog zivota recimo za koje se zna da su promenile pol, ali ih ja zaista i dalje gledam kao muskarce u zenskoj kozi..da ne znam, mozda ne bih uvidela razliku izmedju te i bilo koje druge zene..ali kada znas..drugacije gledas na neke stvari..pa sad..ni sama vise ne znam sta sam htela i pocela govoriti Wink


Uh bre pinkie, ne mogu nekako da verujem da ce "u svetu", negde gde ljudi nisu "neurominded" (ma sta to znacilo), da budu ok, ako im kazes: "znas, ti si poceo da se zabavljas samnom-kao da sam zensko, ali ja sam ustvari rodjena kao musko, ali vise nisam musko bre! Very Happy Time sto sam umislila da sam zensko i sto mi je odsecen polni organ (nametnut mi rodjenjem), zakacen onaj koji sam oduvek zelela i dodat par si*a-ja sam ustvari skroz zensko bre"!!! Evo-tri muskarca ovog momenta kod mene u kancelariji (2kipranina i jedan englez-znaci nemaju veze sa nasim "zaostalim mentalitetom" -Boze, sto mrzim ovaj PRAZAN izgovor) i veruj mi, da su komentari na ovakav scenario...hm.....nasilnicki! Very Happy
Moze taj da bude upakovan i obucen u sta god! Zensko da bude NE MOZE!!!!! A ako je to tako nebitno, kao sto tvrdite ti i dameski, zasto bi uopste onda i gledali sa kim se zabavljamo?!?!? Recimo, MENI je jako bitno sa kim se zabavljam, tj. sa kojim polom! Svaka cast ako vama nije! Wink Trece: mozes ti da se obuces u kostim slona, ali tesko da ces bilo koju normalnu osobu moci da ubedis da si slon! Pa bez obzira, sto imas surlu! Tako i te vestacke devojke! Razumem da neki muskarci mogu da budu sa drugim muskarcima! Ili zene sa drugim zenama! Ali ovo-nema veze sa tim! Ovo je "ONO". Nije ni zensko, ni musko! Zamisli samo, da budes sa nekim u vezi, ko nije niti musko, niti zensko! FUJ!!!!!! :puke:


Nije bas tako. Nikada ne znas sta onaj drugi oseca i zasto. Nisu ti ljudi umislili da su zensko, ima tu sigurno necega. Nisu se probudili i rekli:"Eh, danas bi mogao biti zensko..." Mozda se priroda okrutno poigrala sa njima, i oni to zele da isprave, bez obzira na cenu. Npr. Sta mislis sta je bipolna osoba? To su osobe koje se ne radjaju sa definisanim nimuskim ni zenskim polnim organima, i sta onda?? Jel treba da ide tako kroz zivot?? Ako je vec moguce da se takvim ljudima pomogne, zasto da ne? A to da li ce moci da ima razvijen drustveni zivot, to je druga stvar. Sve zavisi na koga naleti, tj. da li je partner spreman to da prihvati i da predje preko toga.

_________________
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi smucicete mi zivot, stvarno je pitanje strasno, verovatno kad bi to rekla bih povratio Confused
 
gargamelko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 100
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednostavno raskinuti,ma koliko bila lepa-lep. Confused

_________________
Ko zna zasto je to dobro.
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto da ne Laughing samo da nije zadrzala otpad sa operacije Laughing Laughing Laughing
 
Makrolon2007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Sep 2007
Poruke: 2
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gargamelko je napisao/la sledeće:
Jednostavno raskinuti,ma koliko bila lepa-lep. Confused
Upravo tako

_________________
http://www.myspace.com/makrolon2007
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ispovracao bih se na nju/njega... otisao bi na ispiranje mozga da mi uklone secanje na nju/njega...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
ZooRooX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2007
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je slijep onaj koji to neprimjeti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Veza sa devojkom koja je promjenila pol Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon