www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veza sa devojkom koja je promjenila pol
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 29, 2007 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmmm ne bi mi bilo pravo...to nikako...mislim da bi mi pre svega zasmetalo sto ta osoba nije imala hrabrosti i poverenja da mi kaze...ako sam sa nekim u ozbiljnoj vezi, onda ocekujem da mi je ta osoba prijatelj i vice versa...sa nekim ko me je tako izneverio nikako ne bih mogla ostati u vezi

s druge strane, ne bih mogla biti ozbiljno sa nekim ko mi ne moze podariti potomstvo...nemam ja vise 16 godina pa da mi je to nebitno...i da uspem da predjem preko cinjenice da je moj decko nekad bio devojka (a ne garantujem da bih mogla) sama cinjenica da mi je apsolutno nemoguce imati decu sa njim bila bi kap koja bi prelila casu

znaci...ne, ne bih mogla ostati u vezi sa osobom koja je promenila pol...hvala najlepse, bilo je lepo dok je trajalo, a sad svako na svoju stranu pa ako se sretnemo mozemo kafu popiti i ispricati se kao stari poznanici...vise od toga tesko



_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
babyboom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 10 Nov 2007
Poruke: 132

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 29, 2007 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za salepfk...ukoliko je osoba rođena sa karakteristikama oba pola, tj. testisima i jajnicima, okarakterisana je kao hermafrodit... znaci nisi bas dobro informisan Wink kod ovih ljudi je stvar psihickog problema i mislim da su oni zarobljeni u telu drugog pola...e sad sto se tice poverenja i iskrenosti to je vec nesto drugo ali pokusa te da ih razumete, oni nemogu protiv sebe ... svako ima pravo na zivot! Neutral

_________________
"lakse je umreti nego voleti
zato ja sebe mucim zivotom!"
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 04, 2007 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda ce neko reci da sam konzervativan ali tako neki luksuz sebi ne bih mogao da dozvolim... ma mrzeo bih samog sebe posle...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Veza sa devojkom koja je promjenila pol Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon