www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veza sa devojkom koja je promjenila pol
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
zmajchic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Sep 2007
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad!!!

 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brate kakvo pitanje, ne zelim ni da razmisljam o tome ali verovatno bih poceo da povracam......

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
TASKE89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Sep 2007
Poruke: 55
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zao mi je takvih ljudi, koji ne vole sami sebe. Sad

Moga bih da ostanem prijatelj.

Ali vise od toga nikako
 
Ivan015
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Okt 2006
Poruke: 44
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ubio bih boga u njemu od batina jer mi to odmah nije rekao... a mozda bih se onda ubio jer ne bih mogao da prezivim to da sam bio sa trandzom... a mislim brate rodjeni ako niste deca da se to primeti Laughing Laughing

a ono... ne bih mirno podneo to je sigurno...bilo bi teskih telesnih povreda Laughing
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gospode, nikad ne bih mogla bit sa nekim ko je promjenio pol...

Zalosno je sto sebe neko ne moze prihvatit takvog kakav se rodio, neg se transformira u nesto sto nije...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je iskreno žao takve ljude ne zato što to rade (mada ni to ne razumem toliko ali ajde) već upravo zbog toga što moraju da smišljaju i lažu na početku bilo kakve veze iz straha da ne budu odbačeni. Mislim, cmon zamislite kako je njima jadnima?! Rolling Eyes Confused
Znam znam... svi bi rekli- pa ko im je kriv, pa ono pa ovo. Pa i jeste tako, niko im nije kriv a nisu ni oni...ne može se protiv sebe ma šta god bilo.
...i opet, mislim se...bolje da su, ako su mogli, ostali kakvi su bili nego da se muče i pate... time bi druge poštedeli, a možda i sebe.
Stvarno mi je žao ali što dalje od mene Exclamation
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najžalosnije kod transseksualaca je to što je operacija promene pola samo "kozmetička". Tip koja promeni pol neće rasti brada, ali organizam nastavlja onako kako je programiran, pa npr. neće moći da rađa i ima menstruaciju.

Ko je gledao onu epizodu "South Parc-a" kad mr. Garison menja pol - zna o čemu pričam. Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
salepfk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 23 Okt 2007
Poruke: 19
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa kako promenula pol ???

pa oterao bih ga u BiiiP, itd...
Mada takvi pacijenti su sumnjivi,ne verujem da bi se desilo da se neko smuva sa takvim hermafroditom i onda posle duzeg vremena da sazna....
EDIT:

to nije normalno...necu ni da mislim o tome...kako ti to uopste pade na pamet ???

[Edit by Coco Bill: Bez psovanja, moliću. I dame ovo čitaju Wink]

_________________
Volim Partizan !
 
Dexmusic
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 303

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolesnici bre... kakva veza, oni treba da idu u ludaru...
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veza sa devojkom koja je promenila pol??? Cekaj to znaci da je bila zensko pa je sada musko ili je u pitanju ona "Kleopatra" transformacija? Laughing Laughing Laughing
Ju znaci kakvih sve pitanja nece biti... Naravno da ne bi bio nisacim sto je menjalo pol.
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta bih radio... pffffff... oterao bi je u pm, nikad to sebi ne bi oprostio, nema sanse.... aaaaaaaaaaaaaa... Confused
 
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 29, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Veza sa devojkom koja je promjenila pol Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon