www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muski Casopisi
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Muski Casopisi Na vrh strane Na dno strane

Da li citate muske (ne erotske, vec muske) casopise? Ako citate onda koje i da li u njima ima nesto pametno ili samo ubijate vreme?

 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 3:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kad se kaze Muski tu se uglavnom misli na erotske, zar ne? Razz

Nemam pojma, uzmem ponekad CKM, svidja mi s enacin na koji opsiuju stvari a ima i dobrih zenskih kao i ostalih stvari za jednog muskarca... Wink
 
shut_down86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedno vreme sam kupovao skoro redovno, ali odjenom sam batalio... Mislim mogu da pomognu malo ali ne dovoljno (ne vezano o kojoj je temi rec).
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam kupovao i ne kupujem casopise da mi pomognu vec iz razonode, da vidim sta ima novo vezano za neke teme koje me zanimaju : zene, auta, tehnologija, fuZbal...
 
nokiaxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 84

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedno vrijeme sam redovno kupovao CKM i KLIK
ma samo iz razonode citam, ima dosta dobrih clanaka
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa časopis SAT nikad ne propuštam
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

do pre 6 meseci sam kupovao men's health, ali sam shvatio da se teme ponavljaju iz meseca u mesec i da nista novo necu saznati. od tada ne kupujem muske casopise.

generalno:
- znam kako da se obucem
- program vezbi mi je sastavio instruktor u teretani
- o zdravlju mi majka govori svaki dan
- o automobilima divanim sa drustvom

sta ce mi casopis?

_________________
happy now?
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne kupujem 'MUSKE' magazine. Pre sam kupovao redovno magazine u vezi motora, pa sam se malo oladio i prestao da kupujem.
Kod nas sam redovno uzimao Huper.
A ovde ponekad uzmem ukrstenicu.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...Ja ne znam ni 1 mushki magazin sem nekog erotskog,a i u ckm-u i u maximu su gole tete Smile Od novina chitam samo sport,ne daju mi se bash tolke pare za ckm koji cu samo prelistati i pogledati gole tete bez chitanja Very Happy

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzmem po neki ckm i tuning and styling
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja redovo, ali redovno kupujem CKM jer umirem od smeha dok ga citam i odgovara mi njihov koncept humora. Jednom sam kupio Maxim i mislim da redakcija ima talenta, ali da ne ume lepo da se izrazi i da spustaju humor na malo prizemniji nivo (previse psovki samo radi psovanja). A sto se tice toga da li cu nesto da naucim iz njih, paaa znam da je sve to gomila gluposti pisana da zabavi ljude tako da se tako i ophodim prema informacijama koje pokupim iz njih.

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 3:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni jedan od najboljih je CKM i ono njega i citam...ne svaki broj ali u sustini kad imam kesa i svega toga njega kupujem!
Nije samo CENTRIRAN na SEX sto mi se i svidja! Mada naravno ima i toga u njemu, kao i gomila zanimljivih svari!
Poz
losmi200
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Muski Casopisi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon