www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji drug?!
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
jelenatjelena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je bolje da sve ostane ovako kako je, jer ako mu budes rekla mozes dosta da dobijes, ali mnogo vise da izgubis...evo ti situacija: ti njemu kazes to i on ti kaze da nece vise da se vidjate, jer niste vise prijatelji ako ti osecas nesto vise....i sta ces onda? Niti ces moci da ga vidjas (posmatraces ga iz zbunja, sa drveca? Question ), ili ces, sto je najgluplje, da ga pitas da li opet mozete da budete prijatelji, sto je potpuno bezveze....ali i ako pristane na to, kako da opet budete prijatellji kada cete drugacije posmatrati, a ne kao pre...

 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas bezveze situacija Sad LJudi pre mene su rekli sve sto bih i ja, sve su spomenuli i rizik i dobit i gubitak i sve sve sve. Mene samo zanima sta je mlada dama na kraju uradila,ali eto. Valjda cemo jednom saznati.
Ja sam u vezi koja je pocela iz drugarstva,ali s tom razlikom da niko od nas nije bio u vezi i da je sve doslo spontano.. Nego,nije to sad tema. Mene boli to sto je samim tim taj izraz "najbolji prijatelj" prosto "izmanipulisana". Ne moze ona njemu biti najbolja prijateljica ako je zaljubljena u njega. Kako je onda moguce da ga saslusa i sazivi se sa njegovim problemima,a da se potajno ne nada kraju njegove veze. Uh, to me jako pogadja. To stvarno ne volim.
 
anyarmani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Sep 2006
Poruke: 41

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala vam svima puuuuuuuuno, ipak mu nisam rekla jer je sam shvatio...a bilo je i krajnje vreme...Sad smo u nekoj vrsti veze i ne ide lose!
Njegova devojka je raskinula sa njim zbog mene, bila je isuvise ljubomorna. Ne ponosim se time, ali mi je ipak drago!
Sta cu, zensko sam
Srecna sam jaaaako, i hvala vam svima!

_________________
Mozda bi se svideo nekome, da se nisi trudio da se svima dopadnes!
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 17, 2007 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uff...ja imam svog najboljeg druga...tako se tek sad mozhe nazvati,jer se znamo 10 god...a on je bio 2 god zaljubljen u mene,ludeo je...ja ludela zbog njega jer nisam htela da budem sa njim jer ga volim kao brata,samo me je jednom poljubio ..i nikad vishe mu nisam dozvolila..a saaad nam je divno,kao brat i sestra smo...sve prichamo jedno drugom..jeste svaka njegova devojka je ljubomorna na mene jer on svakoj kazhe da sam mu ja najvazhnija devojka u srcu...a i on je malo ljubomoran na mog dechka ,ali se extra slazhu...meni ne ide iskreno to da se smuvaju drug i drugarica..trebala si na vreme da sprecis da postanete naj ortaci... Confused Rolling Eyes Wink

_________________
 
miloos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 22, 2009 4:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eto ti moj savet...ako bi mogao ladno da ostavi devojku sa kojom je 2 godine . . . sta bi mogao tebi da uradi,kad se smuvate?
Sta bi mogla da ocekujes od njega,tako kad mu se nametne neka druga cura,ima da ode odmah kod nje i da ostavi tebe i tako u krug...
Stisni zube...to je prolazno...izlazi muvaj se i brzo ces naci nekog drugog macana... Very Happy Laughing nema veze sto sam musko...tako isto i cura da ostavi decka sa kojim je dugo sa njime,a pritom znam da im je bilo ok u vezi...hmmm,pa sta bi ja mogao od nje da ocekujem kad joj se svidi neki decko odmah da mene sutne...isto je i to u tvome slucaju Very Happy
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 25, 2009 7:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam 2 najbolja druga(ovaj drugi se nesto naljutio...al mi je jos naj drug), i sa njima ama bas nikad ne bi mogla da budem u ljubavnoj vezi...al nikad

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 25, 2009 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anyarmani je napisao/la sledeće:
Hvala vam svima puuuuuuuuno, ipak mu nisam rekla jer je sam shvatio...a bilo je i krajnje vreme...Sad smo u nekoj vrsti veze i ne ide lose!
Njegova devojka je raskinula sa njim zbog mene, bila je isuvise ljubomorna. Ne ponosim se time, ali mi je ipak drago!
Sta cu, zensko sam
Srecna sam jaaaako, i hvala vam svima!



Ijao, kako je to lepo Very Happy

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 25, 2009 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno, mislim da prijateljstva izmedju muskarca i zene ne postoje...... volim da imam drugove, imam i naj drugove, ali uvek bude neko privlacenje

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Najbolji drug?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon