www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kumche je stigao do 4.Sprata
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 12:15 pm    Naslov poruke: Kumche je stigao do 4.Sprata Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast Kumche samo tako nastavi Bravo Very Happy

evo jedan poklonic da mozes jos brze



_________________
I C E M A N
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke i od mene sve najbolje Razz Wink

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dragi kolega, sve najbolje ti zelim i prelepe trenutke ovde sa nama Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da ti čestitamo na 4 spratić Very Happy neznam kako ćeš kad izađeš napolje na +30 ali
izdržaćeš nadam sa da si navikao Very Happy Very Happy Very Happy . I samo napred veliki pozdrav iz srema Wink
 
XwarTep
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 1338
Mesto: SaRaJevoo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitam kumche...samo tako nastavi i stay cool Smile

evo ti poklon Twisted Evil

_________________
_-_-_-BORIS-_-_-_



Pazi s kime spavas...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke i od mene, zelim ti da se jos dugo druzis sa nama ( i da i dalje uhodis nas koji "spamujemo" nocu po igricama Laughing ) sve najbolje i samo napred Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ej kolega pa svaka ti cast..samo cepaj dalje!!!!!!!

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Holbyco
Slavonac
Slavonac



Godine: 56

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2289
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka čast Kumche, čestitam.
Evo malo da se rashladiš. Laughing

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kolega, pridruzujem se chestitkama, samo napred i puno srece u radu Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kumcheeeeeee prijatelju cestitam ti od srca ovo je razlog za malo slavlje. dancing ..znam da nije lako dogurati do 4.sprata ali ti si uspeo i dogurao,pored svega... :igranje:
Neka i dalje budes u svemu uspesan,da ostanes tako dobar covek pre svega i postanes jos bolji(mada mislim da je nemoguce biti bolji od ovoga) :naklon: ali nema veze...da uvek budes zdrav,veseo,srecan i da imas sve sto si oduvek zeleo,a da ipak sacuvas svoje snove,maaa neka ti se ispuni onoliko zelja koliko ti je potrebno da budes srecan!! :zdravica:
Miško
P.S evo i poklona malo :konobar:
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve najbolje imenjače, i samo guraj tako.

_________________
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Sascha336 To delijo, samo sto mi ni taj tvoj pokloncic nece pomoci. Confused - Ja sam bas nesto usporio. Mr. Green
________________________________________________________________________________________________________________

@gaga021 Hvala ti Gago. Idemo dalje za iste pare. Wink
________________________________________________________________________________________________________________

@dameski Jupiiiiiiiiiiiiiiii koleginice, hvala ti jako povodom cestitke. Obradovala si me jako. Very Happy 8)
________________________________________________________________________________________________________________

@maglovski Druze moj sremacki, uspeo sam da izadjem na +30 stepeni. Obukao sam dzemper i gledali su me kao da sam pao sa Marsa. Laughing Drzim se ja i idemo dalje u pohode po ravnici. Wink
________________________________________________________________________________________________________________

@XwarTep Hihihihhihihihi, ko mi kaze Stay cool? Rolling Eyes "Postovani mladicu", ostacu kakav i jesam. Obecavam. A ti takodje da se ne menjas. Razz A poklon je divan, jas samo da ga "vencam" sa Avatarom i da imam grom od avatara. Laughing Mr. Green
________________________________________________________________________________________________________________

@skorpijica Ooooooo, Miss Ice_lady a.k.a. Miss Spam in the night. Razz Laughing Samo te posmatram. 8) Salim se, hvala ti od srca na cestitkama. Ja sam samo Dzentlmen. Very Happy
________________________________________________________________________________________________________________

@pinkie Draga koleginice pinkie, ostavljas uvek lepe cestitke. Tako ovog puta kod mene. Zahvaljujem ti se. I da nazdravimo. :pivopije:
________________________________________________________________________________________________________________

@Holbyco Druze iz Slavonije ravne. Hvala i tebi povodom cestitke. A i dobra namera je bila samo sto sam se smrzao danas u komori na +10°C, jedva sam se zagrejao posle podne. Confused Inace volim vrelinu leta. Very Happy Dozvoli da citiram
Holbyco je napisao/la sledeće:
Uzivaj

Obozavam taj pozdrav da procitam.
________________________________________________________________________________________________________________

@Annabel_Lee Koleginice Annabel_Lee. Divno je imati takvu koleginicu, a jos ista i cestita. Laughing A za rad - to cemo jos da vidimo. Mr. Green Razz
________________________________________________________________________________________________________________

@miskopisko Druze, ti si me ostavio definitivno bez teksta. Ganut sam tvojom cestitkom. Svi se nadamo boljem - tako i ja. Iako sam veciti optimista. Rolling Eyes Zato cu ostati kakav jesam. Obecavam i Tebi prijatelju. Zdravlje mi nece biti na odmet - prelazim polako tri banke. Starost je to. Razz Druze, jednostano hvala na svemu. Very Happy :drugarcine: A tortu i omiljenu mi Cocktu pamtim i vracam. 8)
________________________________________________________________________________________________________________

@radovanko Koliko sam shvatio imenjace, imenjaci smo po prezimenu. Ili se ja to varam? Nije ni vazno imenjace. Vazno je da si se mene setio. Zahvaljujem na prigodnim recima povodom ovog skromnog jubileja. Wink
________________________________________________________________________________________________________________

I svima jedno veliko



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Kumche je stigao do 4.Sprata Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon