www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Aerodromi raznih gradova na svijetu
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Turizam ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 7:19 pm    Naslov poruke: Aerodromi raznih gradova na svijetu Na vrh strane Na dno strane

Pisem s aerodroma Smile pa mi pade ova tema na pamet...

Jeste li bili na nekom svjetskom aerodromu koji vas je bas ono odusevio? Ili obratno - koji vam je bio bas ono ogavan???

Po meni - najgore iskustvo mi se desilo u Los Angelesu. LAX je very bad.
Zurich je takodjer bio vrlo los. Heathrow - vrlo skup.

Najvise mi se dopao Singapore Airport Smile Fantasticno!!!

Zagrebacki aerodrom je sala mala, a onaj u Sarajevu nije ni licio na aerodrom nego na autobusnu stanicu... Smile



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIsam se nikada vozio avionom, mada bi voleo, a dobra je tema, svako od nas prolazi stotinu puta kroz neka mjesta a ne obraća pažnju kakvo je to mjesto kao sad ti za aerodrom.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sarajevski je bezveze, a aerodrom u Istambulu(mislim da se zove Ataturk il tako nesto), je extra, uredjen je stvrano sam se odusevio...

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa recimo u fr imas aeroport orly i charles de gaulles...taj drugi je bas strava dok orly neznam nije mi bas nesto...a surcin bg joj nemam reci,malo bedan...
 
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od najboljih Aerodroma za mene je Frankfurtski i Minhenski.
Beogradski je stvarno bez veze, a aerodrom u tivtu je stvarno vic.
Aerodrom Puerto Plata ne izgleda kao aerodrom, ali super je sve neke palmice okolo!

_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 7:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

francuskinja je napisao/la sledeće:
Pa recimo u fr imas aeroport orly i charles de gaulles...taj drugi je bas strava dok orly neznam nije mi bas nesto...a surcin bg joj nemam reci,malo bedan...


Bio sam na Charles De Gaulle aerodromu kad sam pokrenuo ovu temu. Meni je taj aerodrom bez veze, ogroman, zakompliciran, vrlo skup. Jedino dobro sto na SCNF stanici za vlak imas besplatan wireless Internet.
Nisam nikad bio na Orly-u...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
francuskinja je napisao/la sledeće:
Pa recimo u fr imas aeroport orly i charles de gaulles...taj drugi je bas strava dok orly neznam nije mi bas nesto...a surcin bg joj nemam reci,malo bedan...


Bio sam na Charles De Gaulle aerodromu kad sam pokrenuo ovu temu. Meni je taj aerodrom bez veze, ogroman, zakompliciran, vrlo skup. Jedino dobro sto na SCNF stanici za vlak imas besplatan wireless Internet.
Nisam nikad bio na Orly-u...


Pa dobro stvar ukusa,jeste da je ogroman i da pazis da se ne izgubis mada ne vidim po cemu je skup,meni su po cenama slicni aerodromi,nemoze da bude velika razlika sa drugim i nebih smelo...a taj aerodrom ti je u fr a ne u bg,ako si mislio na pice i na cigarete da je jeftinije...fr je u U.E,tako da po tim stvarima normalno da je skuplje...
a inace ovde nebi trebalo da spominjes sncf jer je to glavna firma vozova u francuskoj i nema veze sa aerodromima...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

francuskinja je napisao/la sledeće:
aureliano je napisao/la sledeće:
francuskinja je napisao/la sledeće:
Pa recimo u fr imas aeroport orly i charles de gaulles...taj drugi je bas strava dok orly neznam nije mi bas nesto...a surcin bg joj nemam reci,malo bedan...


Bio sam na Charles De Gaulle aerodromu kad sam pokrenuo ovu temu. Meni je taj aerodrom bez veze, ogroman, zakompliciran, vrlo skup. Jedino dobro sto na SCNF stanici za vlak imas besplatan wireless Internet.
Nisam nikad bio na Orly-u...


Pa dobro stvar ukusa,jeste da je ogroman i da pazis da se ne izgubis mada ne vidim po cemu je skup,meni su po cenama slicni aerodromi,nemoze da bude velika razlika sa drugim i nebih smelo...a taj aerodrom ti je u fr a ne u bg,ako si mislio na pice i na cigarete da je jeftinije...fr je u U.E,tako da po tim stvarima normalno da je skuplje...
a inace ovde nebi trebalo da spominjes sncf jer je to glavna firma vozova u francuskoj i nema veze sa aerodromima...


Znam za SNCF (zivjeh 6 godina u Fr.) ali je na CDG takodjer, dio tog aerodroma, izmedju raznih terminala, zato ga spomenuh. U svakom slucaju dobro znati za Internet ako trebas dugo cekat na avion, da ubijes vrijeme, i recimo... khm... pises na domaci.de Forumu Smile

Charles De Gaulle je strava skup u usporedbi sa svim aerodromima u USA ili drugim dijelovima svijeta, jedino su neki Europski skuplji, kao London Heathrow ili onaj u Copenhagenu.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beogradski aerodrom je prava njiva,najobicnija njivica,a onda sam sledeo na Johannesburg International koji ima XY staza za sletanje i ogroman je,jedino sto je smesno je sto kad sletite ispod vidite crnce koji upravljaju avionom (uparkiravanjem) pa se malo covek zamisli "oce li ovo stati" Smile
Veoma lepo iskustvo.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 6:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram da se slozim sa Singapurskim aerodromom da je dobar. Meni jedan od najlepsih.

Sydney i London aerodromi nisu losi, dopadaju mi se.

Moskva, nista specijalno, vec se moze osetiti nasa atmosfera, i boli ih patka za tebe.

Bangkok, samo se secam zestoke sparine sa tog aerodroma Rolling Eyes

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
enna777
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 705
Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Amsterdamski aerodrom je ogroman, i ima bukvalno sve na jednom mesto... Svidja mi se. A Zurich, malo je s*e*an, ne svidja mi se...

_________________
xxx by enna
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada nisam letela avionom ..... bila sam na beogradskom i na sarajevskom aerodromu ........ a na tv-u sam vidjala mnoge svetske aerodrome i ima ih zaista predivnih
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Turizam ~ -> Aerodromi raznih gradova na svijetu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon