www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Americki ili Europski gradovi???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  

Vise volim biti u / posjetiti:
Europske Gradove
86%
 86%  [ 84 ]
Americke Gradove
6%
 6%  [ 6 ]
Podjednako...
7%
 7%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 97

Autor Poruka
Zbucka
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 473
Mesto: Rajvosa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evropa.... Zbog arhitekture, kulture i istorije.... Amerika mi je tako "plasticna".. Ne volem Ameriku...


_________________
Svako od nas neku svoju priču ima,
Što u tami tišti, a puteve bira,
Samo kad je hladno,kad umori zima
Slutimo je tuzni na krilu leptira...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postovi od jedne reci ubuduce ce biti brisani, molim vas da napisete bar jednu recenicu i time obrazlozite zasto su vam odabrani gradovi lepsi i bolji

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Stormlord
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 24, 2007 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa evropski me vise privlace jer imaju zanimljiviju istoriju iistorijske spomenike.
 
We-She``
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Amerika je SHOPperski kontinent, Evropa. . .. ima dushu (: evropa!!
 
veseliovcha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Okt 2007
Poruke: 14
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja u zivotu nisam cuo da se nekome vise svidja amerika!!!
 
tetrazona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Sep 2007
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

amerika, valjda zbog prostranstva
 
Dinke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Avg 2007
Poruke: 58
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 2:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za Evropske gradove,ali veca mi je zelja da odem u Americki grad da vidim zato sto nikada nisam bio...

_________________
Prati svoje srce,ne slusaj nikog oko sebe.......................................
 
start dis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 06, 2007 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evropski definitivno, americki su izvestaceni
 
***malena***
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jul 2007
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 7:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evropski gradovi su mnogooo, mnogo lepsi od americkih.

Evropski gradovi me mnogo vise privlace zbog predivnih arhitektura, bogate historije, prelepih gradova, sve evropsko je lepse... Dovoljno je spomenuti prelepi grad Pariz i Rim, divota... Very Happy

Obozavam gradove koji imaju zanimljivu i bogatu historiju, arhitekture, bogate anticke kulture od kojih je ostalo mnogo spomenika do danasnjih dana, stare dvorce, kao Pariz i Rim.

_________________
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evropa, ne sanja za dzabe svaki Amerikanac da dodje u evropu

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
MissPookie
`Mndra Mja`
<b>`Mndra Mja`</b>





Datum registracije: 02 Okt 2007
Poruke: 5704
Mesto: .:. West Coast .:.

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene su Americki gradovi najlepsi..Al sad..sve zavisi kako za koga..svako ima pravo na svoje misljenje....
 
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno Evropski gradovi su mi najbolji, svake godine posecujem Evropu, posecivao sam mnoga mesta ali Evropa mi je definitivno najlepsa!!! Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Americki ili Europski gradovi??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon