www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Americki ili Europski gradovi???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  

Vise volim biti u / posjetiti:
Europske Gradove
86%
 86%  [ 84 ]
Americke Gradove
6%
 6%  [ 6 ]
Podjednako...
7%
 7%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 97

Autor Poruka
ivanl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Feb 2008
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni su mnogo lepsi evropski gradovi>A menju njima mislim i na Beograd.Zbog kulture,istorije a i zbog zezanja Very Happy Jer sto su rekli ljudi pre mene amerija je mnogo izvestacena!!!

 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 26, 2008 4:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako zivim na severno-americkom tlu mogu reci da bih posetio pre Evropske gradove nego americke .. zasto Question ..

Kao prvi i najveci razlog bih naveo distancu izmedju gradova i distancu u drzavama inache .. npr. distanca izmedju Vaterlua ( gde ja zivim ) do prvog americkog grada je oko 4 sata voznje i to je bas ono najblize ..sve sto dalje ides u ameriku dodaj jos koji sat dok ne dodjes do Floride koja je od mene ladno udaljena ni manje ni vise nego 24 sata .. dakle .. sto je puno, puno je .. ako ja trebam da odvojim 24 sata kako bih mogao da dodjem do nekog mesta .. neka hvala ..
Tu dolazi onda i drugi razlog a to je finansijski .. jednostavno .. da bih otisao do nekog americkog grada meni treba dosta novca posto ili moram da idem kolima sto je veoma dugo ili moram da platim avionsku kartu jer druge opcije nema ..
A tu onda dolazi do treceg razloga a to je .. nedostatak vremena da pogledam grad u kojem sam bio .. npr. ja sam u Cikagu bio vec jednom .. obisao sam dosta americkih gradova ..a ako mi verujete a da me je prosto sramota da kazem da sam bio u tom gradu posto sam vise vremena proveo u putovanju nego u gledanju tog grada i znamenitosti istog.

dakle ..evropski gradovi definitivno ... Cool

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 26, 2008 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky ipak se ocekuje odgovor u smislu, koji su gradovi bolji, lepsi, bogatiji kulturom, nacin zivota... a ne finansijska strana i vreme koje imamo da odvojimo za to putovanje Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 26, 2008 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skorpijice ... u tome ne mogu da ih odvojim jer ipak ima i u jednim i u drugim gradovima dosta toga sto se moze videti sto se tice kulture i svega .. zato ih nisam ni odvajao povodom toga.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 26, 2008 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa Boky na temama se odgovara na ono sto se trazi Wink Ajmo dalje...

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno Evopa. Definitivno! Da,da! Istorija,kultura,ljudi,woohooo jel potrebno dalje da nabrajam.
(znam da nije navedeno,ali Azija svakako pre Amerike... hm,zatim Juzna Amerika.. i to je to)

Mr. Green
 
sexy seka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 10 Avg 2008
Poruke: 175
Mesto: ....europa....

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

europa definitivno!!! Razz

_________________
Visoka i iskvarcana
kosa duga, ispeglana
pola grada ona pali
jer joj ništa baš ne fali

Ona premija je prava
zgodna riba, boli glava
dugi nokti, kosa plava
nasminkana i kad spava
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sexy seka bilo bi lepo da nam i obrazlozis zasto gradovi Evrope Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
sexy seka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 10 Avg 2008
Poruke: 175
Mesto: ....europa....

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. razlog zato što živim u europi,
a 2. zato što su gradovi europe nekako lijepši,
svaki grad ima nešto posebno, postoje raličite kulture, pričaju se različiti jezici i europa ima dužu tradiciju jer su ameriku tek kasnije otkrili...
u americi su mi svi veći gradovi gotovo jednaki... barem meni...

_________________
Visoka i iskvarcana
kosa duga, ispeglana
pola grada ona pali
jer joj ništa baš ne fali

Ona premija je prava
zgodna riba, boli glava
dugi nokti, kosa plava
nasminkana i kad spava
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 18, 2008 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sexy seka je napisao/la sledeće:
1. razlog zato što živim u europi,
a 2. zato što su gradovi europe nekako lijepši,
svaki grad ima nešto posebno, postoje raličite kulture, pričaju se različiti jezici i europa ima dužu tradiciju jer su ameriku tek kasnije otkrili...
u americi su mi svi veći gradovi gotovo jednaki... barem meni...


Seko .. u kojem si to gradu bila pa da ti je jednak .. baš me zanima pošto ja prođoh toliko gradova u Americi i tačno znaš odakle je ko .. znači svaki grad ima svoje vrline i mane .. samo me zanima u kojem si gradu bila da su jednaki ..

To što živiš u Evropi i nije baš neki razlog da su ti evropski gradovi lepši jer ne vidim kako neko može da upoređuje gradove a da pri tome nije osetio duh tih istih gradova.

Toliko ...

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
suncokret_024
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2008
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 26, 2008 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evropski mashtoviti Wink
 
LadyZi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 15
Mesto: chicago

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 29, 2008 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djole_BG je napisao/la sledeće:
Evropa, ne sanja za dzabe svaki Amerikanac da dodje u evropu

Citajuci vase odgovore ovaj me je defnitivno najvise nasmijao...Rijetko koji Amerikanac i zna tacno gdje je Evropa a ne da ima zelju da dodje tamo....znam da je nasem narodu tesko da razumije to ali Amerikance ne interesuje puno ostatak svijeta!!!
Ja zivim u americkom gradu i mogu reci definitivno da sam vise za americke gradove nego za evropske!a ono sto me zaista Evil or Very Mad u vasim odgovorima je sto skoro niko od vas nije ni bio u Americi a pricate kako je sve fuj i bezveze!Mislim da je poredjenje totalno bzv jer kao sto neko rece to je kao da poredias lubenicu i tresnju!Nisu ni slicni!Evropa ima istoriju ali i moderna arhitektura ima svoje drazi!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Americki ili Europski gradovi??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon