www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muskarci i alkohol
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pije samo za neke zznacajne prilike kao i ja i mislim da je to sasvim ok

 
vipclan
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 18 Jun 2006
Poruke: 550
Mesto: split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj avatar govori sve... Mr. Green
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj decko ne pije mnogo,kada izadjemo popije malo,ali sve u granicama normale.

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko god on hoće, al da ne preteruje....

Godina novaaaaa, svi nešto želeeeeeeeee heeeeeeeeej..................................... Wink Wink Wink

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim kad popije da bi se opustio u drustvu ali ne volim pijane muskarce!!!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nek je on trijezan, a hoce li popiti pivu na dan ne zanima me.
 
malena_19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Feb 2006
Poruke: 80
Mesto: samo kraj njega....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim kada vidim pijanu osobu kraj sebe... ok do granice ,,opustanja'' ali treznjenje svaki dan...svaki drugi...ne,ne dolazi u obzir

_________________
I am a dreamer but when I wake,
..You can't break my spirit-it's my dreams you take.
And as you move on, remember me,
REMEMBER US and all we used to be...
..I've spend a lifetime with you..
And I love you,I SWEAR that's true.
I CANNOT live without you...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam imala do sad problema sa deckom o vezi alkohola...mada nebi dozvoljavala da preteriva...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Re: Muskarci i alkohol Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Vjerujem da naravno nitko ne voli alkoholicare, i necemo o tome. Nijedna od vas, nadam se nije s nekom kronikusom alkosom Smile

Ali - koliko alkohola tolerirate kod vaseg muskarca?

Svaki dan?
Dva put tjedno?
Jednom u 7 dana?
Dva put mjesecno?
Jednom mjesecno?
Nikad???

i koliko bi on "trebao" ili "smio" popiti?

Jedno pice? Dva? Tri? Pet? Deset???

Jeste li ikad imale problema ili svadja s deckima koje su vezane uz alkohol? Je li bilo ikad ono "ne smijes vise, previse si popio" a on kao uz inat uzima jos???

Da li vam je alkohol ikad pokvario ili unistio vezu s nekim? Kakva ste iskustva s momcima koji piju imale?

Bilo bi mi draze da diskusija radije krene u nekom socioloskom smjeru, radije no sexistickom (tipa "ne dize mu se" itd...)



Momci koji previše piju me ne privlače pa nisam imala priliku upasti u probleme s njima. Kod moga nemam što tolerirati jer pije samo kad je takva prilika, ali ne pretjeruje.
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako je neko slavlje ili prigoda ili neka festa naravno da ce se zarundati moze i malo vise ali nemoze to svaki dan casica vina rakije ili piva dnevno je ok dok ne porede u flasicu Laughing Ali isto tako i muskarac koji uopce nista ne pije od alkohola mi ne pase jer sta ce on raditi kad idemo van i ja se ubijem od alkohola Embarassed gledat me kako rigam kroz prozor !?ha ha Mora i on biti pripit pa da se tog ne sjeca Razz Laughing Very Happy

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv ali umereno! Mr. Green
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista protiv ako umiju da se ponasaju
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Muskarci i alkohol Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon