www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muskarci i alkohol
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
pikaboo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 504

guinea.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 24, 2007 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li i koliko ce piti kad nije sa mnom, potpuno je njegova stvar...kada je sa mnom ne pije, jer zna da to ne volim...mada retko i pije, jer zna kakvo mu ribanje sledi od trenera... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 24, 2007 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze da popije malo,jer i ja popijem....ali nikako previse

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi decka alkoholicara no kad se izlazi ako popije ono to je njegov izbor ja se u to ne mijesam no ako takav pijan nesto kaze ili ucini zna sto ga ceka...bar su svi moji znali....

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm........cinjenica je da svi decaci vole da piju! e,sad neko je tezak alkos,neko pije samo na zurkicama...al ne mozes protiv toga-nazalost! Al bolje da pije nego da te vara....je li??? Very Happy
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2007 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam srecu pa moj decko izuzetno retko uopste primirise alkohol i to onda kad nije samnom jer zna da meni pogled na njega pripitog ne godi...inace ne pada mi na um da mu glumim mamu...nemam ja sta njemu ni da branim ni da ogranicavam...mogu mu skrenuti paznju na to da je preterao i nista vise od toga...onog momenta kad pocne da ugrozava nasu vezu zbog alkohola ja se lepo kupim i odlazim pa on onda nek radi sta hoce

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 27, 2007 7:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne smaram se s'tim koliko pije,naravno da je alkoholicar to nebi tolerirala,ali ako mu se pije jedno dva pivceta uz TV sto da ne....nevolim da branim nesto sto nije moj problem,on je odrastao covek i zna koliko moze ili hoce!!!!

_________________
 
cvet87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Dec 2007
Poruke: 42
Mesto: apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrzim pijane muskarce. to bi me nateralo da ostavim muskarca bez razmisljanja
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj decko bas i ne pije alkohol,nekad popije pivo a i to je rijetkost,na svu sreću, grozni su kada pretjeraju

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 08, 2007 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Al bolje da pije nego da te vara....je li???

ne,jer oni bas kad piju varaju,tako da nema tu "bolje varijante". sto pre to naucis,to bolje za tebe!
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 09, 2007 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:

oni bas kad piju varaju

Moram da se ubacim i da kazem da ovo nije tacno. Ako hoce da te prevari, prevarice te i trezan. Ako nece, onda nece ni pijan. Akohol moze samo da ga odvrati od te namere u smislu da bude odbijen od doticne dame ili da ne moze da "radi" jer je "presisao".
Tako da je, statisticki gledano, manja verovatnoca da te prevari kad je pijan. Wink
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala dragom Bogu pa je moj dragi mužić 'operisan' od alkohola... Very Happy
znači uopšte ga ne konzumira, neki čak misle da mu ja branim Mr. Green
ali on stvarno ne voli da pije, možda je par puta popio koju čašu vina u nekim posebnim prilikama.. aha i šampanjac takođe Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
mucamaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2007
Poruke: 68
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nekako uvjek izlazim zajedno sa dečkom, ako sam več u vezi, pa onda svi u društvu popijemo nešto. Sve zavisi od atmosfere, ali nikada nismo komplikovali oko piča.

_________________
Pa i da je svaki loš, uvek ima jedan još...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Muskarci i alkohol Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon