www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muskarci i alkohol
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj bivsi je pio (nije znao da pije i nije podnosio alkohol Mr. Green Laughing ) mislim da su mi se muskarci koji piju smucili za ceo zivot Laughing Laughing Laughing Osoba sa kojom se trenutno vidjam Embarassed (je sportski tip ne pusi i ne pije skoro nikad) moze da poije casu dve vina pri veceri ili casu sampanjca u diskoteci i sav je meden kada je "zagrejan" Embarassed Laughing


_________________
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj sadašnji dečko nije probao ni kap alkohola i ne znate koliko mi je drago Mr. Green Wink
Mada, što se tiče mog bivšeg , išla sam jednom kod njega u grad da se nađemo ali vodila sam i moju drugaricu sa mnom . I mi otišli u kafić,mi naručile sokiće a on pivo Laughing
Pa počeo da prosipa raznorazne gluposti.. Meni je to odvratno..
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa što? Neka pije, pijem i ja Mr. Green

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba se znat muški napit.Kod nekih dečki mi ne smeta kad piju, a opet kad neke vidim pijane zgade mi se i oni i život.Sve to ovisi od karaktera te pijandure Mr. Green Nekad sam se i ja opijala i stvarno mi ne smeta ako muškarac kad se napije ne postane ko curica.Ako povraćaš, povrati s dostojanstvom, ako ti nije dobro i to podnesi s dostojanstvom, muški.sve suprotno mi se gadi.

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 09, 2009 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim i ja da popijem, ali treba da i on ume da pije Smile Imala sam raznorazna simpatična iskustva sa primercima koja preteraju sa alkoholom, pa usput i sa kretenizmima Rolling Eyes A posebno mi je fuj kad mi kažu da ne mogu da se provedu dok ne popiju ili da slušaju narodnjake samo kad su pijani Rolling Eyes

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danasnji muskarci dosta popiju pa ga posle preteruju Rolling Eyes
Hajde da popije jedno dve ili tri case kad je neka zurka ili ode na neko vece na provod...A ne da se napije jako,pa da bulazni i nezna sta radi Mr. Green

U glavnom, ja ne volim momke koji piju ali dobro po neku retku casu,sto da ne Wink
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 14, 2010 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Francuskinja je napisao/la sledeće:
U glavnom, ja ne volim momke koji piju ali dobro po neku retku casu,sto da ne Wink


Ni ja ali znas kako kazu "Jednom alkos - uvek alkos"
Sto je i istina, moze da ne pije jedno vreme ali kad pocne ne zna da se zaustavi.

_________________
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 07, 2010 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U redu je ako popije pivu ili dve, ali ako se non stop napija, to ne tolerisem.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 07, 2010 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom, davno, Very Happy (počinje kao bajka, zar ne?) imala sam vezu sa čovjekom koji je poprilično volio da popije, no, nije nikada bio grub ili nasilan ni prema meni ni prema drugima i mada mi je njegovo opijanj smetalo, mogla sam, upravo iz tih razloga kako se u piću ponaša, to donekle i tolerisati. No, kada sam vidjela da mu je ljubav prema alkoholu postala važnija od životno bitnih stvari, morala sam ga napustiti, ne rado, ali to je bila odluka koju bih i danas ponovila, da mi se to desi. Naravno, nisam otišla odmah, pokušala sam mu objasniti, pomoći, ali sva borba i pored jake ljubavi prema njemu je bila uzaludna i ja sam se povukla.
Ne smeta mi da muškarac popije koje piće više, Bože moj, što bih zakerala, ali da pije i život sa alkoholom, to ne bih mogla sebi da dopustim.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 11, 2015 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj suprug ne pije alkohol Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Muskarci i alkohol Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon