www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rast kose
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Lily390
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 68

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam normalnu kosu a za njegu kose koristim Dove ili Pantene. Gotovo nikad ne koristim fen jer mi previše isušuje kosu

 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam masnu kosu ali je dosta zdrava i ne smeta joj fen:)

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
tajmahal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se jako brzo masti kosa i moram je prati na svaka 2 dana a nekad cak i svaki dan i to me uzasno nervira..a mnogi mi govore da sto je cesce perem cesce se i masti.da li je to istina?
 
Curly_Angel
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 725

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I da je istina da se cesce masti ako je cesto peres..bolje da izadjes sigurna da ti je kosa cista i lepa nego da izadjes sa masnom kosom..Ja imam kovrdzavu kosu..kosa mi je kvalitetna..ne zalim se.. Mr. Green

_________________
Ko to kaze da Andjeli nisu chupavi???
 
nora kovacevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 69
Mesto: pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zaista mogu da preporucim Goldwell kozmetiku za kosu...ja sam imala extra iskustva....kosa mi je duga..sjajna i zaista izgleda negovano...pogotovu ako ste plavuse...ova marka daje sjajne rezultate....
 
danijelavu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 233
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je kosa užasno masna. svaka dva dana je moram prati jer već posle prvog dana počne da se masti. često nemam volje da je perem jer mi je već dosadilo svaka dva dana je prati
 
jenniferlopez
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Feb 2006
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam duzu prirodno suvu talastasu kosu,plavu/farbanu,prirodno smedju,ali mi je i pre blansiranja bila dosta nekvalitetna.Sada kada je sama isfeniram lici na paucinu i ne mogu da je dovedem u red.Sta predlazete?i dosta mojih drugarica uradilo je trajno peglanje ali ja ne mogu zbog blansa.

_________________
Duboko veruj u ono sto zelis i zapamti : izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli!
 
beba2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 186

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam bas koplikovanu kosu koristim afroditine sampone i kristale i sada je bolje
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja za svoju kosu koristim samo koprivin šampon,dobru masku i dobar serum....
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 03, 2006 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Devojke, kako se najefikasnije uklanja perut?
(mnogo ste informacija iznele ovde, preletela sam pogledom manje vise sve odgovore, samo se nadam da nisam propustila odgovor i na moje pitanje)

Primecujem da mi samponi protiv peruti unistavaju kosu.
Postaje bezivotna i suva. A perut se ukloni na nedelju - dve
i onda opet pocne.

Postoji li neki "babski recept" ili da furam kod dermatologa
ili u apoteku?
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bapskih je lekova milion...
evo za pocetak postavljam ipak sa krstarice jedan tekst koji bi trebalo da bude praktican savet Wink
Kako ukloniti perut
10.11.2002



Nakon silnih reklama u kojima zabrinute manekenke proveravaju stanje svog razdeljka i ramena u strahu od peruti, teško je odoleti želji da se kupi najskuplji šampon, i time eliminiše ovaj (čest) problem. Stručnjaci tvrde da se većina ljudi zapravo, pre ili kasnije, nađe u situaciji da uklanja perut, kao i da je to uobičajena pojava. Međutim, ekstremniji slučajevi perutanja kože glave nisu izazvani uobičajenim "uklanjanjem" mrtvih ćelija, već najčešće preteranom masnoćom kože, nedostatkom određenog sastojka u ishrani, ili potencijalnim hormonskim disbalansom. U takvim slučajevima, dolazi do preterane produkcije gljivica poznatih kao Pityrosporum Ovale, koje potom potpomažu nastanak peruti.

Postoji više načina za tretiranje kože glave. Iako danas skoro svaki šampon ima anti-dandruff liniju, samo određene vrste zaista pomažu (uz obaveznu konsultaciju sa dermatologom). Pojedini eksperti, poput Filipa Kingslija, čak savetuju da se upotreba šampona protiv peruti regularno smenjuje sa upotrebom običnog šampona, u vidu svojevrsnog "treninga" kože glave.

No, to nije dovoljno. Prilikom češljanja kose ne treba koristiti četke sa oštrim zupcima, niti preterivati u broju poteza četkom. Ukoliko je kosa duga, ne treba je konstantno vezivati u rep/pletenicu. Takođe, treba obratiti pažnju na pravilnu upotrebu fena: svako "pregrejavanje" glave može iznova iritirati već osetljivu kožu (i, dodatno, oštetiti vrhove kose). Pokreti koji se čine nesvesno (provlačenje ruku kroz kosu, češkanje kože glave i sl) svakako moraju biti eliminisani.

Ako se, ipak, desi da nakon upotrebe odgovarajućih sredstava i povinovanja opisanom "režimu" ponašanja, perut i dalje opstaje, tada je neophodna poseta dermatologu, kao i eventualna promena režima ishrane i dodatna upotreba vitamina "dobrih" za kosu.

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tnx pinkie, divna si

@edit by pinkie Wink nema ne cemu..uvek Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Rast kose Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon