www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta ste danas videli zanimljivo u gradu?...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neku devojku (ili ženu) u crno i drečavo žutom odelu i sa crnom kapicom sa velikim mačjim ušima... Laughing Laughing Laughing


_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 08, 2009 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije danas, bilo je pre 2/3 dana, al nema veze, ajd i sa vama da podelim Mr. Green Idem ja bulevarom i kod Dnevika (sugradjani ce znati gde Mr. Green ) vidim zanimljivog chiku, onda vidim jos jednog zanimljivog chiku.... kad ono chike se drze za ruke i setaju, uzivaju u lepom danu i ocigledno planiraju da se igraju proleca Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 09, 2009 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednu tetu koja je shetala svoje dete, i imala je lepo, ma prelepo... ooovaj, pardon, prelepe zadnje dzepove, prosto covek ne moze da odvoji oci od njih. K'o da ih je Idealna krojila Embarassed Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 12, 2009 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobru trenerku-kupicu je Smile

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 25, 2009 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crnca! Ali ovaj je bio bash crn, ja sam i ranije vidjao crnce, ali ovaj...
Znaci , morao bi po saobracajnim propisima da nosi ili farove nocu il ida obuce neko fluorescentno odelo.
Preko dana josh ne mora, al inocu bi morao.
Mnogoooo je crn!
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 25, 2009 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljivo pa kako kom... Meni jeste bilo zanimljivo u trznom centru srela "prijatelje" koje nisam videla par meseci... Zanimljivo je videti to kako se njihov stav prema meni promenio on me gleda na neki "cudan" nacin a ona se drugacije ponasa prema meni... A o onom ne moras odmah da "zevas u nju" koje sam cula Laughing me je slatko nasmejalo Laughing

_________________
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 29, 2009 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Embarassed jednog slatkiša iz N.S. kojeg nisam duuuuuggoooo videla ... Embarassed Mr. Green
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 05, 2009 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Decak trcao za jednom devojcicom da joj lupi samar...
(sedeli su pored mene i tacno znam sto).... Otac rekao sinu Laughing Laughing Laughing Shocked Laughing Laughing Laughing

_________________

 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 05, 2009 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cizmice

_________________
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 05, 2009 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:
Crnca! Ali ovaj je bio bash crn, ja sam i ranije vidjao crnce, ali ovaj...
Znaci , morao bi po saobracajnim propisima da nosi ili farove nocu il ida obuce neko fluorescentno odelo.
Preko dana josh ne mora, al inocu bi morao.
Mnogoooo je crn!


 
klinka iz kraja
*One_and_Only*
<i>*One_and_Only*</i>





Datum registracije: 25 Dec 2008
Poruke: 3192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 05, 2009 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

videla sam najwecccccuuuuuuuu krawu na swetu......ta krawa je letela iznad jedne zgrade...na nj0j je pisal0 "pusti me"...........
neki su g0w0rili da je t0 bal0n,nek0 da je zmaj zaweza0,neki da je krawa p0jela bal0ne, swe u swemu decije price..

uh kak0 je bila lepa, pitam se kakw0 mlek0 daje...

danas idem da se p0pnem s nekim na zgradu...ps...taj nek0 ce da je p0muze...

a ja cu pr0bam mlek0..

_________________
To the world you may be just one person,
But to one person you may be the world.
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 06, 2009 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam jos ni bila u gradu

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Sta ste danas videli zanimljivo u gradu?... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  sledeća
Strana 30 od 32

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon