www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sky Star 2 - Sve o kartici,kljucevima,problemima...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 3:55 am    Naslov poruke: Sky Star 2 - Sve o kartici,kljucevima,problemima... Na vrh strane Na dno strane

Primetio sam da jos niko na sajtu nije napravio temu o Sky Star-u i problemima koji se javljaju sa njom

Evo ja cu prvi da pocnem
Imao sam nekih problema ranije sa karticom i sve sam sredio....radi kao nova........dugo vremena je proslo otkada sam je zadnji put koristio...do trenutka kada mi je bila pokvarena mogao sam da gledam mnoge kanale kriptovane u Viaccess-u 2 kao sto su Multivision i slicno,kao i D+ kanale na astri koji su bili kriptovani u Nagravision-u......tamo sam ladno mogao da gledam Taquill-a kanale , Nba tv,C+ Deporte

Posle ponovne instalacije Prog DVB-a i ubacivanja svih dodataka i kluceva , primetio sam da mi nijedan,ali ponavljam....nijedan od kriptovanih kanala softcam nece da otvori...zaista strasno.......znaci ni one najprostije kanale koji su se najlakse otkljucavali....

Da li neko moze da mi na private da linkove sajta gde mogu da skinem sve potrebne stvari da bi gledao kanale za koje je potreban kljuc...najvise bih voleo da gledam D+ kanale (Taquill-a,C+ Deporte i slicno)..............hvala unapred............



_________________


Love don't let me go
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno je situacija veoma jadna... samo par kanala mogu da se gledaju, a da nesto vrede... a ostali, trenutno nista... tps mozes da gledas ali kljucevi se menjaju na pola sata... a ako si online onda mozes da koristio plugin koji skida kljuceve sa neta i mozes da gledas multivision i tps kanale bez problema...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma znam cuo sam za taj plugin...imam ga i sam.....v-plug 0.94 ili 0.95.......ma katastrofa....bio sam i na elitesecurity-ju....tamo ima mnogo ljudi koji se razumeju u kartice....i oni kazu....nista ne moze da se gleda...stvarno strasno...a do pre neki dan sam mogao i taquill-u da gledam............

_________________


Love don't let me go
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Situacija je katastrofalna, pre neki dan su pustoli premier pa se i moglo nesto gledati, ali evo nije proslo ni dva dana zatvorise ga.
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izasao je novi vPlug 0.9.8 mozete ga skinuti sa www.satkey.ch.
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radi premier kljuc na http://rapidshare.de/files/29911011/SoftCam.rar.html
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 22, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlicno....jos samo da proradi i D+ i ja sam srecan Wink

_________________


Love don't let me go
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Premiere jos radi, pa se prica da ce uskoro pustiti i D+, ostaje samo da se nadamo Wink
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eto,...premiere vise ne radi...dok je trajalo-trajalo...bas steta

_________________


Love don't let me go
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Premier radi vec nekoliko dana, za sve one kojii ga nisu otkljucali evo kljuc;)
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kljuc koji je izasao za multivision....otvara ceo francuski paket na Hot Birdu..kao i BBC Prime....i jos neke pakete...izuzetno dobra stvar...pa ko voli....nek izvoli Wink

Svaka cast marko14...ovoga puta si nadmasio sebe Wink

_________________


Love don't let me go
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala m@rchello, izgleda da je premier opet promjenio kljuc, pa izvolite:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Sky Star 2 - Sve o kartici,kljucevima,problemima... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon