www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Neko nam je danas postao punoletan :))
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 11:00 am    Naslov poruke: Neko nam je danas postao punoletan :)) Na vrh strane Na dno strane

Draga koleginice Pinkie, cestitam ti na punoletstvu ovde na domacem, i hvala ti za svaki post, jer je svaki vredeo, kao sto kazu da slika vredi 1000 reci, e pa tvoji su 100x jaci...

budi ti nama i dalje draga, nasmejana i vesela....


i pokloncic......ja birala.... Wink



_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
smokvica84
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 3951

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitam, ovo je stvarno veliki uspeh, nadam se da ćeš nas i dalje radovati svojim postovima i da ćemo se još dugo družiti na našem najboljem sajtu! Wink

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravooooooo :wav: :wav: Cestitke i od mene za ovo "punoletstvo" Very Happy Zelim ti jos mnogo lepih trenutaka sa nama i da se jos dugo druzimo na domaci.de, samo napred :zdravica:

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pinkic...sve cestitke od mene,svaka cast na brzini!!!Zelim ti da i dalje pises dobre postove,da se i dalje druzimo Very Happy Ah da...zamalo da zaboravim...sad kad si punoletna,sada sama odgovaras za svoje postupke tctctctctc Very Happy Very Happy
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajoooj ako mi verujete ja se bas zablenula u temu da cestitam onome ko se jadan surecio pa postao kako bi moj kolega misko rekao "odgovoran za svoje postupke" kad videh svoj nick Shocked Laughing hehehe pa sam se onda zapitala gde li vide dameski da sam punoletna kad mi pre neki dan bio tek 15 ti rodjendan Rolling Eyes Laughing
hehehe sva sala na stranu, pa hvala puno koleginice...hvala puno svima vama..zaista mi je cast biti ovde gde jesam...i biti deo svega ovoga..ovde sam vec jako dugo..osecam se vec kao deo inventara Laughing i ostacu sve dok budem mogla..i bicu ista kao sto sam sada...vec 1000 sam puta rekla da mi je broj postova zaista najmanje bitan u svemu ovome..vazno je druzenje...vazni su ljudi koje upoznas i stravi koje ti se dese za sve vreme provedeno ovde..toliko je toga i ruznog i lepog se protkalo kroz ovih 18000 postova..a koliko sam tek postova imala obrisano zbog spamovanja na samom pocetku druzenja..ehhehe kad se samo setim Embarassed Laughing mada opet svi smo imali svoje ovakve ili onakve greske zar ne...da nismo do sada bih imala bar jos ovoliko hehehe..sada vidite koliko sam bila primeran clan Wink
Hvala puno na lepim cestitkama i ajde nema stajanja sibamo dalje Wink :netcafe:

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O, pa, svaka chast :hiphip: Samo napred u josh vece i vece visine, koleginice :vezbe: Zelim ti josh puno konstruktivnih i iscrpnih postova, srecan rad i mnoshtvo lepih trenutaka na voljenom nam Domacem.de :crveno:

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pinkie,cestitammmmmmmmmm...Wink :zdravica: svaka cast i zelim ti sve naj,naj,naj...jos punooooo postica i divnog druzenja...:zagrljaj: i mogu samo jos da kazem da si pravi prijatelj i da mi je drago sto te sam te upoznala...:zagrljaj:

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno cestitke i od mene samo tako nastavi Bravo Wink

_________________
I C E M A N
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee hvala ti puno na lepim recima dupla koleginice..hehehe...sad samo da nastavimo dalje istim tempom jel da Wink

PiNkLaDy, hvala i tebi na jos srdacnijim recima Embarassed veruj mi da uzvracam sve do jednog komplimenta i uzivam u svakom trenutku provedenom sa tobom i sa drustvom na forumu Wink
sasha sta drugo reci nego hvala na cvecu predivno je Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkic moj, iskrene cestitke i od mene za tvoje punoletsvo Mr. Green
samo ti teraj bravoooo, zelim ti jos puno lepih i nezaboravnih trenutaka
sa nama na domacem. Wink


_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskrene čestitke pinki za punoljetstvo na forumu mada je ona kao osoba davno punoljetna...ne mislim sada ovdje na godine već na njenu pishičku svijest.

Svaka čast malena Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zvezdice i Crni Biseru hvala van od srca na cestitkama...nadam se da cu daljim boravkom na forumu opravdati sve ove lepe reci sto izrekoste u samo par postva...hvala jos jednom Embarassed Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Neko nam je danas postao punoletan :)) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon