www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kemal Monteno
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 10:36 am    Naslov poruke: Kemal Monteno Na vrh strane Na dno strane

Pevac koji je svojim pesmama, svojom muzikom i svojom gitarom obelezio definitivno moju mladost...Traje godinama, ima specifican glas, pesme koje samo i iskljucivo njemu leze..pesme uz koje sam mogla danima plakati...smejati se i uzivati..Covek koji je napunio Sava Centar posle 13 godina pauze....Covek koji me zakuje za stolicu kad god pusti glas...
Kemal Monteno | 26.02.2006. u 13:01

Jos uvijek ima proljeca u meni
jos uvijek ruza u mom srcu cvate
jos uvijek zelim poci onoj zeni
kod prijatelja starih da me shvate

I sad se vracam onom stazom starom
kao nekad sad je isto sve
kad bjesmo mladi ludi za gitarom
jos ludji kad smo bili svi zbog nje

A ona nije znala
jer bila nam je drug
poklanjala je svima
svu mladost ljubav svu

A ja sam nocu plakao
lutao u krug
jer ja sam je samo shvatao
i volio sam nju

Pesma koju je voleo moj otac..pesma kojoj sam se divila i ja...Pahuljice srca moga, sarajevo ljubavi moja, i mali milion drugih pesama..jednostavno, covek kome posle toliko godina trajanja na estradi mogu skinuti kapu Rolling Eyes



_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako se divi Kemal Montenu, a ja ne volim njegov glas nit' mogu da ga vidim, osim duetske pjesme sto je snimio sa HMH i Zabranjeno Pusenje zato sto volim ih da slusam.
Imam cd od Zeljka Samardzica koje je pjevao covers od Kemal Montena, i on meni mnogo bolje pjeva. Al' eto svako svoje.

_________________
Sta cemo raditi kad zlo nestane?
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 7:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drag covjek i sanjsonjer. Cesto sam ga svirao jer znas kako je - cure su to trazile Smile

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 8:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fenomenalan pjevač i njegove pjesme će se dugo dugo pjevati i slušati, a to je neosporivi kvalitet. Volili ga ili ne moramo poštovati njega i njegove pjesme, a ja to i činim

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
travolta011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 133

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad se to bas i ne slusa, ali znam par pesmica
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covek je kralj,a kad sam cuo da je on pisao pesme i Tomi Zdravkovicu odusevio sam se!!
 
lela_scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 191
Mesto: Kragujevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kemal je jedan i nezamenljiv i svako ko negira kvalitet njegovih pesama,nezna šta je dobra pesma.

_________________
M A N U E L A
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zajedno smo rasli grade ja i ti.
Isto plavo nebo poklonilo nam stih.
Ispod trebevica sanjali smo sne.
Ko ce brze rasti, ko ce ljepsi biti......

Kad god cujem ovu stvar mogu zaplakati. Kupila sam njegov cd, snimak koncerta iz Beograda i bukvalno se drogiram sa njim. Odlican je.
 
m1lanch3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 91
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidjaju mi se njegove pesme , jedan je od najboljih pevaca
 
Aco91
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 243
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 6:30 am    Naslov poruke: Aco Na vrh strane Na dno strane

Jedan od boljih evergrin pevača ex-yu.Neke od boljih pesama su Nije htjela, Kako da te zaboravim, Napiši jednu ljubavnu...
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 2:26 am    Naslov poruke: Kemal Monteno Na vrh strane Na dno strane

Pevac sa posebnim glasom i autor izvanrednih pesama kojima dominiraju uglavnom setna osecanja. Izdvojio bih pesme "Nije htela", "Napisi jednu ljubavnu", "Sarajevo...", "Duso moja", "Jedne noci, jedne zime", "Na kraju grada", "Sviraj mi o njoj"......,
kao i pesme koje je snimio u saradnji sa R.Serbedzijom - "Ni u tvome srcu", B. Novkovicem - "Daleko" i Crvenom jabukom - "Nekako s' proleca".
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po mom misljenjeu,jedan zaista fenomelan pevac...jedan neponovljiv glas,divne reci pesama,fenomenalna muzika...jedan pevac koga zaista vredi slusati sa uzivanjem i kome se uvek rado vracam...Osim starijih hitova,napomenula bih da mu je i zadnji cd fenomenalan,neke od pesama koje se meni izuzetno svidjaju su "Sentimentalna","Cekat cu te" i "Nakon toliko godina"...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Kemal Monteno Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon