www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dobra_devojka zelje
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 7:44 pm    Naslov poruke: dobra_devojka zelje Na vrh strane Na dno strane

Trazim pa pesmica vec godinama, pa hajde da i ovde isprobam svoju srecu. Mnogo mi se dopada najavna spica za deciju emisiju "S one strane duge" sto je vodio Manda davnih 90-ih. Ima li neko tu pesmu?

 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 29, 2006 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E tu pesmu vec jednom imali u zeljama i nismo je mogli naci nigde .. Ako imas neku drugu onda nam reci Wink

_________________
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 29, 2006 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam konacno uspeo da nadjem tu pesmu i postavio sam je OVDE
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 30, 2006 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NEda mi da skinem tu pesmu, kaze da nemam kredita ili nisam registrovana Sad
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 30, 2006 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja sam bacio pogled na tvoj profil i video da imas dovoljno kredita. Ukoliko si do sada isla na sajt preko www.domaci.de onda probaj da se sada nakacis preko www.domaci.com i prijavi se, onda nece da bude problema sigurno, mada ne znam ni sto ti uopste pravi sad probleme. Crying or Very sad
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dali je neko gledao YUTEL-ov koncert za mir davne 91 godine? Tada je puno pevaca iz bivse YU pevalo zajedno. JA bih volela da nadjem tu pesmu sto su pevali na kraju? Pesma ide nesto kao cini mi se "Ljubav je nebo, ljubav je more. LJubav si ti kad budisd se....."
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam gledao tu emisiju niti taj koncert niti znam je na koju pesmu mislis ..... jedino sto znam da si ovo pitanje trebala da postavis na drugom mestu i to u temi trazim pesmu i izvodjaca!

Pa tek onda kad znas koja je pesma u pitanju da izjasnis ovde zelju Wink

_________________


Poslednja prepravka: S*A*S*A datum Sre Avg 02, 2006 9:27 am; ukupno izmenjena 1 put
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sorry Smile
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pala mi je na pamet jedna pesma sto sam davno slusala. Mislim da je pevaju VAtrogasci a pevaju o "Vardburg limuzini", tako nekako Smile Ima li neko to?
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma Vartburg limuzina nije od Vatrogasaca nego od Ateis Rap !

Jel na tu mislis Question

_________________
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim, a i pronasla sam je. Hvala na trudu Smile
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima li neko pesmu od Seje Pitica - Plava zeno
Hitno treba!!!! HVala unapred.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> dobra_devojka zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon