www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Medenjaci...Medeni Mesec
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam obozavao grupu medeni mesec i to je sve trajalo dok se nisu raspali. medenjaci puno vise volim da slusam jer je naj jaci vokal presao tamo i dejan sad isto pjeva u grupi.
od medenog mesec, pjesma "alkohol" mi se samo svidja.
ostalo ... nista nisu vise posebni.



_________________
Sta cemo raditi kad zlo nestane?
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam pitanjce za vas...jel možete da vidite ove slicice iznad... Question

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim samo Milana Z. i Sasu Dj.
Inace od pomenute grupe,sada vec vidim grupa,znam samo onu pesmu o Moravi i vetru...Nije losa za razna veselja Smile
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Medeni mesec je bio skroz ok,najbolje pesme su im:Uz moravu vetar duva i Zena udata,zao mi je sto su se raspali,Medenjaci nikad nece dostici tu popularnost,mada pesma "Medena" sa grand festivala nije losa bez obzira sto se lose plasirala....

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 8:07 pm    Naslov poruke: Re: nick1982 Na vrh strane Na dno strane

[quote="nick1982"]Da objasnim jednu stvar:"Medenjaci" i "Medeni mesec" nisu iste grupe.Frontmen(ako vam se vise svidja:gazda) "Medenog meseca" je gitarista te grupe(ne znam kako se tacno on zove) i on je "vlasnik" prava na ime grupe.On je pre dve godine rasformirao "Medeni mesec" i uzeo potpuno novi sastav(novi muzicari i pevaci) za grupu(oni pevaju pesmu:"Alkohol"),a ostali su formirali grupu koja se zove "Medenjaci"(pevali su pesmu:"Medena" na Grandovom festivalu).

Ok,sad mi jasnije... Wink To su 2 razlicite grupe...
Znaci medeni mesec peva takodje pesmu "alkohol" Exclamation
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da M.M. peva Alkohol, a Medenjaci Medena....

Izvinjavam se adminu i moderatorima što sam, tamo gde sam objašnjavala razliku između pomenutih, pisala velikim slovima... kopirala sam..pa mi bilo zeznuto da menjam...

Ne znam zašto se slike ne vide... Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
vese
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 160

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni su drazi medenjaci pogotovo njihova pisma medena, jednostavno mi je savrsena
 
maser-djuky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jan 2007
Poruke: 98

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dajem glas samo za pjesmu -idu dani- ostalo mi se ne sviđa uopće,eto brana sorry
 
NELYYY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dambolina je napisao/la sledeće:
Medeni mesec je bio skroz ok,najbolje pesme su im:Uz moravu vetar duva i Zena udata,zao mi je sto su se raspali,Medenjaci nikad nece dostici tu popularnost,mada pesma "Medena" sa grand festivala nije losa bez obzira sto se lose plasirala....


Jedna ispravka, Medeni Mesec se nije raspao... Dobili su novog pjevaca i pjevacice dvije al grupa je jos tu .... PS: Ako ima ko " Izdala si me za jednu noc" od njih nek se javi. Please.... Smile

_________________
- mrzim crnce i razne diskreminacije....
- mudrost je kcerka iskustva...leonardo da vinci
 
turki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Feb 2007
Poruke: 75

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 5:50 pm    Naslov poruke: prije Na vrh strane Na dno strane

prije su bili dosta bolji
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

maser-djuky je napisao/la sledeće:
dajem glas samo za pjesmu -idu dani- ostalo mi se ne sviđa uopće,eto brana sorry



Svako ima pravo na svoje mišljenje, nema ljutnje Wink Wink Wink

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
pekifantic
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 10
Mesto: Jagodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ih bas i ne volim,neka pesma nije na odmet!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Medenjaci...Medeni Mesec Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon