www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Operacija Trijumf
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Apolonija
¤ Slavonka & Bavarac ¤
<b>¤ Slavonka & Bavarac ¤</b>





Datum registracije: 23 Sep 2008
Poruke: 1630

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 10:35 pm    Naslov poruke: Operacija Trijumf Na vrh strane Na dno strane

"Glazbeni reality show ujedinjuje narode bivše Jugoslavije"... Što mislite o ovome, pratite li emisije, koji su vaši favoriti...?

=)


 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponedjeljkom obavezno gledam jer je Nikolinica tamo i vodi to iako joj bas i ne ide od ruke Embarassed Mr. Green i mogu da odapnem da je mladic makedonac(ne znam mu ime Mr. Green ) najbolji vocal tamo,tonski je uvijek tocan i moze da toncice hvata i visoko i nisko,ali na ovakvim tipovima šooova to ne mora znacit automatski i pobjedu,tako da sve je otvoreno do posljednjeg sucevog zvizduka Mr. Green I da onaj muskic sta lici na M.Serifovic nevideno iritira treba ga pronto vratit brzim vlakom odakle je doso Laughing
 
Apolonija
¤ Slavonka & Bavarac ¤
<b>¤ Slavonka & Bavarac ¤</b>





Datum registracije: 23 Sep 2008
Poruke: 1630

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Batino20 je napisao/la sledeće:
I da onaj muskic sta lici na M.Serifovic nevideno iritira treba ga pronto vratit brzim vlakom odakle je doso Laughing


U potpunosti se slažem s ovim. Mr. Green Mr. Green


Moj favorit je Nikola Sarić Arrow ugodan je uhu, a i oku. Mr. Green Embarassed A mislim da bi show bio dooosadan bez onog BiH voditelja ( Maca, ne? Confused ). Mr. Green

Doslovno sam se valjala po podu gledajući ovo:

Arrow "Članica žirija propada u zemlju":
http://www.youtube.com/watch?v=ReErqTtjkdE&feature=related

Arrow "Maca ispaljuje":

http://www.youtube.com/watch?v=U1CsNlKxaWk&feature=related

... i zato jedva čekam večerašnju emisiju ( + jer će Željko Samardžić biti gost )

 
SKARLET2004
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 17 Avg 2004
Poruke: 323

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 21, 2008 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aleksandar-makedonac-je moj favorit Very Happy

_________________
dobro je kad u zivotu za nesto se boris
rukama stvoris
dobro je kad u zivotu nekoga volis
neko te voli
dobro je kad u zivotu neko te sluti
ti nekoga slutis
ali najbolje kad u zivotu
imas nekog s kim mozes ovako da sutis...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne pratim jer nemam pink ali mora da bude ok emisija (ma manje vise sve kopiraju na zapad)to je kao neka vrsta "Star Academy" kao sto ima u Fr ali ovde je vec sedma sezona ako se ne varam.....A kod nas tek novo Razz
 
katarinaa85p
Banovan!

~hot angel~
<b>~hot angel~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2007
Poruke: 9273
Mesto: K*R*A*G*U*J*E*V*A*C

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SKARLET2004 je napisao/la sledeće:
aleksandar-makedonac-je moj favorit Very Happy

Slazem se skroz.......

_________________
U dusi sam dete koje ne zna da mrzi,u zivotu sam putnik koji uvek pronadje pogresan put,u stvarnosti sam BUDALA koja uzlud VOLI!
 
Apolonija
¤ Slavonka & Bavarac ¤
<b>¤ Slavonka & Bavarac ¤</b>





Datum registracije: 23 Sep 2008
Poruke: 1630

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj Makedonac... Aleksandar... Podsjeća na Tošu... Rolling Eyes Ali njega nitko nikada neće moći zamijeniti...

Voditelji su mi zakon Cool , svi osim Nikoline Pišek. Ne mogu dugo gledati u tu hrpu plastike... Laughing I živcira me njeno držanje, ponašanje, govor. Neutral
 
Idealna_crnka
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 25 Okt 2008
Poruke: 228

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 25, 2008 3:15 pm    Naslov poruke: Re: Operacija Trijumf Na vrh strane Na dno strane

Apolonija je napisao/la sledeće:
"Glazbeni reality show ujedinjuje narode bivše Jugoslavije"... Što mislite o ovome, pratite li emisije, koji su vaši favoriti...?

=)



Pratin to, i drago mi je da su se sitili i nešto tako napravit.
Dakako da mi je favorit Splićanin Igor, haj da budemo realni- on i jest tamo najbolji Razz , i onaj mali Makedonac nije loš Wink
Od cura, pa Sonja mi ima najbolje vokalne mogućnosti, i ona šta je pivala s Elenom prosli put pjesmu Milioner, ne znan joj ime.

_________________
• The merit of originality is not novelty; it is sincerity. •
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 25, 2008 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvuci i izgleda super, ali mislim da niko nece biti zvezda od njih. Kao ni pobednici i ucesnici VB sto nisu postali. Devojka koja je pevala Severinine Tridesete mi se dopala. Jedino sam tu emisiju gledao.

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 25, 2008 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ideja je odlična. Kombinacija 'Idola' i 'Big Brothera', ali za promenu na ekranima gledamo ljude vredne pažnje Smile Videćemo ko je više, a ko manje vredan Smile

I meni se dopala
Citat:
Devojka koja je pevala Severinine Tridesete
. Čak sam tu pesmu čula najpre u njenom, a ne Severininom izvođenju Smile

Ne znam šta još da dodam, jer ne pratim baš šta se dešava...Ah, da, Nikola Sarić je kao med, a i ona mala Milica Smile

Citat:
Voditelji su mi zakon Cool , svi osim Nikoline Pišek. Ne mogu dugo gledati u tu hrpu plastike... Laughing I živcira me njeno držanje, ponašanje, govor. Neutral


Hah, eto, moj je utisak da se ona daleko bolje snalazi od mnogih naših voditeljki Smile Ne priča tek da bi nešto rekla.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
tabula
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2008
Poruke: 223

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 26, 2008 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim,naravno,mislim da su svi jako dobri,a ujedno i razmazeni,ne mogu da vjerujem kako se Milica primila na onog tipa iz bad copy....
Inace,o.k su svi,a makedonac,cini mi se Alexandar, je najkompletniji!

_________________
MAKE ME STRONG JUST LIKE YOU MAKE ME WEAK............................
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 26, 2008 11:39 am    Naslov poruke: Re: Operacija Trijumf Na vrh strane Na dno strane

Idealna_crnka je napisao/la sledeće:
Apolonija je napisao/la sledeće:
"Glazbeni reality show ujedinjuje narode bivše Jugoslavije"... Što mislite o ovome, pratite li emisije, koji su vaši favoriti...?

=)



Pratin to, i drago mi je da su se sitili i nešto tako napravit.
Dakako da mi je favorit Splićanin Igor, haj da budemo realni- on i jest tamo najbolji Razz , i onaj mali Makedonac nije lWink
Od cura, pa Sonja mi ima najbolje vokalne mogućnosti, i ona šta je pivala s Elenom prosli put pjesmu Milioner, ne znan joj ime.



I meni je Igor hmm favorit Mr. Green Mr. Green

A u početku mi se nije svidela baš emisija ali što više gledam sviđa mi se i gledam svako veče Wink

Čak mi je bolje i od Velikog Brata..
Od ženskih mi je favorit Sonja,ima broooka glas.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Operacija Trijumf Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon