www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Povratak Supermena
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 12:50 am    Naslov poruke: Povratak Supermena Na vrh strane Na dno strane

Premijera u Srbiji 12.07.2006

Posle tajanstvenog višegodišnjeg odsustva, Čovek od čelika se vraća na Zemlju u epskoj avanturi Povratak Supermena, novom poglavlju u sagi o jednom od najomiljenijih super heroja. Dok stari neprijatelj planira da mu oduzme moć jednom zauvek, Supermen se suočava sa bolnom istinom da je žena koju voli, Lois Lejn, nastavila sa svojim životom. Ili nije? Supermenov povratak tera ga da premosti razdaljinu između njih i pronađe mesto u društvu koje je naučilo da preživi bez njega. U pokušaju da zaštiti svet koji voli od kataklizme, Supermen kreće na epsko putovanje do iskupljenja, koje ga vodi od dubina okeana do dubokog svemira.

Režija: Bryan Singer
Uloge: Brandon Routh, Kate Bosworth, James Marsden, Frank Langella, Eva Marie Saint, Parker Posey, Sam Huntington, Kal Penn, Kevin Spac


Oficijalni web sajt za film Povratak Supermena





P.S. Ja jedva cekam Wink




Poslednja prepravka: ComiX datum Ned Jul 30, 2006 10:51 am; ukupno izmenjena 1 put
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 3:01 pm    Naslov poruke: Re: Povratak Supermena Na vrh strane Na dno strane

Koji je to deo?

A koliko se secam, bio je u planu da se napravi peti deo Supermena gde on umire na kraju. Bio je i poster sa njegovim kovcegom koji su pratili razni superheroji. No, Kristofer Riv je slomio kicmu pre nego sto je pala prva klapa.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U fr isto izlazi taj film,verovatno cu da gledam taj film...bas volim supermen od malena...
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bog sami zna koji je to Supermen po redu... A jel gleda neko Smalville?

_________________
 
bhdba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2006
Poruke: 71
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja isto, gledao sam trailler koji nista ne govori, al et..Smile

nadam se da ce ispuniti moja ocekivanja.
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

POVRATAK SUPERMENA najgledaniji film u našoj zemlji

POVRATAK SUPERMENA debitovao je na prvom mestu domaće box-office liste sa preko 11 000 gledalaca tokom proteklog vikenda, što je treće otvaranje holivudskog filma u ovoj godini, po broju posetilaca.

Dugo očekivani nastavak sage o superheroju do sada je zaradio preko 200 miliona dolara širom sveta.

Supermen je rođen na planeti koja je odavno odumrla – odrastao je kod usvojenih roditelja na farmi Kent u Kanzasu. Dečak Kal-El dobio je ime Klark Kent, i iako je odrastao među ljudima, nije jedan od njih. Pod žutim Zemljinim Suncem, on može da uradi stvari o kojima ljudi samo sanjaju, ali da bi koegzistirao sa njima mora da vodi dvostruki život kao blagi, povučeni Klark Kent, koji se u tajnosti transformiše u Čoveka od čelika kada svetu zatreba njegova pomoć.

Ali sada, svetske krize bujaju pet dugih godina od kako je Supermen tajanstveno nestao. Bez njega, kriminal je porastao u gradu Metropolisu i van njega; da i ne računamo buduće destruktivne poduhvate Leksa Lutora, koji je pobegao iz zatvora sa namerom da iskoristi Supermenove tehnološke tajne za ličnu korist i slavu.

Lois Lejn, proslavljeni reporter lista Dejli Planet i Supermenova ljubav, nastavila je sa svojim životom od kako je on otišao bez reči. Ali za Supermena, duga potraga za svojim mestom u univerzumu završava se nazad na farmi Kentovih, kod jedine porodice koju je ikada poznavao. Njegova sudbina je u Metropolisu, gde jedan pogled Loisinih očiju govori da je ovo mesto, među nesavršenim ali ipak dobrim ljudima na Zemlji, njegov pravi dom.

U filmu reditelja Brajana Singera „Povratak Supermena“, uloge tumače: Brendon Raut, Kejt Bozvort, Kevin Spejsi, Džejms Marsden, Frenk Langela, Eva Meri Sejnt, Parker Pozi i dr.

POVRATAK SUPERMENA prikazuje se u bioskopima širom Srbije.

Preuzeto sa Tuckovog oficijalnog sajta Wink
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako sam cuo da je dobio dobre kritike, meni je film bio neobicno dosadan, a neke scene su preduge i iritirajuce. Skoro da nema nikakvu radnju. Vise sam ocekivao...

_________________
Life sucks. Then you die.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

romeomarkovic je napisao/la sledeće:
Bog sami zna koji je to Supermen po redu... A jel gleda neko Smalville?


on je peti po redu supermana i dali ga neko gledao,kakav je film?
 
shokatz
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 82
Mesto: subotica

gabon.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 29, 2006 3:06 pm    Naslov poruke: SUPERMAN Na vrh strane Na dno strane

danas sam zapoceo dosta tema jer me nije bilo neke vreme. ali ova mi je svakako najdraza. SUPERMAN. najveci heroj svih vremena. sta mislite o najmovijem filmu. koji razbija, po mom misljenju...
 
kraguj199
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 75

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 29, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema dusu kao prethodnici... samo efekti
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 6:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je bolji od prethodnih. Izabrali su fenomenalnog glumca, koji je uspeo stvarno da docara lik i delo Supermena.
Efekti su na vrhunskom nivou. Stvarno imas utisak da leti i da spasava planetu.
I posebna pohvala za Lutera. Fenomenalno je odglumljen.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glumacka ekipa je fantasticna, ali je, nazalost, ovo jos jedan film koji je sveden na specijalne efekte. Film, bez obzira na dobre kritike i ogromnu marketinsku kampanju (Supermen na jogurtu i soku kod nas) nije prosao ocekivano dobro. Zaradio je tek oko 370 mil $ sto je prosecan rezultat ove godine (samo u snimanje i produkciju ulozeno je 270 mil $, a troskovi marketinske kampanje nisu navedeni).

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Povratak Supermena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon