www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Povratak Supermena
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
musky_sv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 36
Mesto: selo Dublje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Supermen V-VI-VII Na vrh strane Na dno strane

Specijalni efekti...ljudi govorimo o supermenu, moraju da budu dobri. Film je prosecan iz prostog razloga: kako ce ljudi reagovati na novog glumca u starom serijalu i normalno tu je prostor za jos novih filmova o supermenu...


_________________
ČINI DOBRO LJUDIMA, DA BI TI SE DOBRO VRATILO...(PO GLAVI)
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film mi se svideo pošteno govoreći. vredi ga gledati specijalno zbog scene kada spašava šatl i avion.

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
Mladen 7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 94
Mesto: Koprivnica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam filma doma, ali malo je dosadan a i izgleda staro, ko da je sniman prije 20 g, ali inače je po sadržaju dobar

_________________
We ride together, we die together, Bad Boys for life
 
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je poprilicno dobar mada previse dugo traje ali inace nije los
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je dobar i ne slazem se sa nekim clanovima da je sveden samo na specijalne efekte. Cak mislim da i nema toliko efekata koliko se to od ovakvih filmova moze ocekuje. Novi glumac je odlican, snasao se bas dobro u ulozi Supermena. Radnja je ok, mada mi se cini da prvih sat vremena ne drzi paznju, nekako mi je bio malo dosadan, ali se naravno to ispravilo kasnije jer film traje 2:27 tako da mogu samo da preporucim ovaj film za gledanje. Wink
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skroz je boooorrriing!!

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
Z-LiM
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2006
Poruke: 35

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocekivao sam nesto losije...
sasvim solidno Wink
 
sergioT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 88

uruguay.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se mene tice, supermena moze komotno da se vrati - ali kuci. bezvezan mit o superiornosti belog coveka. nikakvi specijalni efekti ne mogu da izvucu sustinu price.
 
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije bas los film.Moze da se pogleda
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ekstra film,super ekipa glumaca,moram da ga gledam opet!!!
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzimala sam film par puta u video klubu, ali mi se nešto nikako nije dalo da ga odgledam Sad

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije nesto meni se licno ne svidja ali moze da prodje da ga bas mnogo ne blatim

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Povratak Supermena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon