www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Flightplan s Jodie Foster
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 9:43 pm    Naslov poruke: Flightplan s Jodie Foster Na vrh strane Na dno strane

Jedna od najboljih glumica danasnjice s odlično ostvarenim ulogama u jednom od najboljih filmova koje sam gledala u zadnje vrijeme naravno o ukusima i bojam ne vrijedi raspravljati ali ipak da cujem druge


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ona je fenomenalna,glumi teske psiholoske uloge,ali i zavodnice u komedijama.Sjajna je
 
serbiangel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 139

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 5:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgledalo je vise intersanto na reklamo nego sto je bas bilo
nista special
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film mi se dopao, ubudljiv je i napet, ali za nijansu mi je bolji Panic Room isto sa Jodie, ako niste pogledali, moja preporuka. Wink
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar je film. Bas dobar. A i + sto ja nju obozavam, pa mi se ionako dobar film, jos vise svideo. Wink

_________________


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj film mi se ne dopada bas toliko,navikla sam bolje sa jodie foster...
 
Sandan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2006
Poruke: 67

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jodie je fenomenalna! Jedna od najboljih glumica danasnjice!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlican film...svima ga preporucujem od sveg srca...jedan od retkih u kojim se kraj ne nazire u prvih 10min...plus sto glumi sean bean koji je jos u pilotskoj uniformi... Rolling Eyes Mr. Green

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
odlican film...svima ga preporucujem od sveg srca...jedan od retkih u kojim se kraj ne nazire u prvih 10min...plus sto glumi sean bean koji je jos u pilotskoj uniformi... Rolling Eyes Mr. Green

Bas to od prvog do zadnjeg casa neznas zapravo sta je dali je ona to izmislila ili stvarno postoji curica

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledala sam film, bio je zanimljiv ali sam odma znala kako će otprilike završiti Sad
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je dobar,mislim da se Dzudi Foater skroz pronasla u svojoj ulozi,da je u pitanju druga glumica neznam da li bi film imao isti efekat

_________________
 
radiopetica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 248
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 9:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izuzetan film ,dobro odradjen...
posebno je dobar sto gledaoca tera da se do samog kraja ne opusti... volim filmove kojima kraj ne mozes da pogodis
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Flightplan s Jodie Foster Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon