www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Osvetiti se ili oprostiti pitanje je sad
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
TweexY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 116

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oprostiti, uvjek...
Ali, zaboraviti, nikad...


 
natashaaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Mar 2006
Poruke: 128
Mesto: duBBBrava

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakome treba dati drugu šansu.. Na treću može zaboraviti..
 
lukamuzika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 107
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osvetiti naravno...
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oprostim, ali ne zaboravim. U sustini i zaboravim, ali se na tu osobu ne vracam vise.
Sto se tice mrznje, ona nije dobra. Jede dusu, a takav covek nije dobar prvo sebi pa tek onda drugima.
Prastaj da bi ti bilo oprosteno, i ne sudi, da ti ne bi bilo sudjeno Exclamation

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 10, 2007 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oprastam,ali ne zaboravljam.....

_________________
Memento Mori
 
cekiboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jul 2006
Poruke: 25

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 11, 2007 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravo pitanje je : cemu to vodi ???

_________________
bog te pita koja je to brzina....
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 11, 2007 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osveta nikada... Ne spuštam se na taj nivo, jer će kad tad i ta osoba koja me je povredila dobiti udarac sa neke druge strane... Opraštam, ali nikad ne zaboravljam...

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 13, 2007 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima jedna zanimljiva knjiga koja ima takvu temu,osveta,da ili ne.U pitanju je Grof Monte Kristo- Aleksandar Dima,zanimljiva `knjizica`,posle nje sam imala totalno drugaciju predstavu o osveti.
Ako bi mene neko ili nesto strasno uvrijedilo ili nanijelo mi bol,ne vjerujem da bih se svetila,tada bih samoj sebi postala jadna i odvratna Confused
Ok,priznajem,jednom u zivotu sam se osvetila,u tom trenutku sam se osjecala tako trijumfalno,ali posle...zalosno kao nikad u zivotu. To nijesam ja.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skoro sam gledao jedan dokumentarac na History-ju. Ivan Grozni je bio u pitanju.
Covek koji je od malih nogu naucio da mrzi i da se sveti. Kroz zivot mu je mrznja postala nomalna kao vecini ljudi ljubav i sreca. Nikada nizasta nije oprastao, ni najmannju sitnicu. Cak je i svog sina ubio posle jedne bezazlene svadje. Strasno! Shocked

Kosmos je poprilicno dobro izbalansiran. Nista se ne desava bez razloga.
To sto ljudi pisu kako oprastaju... i kako se to posle vrati onom drugom... da li je to iskreno oprastanje?
Toj osobi, koja nam je nesto lose ucinila, ce se nekako vratiti... bez obzira kakav stav mi imali... nije vazno da li smo mu oprostili, ostali hladni, ignorislai, bili ravnodusni...
Treba voditi racuna sta zaista zelimo toj osobi... moze i nama to isto da se desi.

Svako je mogao na svojoj kozi da oseti i jednu i drugu stvar. Dzaba nam da se pretvaramo kako mi nista lose ne radimo i kako smo najbolji ljudi na planeti.
Mora da postoji nekakva ravnoteza.

Cini dobro i dobrom ce ti se vratiti. Samo tako treba razmisljati.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ceo život opraštam pa mi se ništa lepo ne dešava, ljudi to iskorišćavaju.

_________________
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 20, 2007 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osveta je samo dokaz da je covek slab!

Nikada se nisam svetila nekome niti cu to ikad da uradim,zato sto to onda nisam ja!!

U zivotu ces biti srecan,ako zans da zaboravis i oprostis!!!

_________________
 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nista na svetu nije toliko precenjeno kao osveta. Toliko od mene.

_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Osvetiti se ili oprostiti pitanje je sad Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon