www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rover vs Honda
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
dushan90
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jul 2006
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 6:20 pm    Naslov poruke: Rover vs Honda Na vrh strane Na dno strane

sta mislite o Roveru a sta o Hondi?

 
adamovicivan2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2006
Poruke: 67

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 12:31 am    Naslov poruke: odg Na vrh strane Na dno strane

ne znam gde nadje bas njih dvoje,ali dobro... realno gledano honda je mnogo bolja masina,ali rover je strasno izdrzljiv tako da se svodi na isto,zavisi kome je sta vaznije
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ako cemo motori su isti, jer je do skoro rover ugradjivao Hondine motore.

_________________
happy now?
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni je honda bolja nekako mi je rover suvise ruzan ma ne znam kako da objasnim jednostavno honda je mnogo bolja

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Honda je svakako mnogo bolji. Roveri su u principu isto dobri, samo sto imaju mnogo financijske probleme. Kad bi imali dovoljno novca napravili bi mnogo luksuzne automobile....kao sto smo navikli od engleze.

_________________
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

honda je za mene najbolja. šta više reći

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice rovera bio je OK dok se drzo hondine mehanike , al ovi novi su smece po pouzdanosti, a da nepricam kakva je situacijama sa nabavkom djelova limarije u slucaju prometne.....ista stvar i sa civic 5-dor koji se radio u UK i djeli istu platformu sa roverom serije 400....mehanika im je ok al nedaj boze sudara
 
titja_stojamr
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 11
Mesto: Indjija

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 03, 2006 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam pojma...a rover je prodat kupio neki japanac....mada su dobra oba auta
 
metrocop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Maj 2006
Poruke: 49

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 4:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hM...Rover ima losiju limariju...ali su motori identichni....ali u principu ja licno vise volim hondu....i pre bi nju kupio nego rovera,,,,,,tako da je to moj izbor...HONDA....Trenutno mi je zelja da uzmem Hondu CRX...ali posto jos uvek nemam svoje pare...to ce morati da saceka...ebiga....obozavam hondu...crx,prelude,civic,i accord su extra autombili...jedninos to je mana za hondine automobile..je sto su im delovi papreni.........!!!!!!!!!!!!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja bi pre Hondu, kad bi trebao da biram koju Hondu uzeo bi Accord ili Accord Coupe.




_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je Honda mnogo bolji automobil od Rover-a.Jedan moj komsija ima Rover-a 600 i auto je zivo sr***e!Mislim da je dizelas, cuje se kao kamion, ne moze da ide vise od 140-150, a relativno je nov i malo je presao.
Od mog burazera drug ima dve honde.Accord i Civic.Ceo dan da pisem o njima dvema ne bi mi bilo dovoljno.Accord je pravi zmaj (vozio sam je malo Smile)ali ni ona Civic nije ni malo naivna...

_________________
Master
 
nesa1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Honda
a zasto: EXtremni izgled
dugotrajni motori
I pouzdani itd...

_________________
FOOORD ZAKOOON
NST-club
San mog zivotaaa
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Rover vs Honda Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon