www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rover vs Honda
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
DJ-KOmar je napisao/la sledeće:
g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Srecna Nova 2007 i da kupite neki dobar auto u njoj...
Sta Rover ''povuce'' Honda sa onim njenim ''kao'' sportskim motorom moze samo da sanja!

Ajde daj nam te svoje argumente, koliko je meni poznato jedini roverov motor koji ide je onaj u cupeu 2.0T sa 200ks

kazes hondin "kao" sportski motor Rolling Eyes mozda ljudima koji neznaju vozit niti se sluzit mjenjacem tako izgleda Wink
sta je recimo sa motorom u integri Type R, S200,NSX.....


Ma kakav Rover, njihovo vreme je odavno proslo. I da ne zaboravimo, 200 ks u Hondi su 220 ks u Roveru. Hocu da kazem da Roveru treba minimalno 220 ks da obori Hondu od 200 ks....a ni tad nisam siguran da hoce...

Majstore, posto ne zivis u nemackoj,bar mislim d ne zivis, aj ti meni objasni gde ces ti da nabijes 200ks majke ti? Ako nisi znao konje razvijas brzinom pa da bi razvio 200ks potrebno je da ides oko 180 km/h! Sto se tice honde, to su dobri motori, i u kojim god da su kolima smatraju se dobrim kolima. Rover je u svoju seriju 200 ugradio hondine motore od 100ks i ispostavilo se da je to bio pun pogodak! Ja sad kupujem jedan takav....


 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
To Vam je isto kada gledate Mercedesa E230 i Mazdu 626 2.2! KO moze bolje da povuce!? Twisted Evil Mercedes naravno!

Mercedes je mercedes Very Happy
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kobass je napisao/la sledeće:

Majstore, posto ne zivis u nemackoj,bar mislim d ne zivis, aj ti meni objasni gde ces ti da nabijes 200ks majke ti? Ako nisi znao konje razvijas brzinom pa da bi razvio 200ks potrebno je da ides oko 180 km/h!


Svega ti kako si doshao do zakljucka da se konji razvijaju sa brzinom?

Kakve veze snaga motora ima sa brzinom kola...sem kod RAM-air???

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kobass je napisao/la sledeće:

Mercedes je mercedes Very Happy


Brate, ja ovima gore opet kazem jedno, a oni se ''tucaju'' za nesto drugo! Evil or Very Mad

Alooooo, ljudi, razumete li Vi poruke ili ih ne citate! Nadam se da sam bio jasan u prethodnoj poruci!

Honda je Honda,a Rover je Rover i sta mesate ''snagu motora'' i opet na neki nacin ''snagu vuce'' da tako kazem!
Honda je snaga za sebe sa tih 200 konja, a Rover 200 je snaga za sebe! Twisted Evil


boolero je napisao/la sledeće:


Svega ti kako si doshao do zakljucka da se konji razvijaju sa brzinom?

Kakve veze snaga motora ima sa brzinom kola...sem kod RAM-air???


As to se tice ovoga u pravu si za KS ali za Ram Air si jako pogresio!

I 20 Ram Air-a tj. ''skrgi'' da postavis ne pomaze ti! Tu pomaze menjac i nista vise!

Obican Traktor ima 20 konja (prepravite ako gresim) ima 20 konja i opet Vuce K'O Mazga! Wink Nadam se da sam u pravu!

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@g_bmw_m3:
govoris nama da mi mjesamo stvari a ti kazes booleru:
Citat:
I 20 Ram Air-a tj. ''skrgi'' da postavis ne pomaze ti! Tu pomaze menjac i nista vise!


jel ti uopce razumijes sto je covjek uopce reko kad si ga citiro!

usporedjujes dvije razlicite stvari, boolero je govorio da kod RAM AIR sutava nije ista snaga motora pri cca.50km/h i 200km/h, i to nisu one "skrge" sta ih kupis u nekim rice shopovima Wink takve sustave ima F1...i neki super spoort auti...a dok ti na svom BMW-u sigurno nemas ram air, jer prije kutije sa filterom imas jos rezonator box i ....

A mjenjac je prica za sebe da mu znas funkciju , bilo bi ti jasno zasto ce honda od 200ks oderati rovera od 200ks.
A traktor ima momenta i traktor se vrti do ca.2500rpm i nemoze imati toliko veliku bas redukciju
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJ-KOmar je napisao/la sledeće:
@g_bmw_m3:
govoris nama da mi mjesamo stvari
jel ti uopce razumijes sto je covjek uopce!


Izvinjavam se experti! Laughing Very Happy Nisam dobro ukapirao tu recenicu!

Jeste li za jednu turu BMW-om!? Very Happy Wwwuuuumm! (remus) Twisted Evil

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kobass je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
DJ-KOmar je napisao/la sledeće:
g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Srecna Nova 2007 i da kupite neki dobar auto u njoj...
Sta Rover ''povuce'' Honda sa onim njenim ''kao'' sportskim motorom moze samo da sanja!

Ajde daj nam te svoje argumente, koliko je meni poznato jedini roverov motor koji ide je onaj u cupeu 2.0T sa 200ks

kazes hondin "kao" sportski motor Rolling Eyes mozda ljudima koji neznaju vozit niti se sluzit mjenjacem tako izgleda Wink
sta je recimo sa motorom u integri Type R, S200,NSX.....


Ma kakav Rover, njihovo vreme je odavno proslo. I da ne zaboravimo, 200 ks u Hondi su 220 ks u Roveru. Hocu da kazem da Roveru treba minimalno 220 ks da obori Hondu od 200 ks....a ni tad nisam siguran da hoce...

Majstore, posto ne zivis u nemackoj,bar mislim d ne zivis, aj ti meni objasni gde ces ti da nabijes 200ks majke ti? Ako nisi znao konje razvijas brzinom pa da bi razvio 200ks potrebno je da ides oko 180 km/h! Sto se tice honde, to su dobri motori, i u kojim god da su kolima smatraju se dobrim kolima. Rover je u svoju seriju 200 ugradio hondine motore od 100ks i ispostavilo se da je to bio pun pogodak! Ja sad kupujem jedan takav....


Zivim nekoliko km od Nemacke granice, mada nije ni bitno jer konjsku snagu ne razvijas brzinom. Obrukao si se ovde pred ovim ljudima. Konjsku snagu razvijas obrtajima, znaci maksimalnu snagu motora mozes i da razvijas vec na 40 km/h (zavisi koliko ide u prvoj)...

_________________
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:

Zivim nekoliko km od Nemacke granice, mada nije ni bitno jer konjsku snagu ne razvijas brzinom. Obrukao si se ovde pred ovim ljudima. Konjsku snagu razvijas obrtajima, znaci maksimalnu snagu motora mozes i da razvijas vec na 40 km/h (zavisi koliko ide u prvoj)...


Brate, nije to kako Ti kazes ''obrukao'' vec ljudi tako misle i koliko ja vidim, VI ovde gledate samo da se dokazete ko bolje zna! Wink

Daj pisite poruke u miru i ko ne zna...objasnite politickim putem, a ne odmah ''obrukao'' si se pred ovim ljudima!

Sto se tice obrtaja za to si u pravu i kada covek ''nabije'' u drugoj 120km/h, a pritom kazaljka ode na 6000 obrtaja tu je snaga! Twisted Evil

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako imate dalja pitanja o razvijanju snage samo pitajte boolera, on ce vam fino objasniti Wink

_________________
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Ako imate dalja pitanja o razvijanju snage samo pitajte boolera, on ce vam fino objasniti Wink

Treba ljudima objasnit sta je moment sta je snaga....niko se nije rodio sa svim znanjem!

Al nevolim ni onako samouvjerene upade ko sto je onaj tebi uletio , da ti nemas gdje iskoristit recimo 200hp Smile
Svako moze pogrijesit, ali treba imat na umu da grijese svi od inzinjera do obicnih ljudi i nije sramota pitati ako nesto neznas!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJ-KOmar je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
Ako imate dalja pitanja o razvijanju snage samo pitajte boolera, on ce vam fino objasniti Wink

Treba ljudima objasnit sta je moment sta je snaga....niko se nije rodio sa svim znanjem!

Al nevolim ni onako samouvjerene upade ko sto je onaj tebi uletio , da ti nemas gdje iskoristit recimo 200hp Smile
Svako moze pogrijesit, ali treba imat na umu da grijese svi od inzinjera do obicnih ljudi i nije sramota pitati ako nesto neznas!


A pored boolera mozete i DJ-KOmar-a pitati Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Rover vs Honda Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon