www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Predlozi za otvaranje novih foruma/podforuma
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 07, 2004 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super...hvala sefe...samo sad da nam maja prebaci iz knjizevnosti jevandjelje i ostale teme na pravo mesto....


_________________
 
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2004 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A POSTO JE ZAZIVELO.... ostaje samo da se pohvali, jer je po meni pun pogodak! (smajli koji dize casu ili ispija pivo)

_________________
Da ne bi mene, svemiru ne bi imao ko da kaze da je najveci.
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 11, 2004 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad yasmina uzme nesto pod svoje ruke nema da propadne
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 11, 2004 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala sekula...nadam se samo da i ostali dele tvoje misljenje Mr. Green

_________________
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 18, 2004 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ej ljudi il sam ja corava ili ne znam sta je,ja se ubi trazeci,pa gde je to otvoreno

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 18, 2004 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno su forumi sklonjeni za javnost jer je doslo da nekih nesporazuma, pa videcemo... kad se to resi, mozda ih i pustimo ponovo u rad Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
sradovan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 9:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

forum vezan za olimpijadu u Sarajevu.
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta ce nam to olimpijada nema problema yaco znas ti da sam ja iskren sto mislim to i reknem da li je dobro ili ne ali sam takav stojim na onom sto sam rekao o tebi yaco jos mnogo dobroga
 
komandante
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 19
Mesto: daleko

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda nisam dobro pretrazio,ali nema foruma o autima!zar nije to najvaznija sporedna stvar na svijetu za muskarce(i neke zene)?
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, nema poseban forum za to, ali slobodno mozes da pokrenes temu o autima u forumu NJEGOVA soba......

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
komandante
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 19
Mesto: daleko

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok,mada smo tako diskriminirali pokoju curu koju bi to zanimalo Wink
meni je nekako nablizi bio forum sport
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ee ne znam jel ovdje mjesto da o tome balavim al bilo bi dobro neki forum otvorit ili neku temu u sklopu nekog foruma,oko seminarskih i maturskih radova za srednjoskolce npr.,a seminarski za studente,ne znam dal sta takvo postoji na sajtu nisam uspio vidjet,ako sam corav u oba oka oprostite hehe,al to je jedna korisna stvarka i dosta popularna mozda stavit predloge linkova sa tim stvarkama ili download istih,eto tolko da ne laprdam previse prece mi u naviku Mr. Green

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Predlozi za otvaranje novih foruma/podforuma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 2 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon