www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Predlozi za otvaranje novih foruma/podforuma
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 6:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom slucaju to Upozorenje nece stajati dugo jer ako se greske ne ponove, nema ni razloga da stoji dugo. Znaci da ce verovatno Car Dusan-Silni posle nekog vremena skinuti to Upozorenje.... tako da cela prica nije bas toliko ozbiljna.
Sa druge strane nisam se ja umesao zato sto nekoga mrzim/volim nego da bih naglasio tvoj postupak koji je diskutabilan, tako da ces verovatno sledeci put kada budes u slicnoj situaciji malo razmisliti oko tog pp-a. Mada i ne moras jer ako sam ja pogresio das Upozorenje i cao... samo svima se desi da pogresimo, ljudi smo, a ovo nije policija, ipak mi se ovde druzimo... neko vreme.... Charmed je vise od mene u svakom slucaju doprinela za ovaj portal a doprinela je i vise od mnogih drugih tako da... mislim da znas sta pokusavam da kazem... eto toliko od mene, mislim da sam opet ponovio onoo sto sam imao da kazem i ako neko bas bude morao da me proziva ima PP.



_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 8:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne brini, niko te nece prozivati, samo sto smo mi odavno zavrsili ovu diskusiju, a to savetujem i tebi Wink dakle ako ima novih predloga - izvolite, a sve ostalo ili zadrzite za sebe ili nadjite odgovarajucu temu u kojoj bi ova prica ima smisla, hvala na razumevanju

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Secam se odlicno kada su ta pravila postavljena i zasto.Ako neko pravi zesce probleme.(Tada u to vreme su se racunali i ti postovi tada za Dow.,pa je posle ukinuto.)Isto tako vazi i za ostali deo foruma,da ga nemoras opomenuti ako je preterao i odmah ga caak i banujes.Ja sam ljude uvek opominjala pp-om prvo.Jer lepa rec cak i kod onog koji je dosao da nakuca postove radi pesama zna da otvori srce i da ga promeni da ostane tu sa nama da se druzi i da ce mu druzenje biti lepo.I da nije poenta samo ukucati nesto bezveze eto da si samo ukucao....Ali ok Vi ste shvatili ta pravila drugacije i drugacije ih sprovodite.Nisam postavila ovo da bi me neko branio ili da bi otklonila tu opomenu zato sto sam stari clan.Meni samo nije bilo jasno sto nisam dobila PP pre opomene.Ako je tako reseno,reseno je.Sta se tu moze.Stavicemo tacku na to.Ali,povecaj i onu recenicu malo Wink

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se uzdam u dobar vid vecine clanova, a ona recenica je ponovljena dva puta (nije identicna, ali je sustina ista), tako da mislim da je sasvim uocljiva Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
Ne, koliko vidim napravila si gresku i nsi dobila ban, a i mislim da svi znamo da to nije praksa, ali ima i onih koji se registruju i lupetaju ne igricama u nadi da ce tako prikupiti dovoljan broj kredita za skidanje pesama (a ne citaju pravilnik pa ne vide da se na igricama ne dobija kredit), e pa za takve vredi taj ban. Sto se tice tvog upozorenja, koje je verovatno razlog citave ove polemike, dobila si ga jer si pogresila odmah ispod mog posta s pravilima. Toliko od mene o ovome.


Zao mi je, ali moram da prokomentarisem...
Ti skorpijice pamtis verovatno da sam ti ja slao poruke da neki postovi nisu korektni, da se recimo na "Selima" upisuju imena gradova i slicno, a sta je bio tvoj odgovor? "Zasto bih ista ignorisala, ali clanovi su ovde da se zabave...", i greske su ostale...Te greske vam ne smetaju, a smetaju vam ovakve...Greska je greska, ili bi bar trebala da bude...Onda su bili tu da se zabave, a sada nisu???Ili si sada bila malo nervozna, pa je "platila" ova clanica, iako je ocigledno da nije namerno pogresila...I jos nesto...@Charmed je dobila upozorenje zbog greske na jednoj temi ????? Od kada su pravila toliko stroga, ili se poseban pravilnik upotrebljuje za pojedine clanove...Pa ako je tako, onda bi trebali skoro svi clanovi da imaju bar po jedno upozorenje...Od kada se to stari clanovi upozoravaju za jednu gresku, sem ako niste "kivni" na nju za stalne primedbe i predloge(mada je to njeno pravo, vi ne morate da prihvatite te predloge...)...Pa ako je tako, ja sam trebao pojedine moderatore sadasnje da banujem, a od mene nisu dobili ni upozorenje cak za brojne greske...Normalno je ukazati starijim clanovima na greske koje cine, jer je vasa procena (ili bi bar trebala da bude!) da su oni dovoljno dugo na sajtu i zele dobro ovom sajtu, zato je tvoja procena bila pogresna i ti si morala da joj posaljes prvo pp, pa ako se ona oglusi o to, tvoja sledeca reakcija je upozorenje, pa ma koji clan to bio!
Mada...i ovo dzabe pisem,vi cete i dalje raditi tako kako radite, na vas sugestije ne uticu, ne priznajete greske... zbog takve nepravde sam i otisao iz uprave, a zato i sve redje dolazim na sajt...A znam jos puno ljudi koji slicno razmisljaju...Nazalost, takva je realnost...

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 6:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sledeci, ima li josh neko? Very Happy
Josh malo pa nestalo....
Hvala na svim sugestijama.
Btw: Ova tema sluzhi da se predlozhi otvaranje novih foruma/podforuma.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vladeling lepo od tebe sto si se javio na ovu temu i sto ti ja smetam, ali eto...imas pogresan zakljucak, upozorenje nisam ja dala Wink A sto se tice komentara za sela... sreca pa cuvam sve pp pa znam sta sam ti tom prilikom rekla, uostalom ne znam zasto si ti ovde prozvan. I kao sto rece kolega Baraba, tema sluzi za predloge novih foruma/podforuma Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste da je kolega Baraba presekao temu, ali moram da kazem dve tri na sve ovo, pogotovu na Vladetov post koji smatram da trebam da prokomentarisem.

Svima je ovde i dobro poznato, i clanovima foruma i clanovima uprave kao i sada opet clanovima foruma koji su nekada bili clanovi uprave, da ja licno imam potpuno poverenje u rad moderatora i da po meni moderatori rade svoj posao kako treba i kako se dogovorimo i retko kada komentarisem njihov rad kao i zalbe na njihov rad. Ako nekad nesto smatram da treba da popricamo o nekim njihovim odlukama, sto se retko desi, onda mi to i uradimo. Ali SAM uvek i CU uvek stajati iza odluke moderatora i zastiti njihove postupke jer znam da kad nesto urade da to ne rade da bi se izivljavali na nekim clanovima ili iskoriscavali njihovu poziciju jer To bi sasvim drugacije izgledalo.
Vlade, ti si bio clan uprave i bio si, to moram priznati, jedan jako jako dobar moderator. Samo, moram priznati da sam malo iznenadjen tvojim "optuzbama" (pod znakom navoda!) da je ovde nekom dodeljeno upozorenje zato sto je neko od moderatora "kivan" na nekoga ili sto neko od clanova ( u ovom slucaju konkretno Charmed) daje stalno predloge za nesto. Ovde si Boga mi prilicno na pogresnom putu.
U vezi toga smo imali diskusiju i taj "slucaj" je resen jos odavno. To nema VEZE sa ovim upozorenjem, toliko znam. Ne znam zbog cega konkretno je Charmed dobila upozorenje na igricama, da li zbog jedne teme i jedne greske ili vise tema i vise gresaka. Ali JEDNO znam, da ga SIGURNO nije dobila jer je neko "kivan" na nju ili zbog mnogobrojnih predloga (koji su uvek bili konstruktivni i uvek za dobrobit foruma i sajta pa i ako se neki od njih nisu usvojili) jer svi dobro znamo da ona misli samo dobro ovom sajtu i forumu i nikako suprotno.
Ti si otisao iz uprave iz razloga koje si naveo, to je tacno. Ali, otisao si iz uprave pre duzeg vremena kada se uprava sastojala iz 95% drugih clanova nego sto se danas sastoji. Iz stare uprave smo samo jos Neand, ja i Baraba u sadasnjem sastavu ako se ja dobro secam, a da si ti u svoje vreme imao "problema" sa odlukama sasvim drugih clanova uprave, to znamo i ti i ja i svi mi. A jedan od tvojih udarnih razloga je bio taj da se clanovi uprave nisu medjusobno slagali. Sada je u upravi sasvim drugacije nego sto je to bilo nekada, nego sto je to bilo u tvoje vreme. Sada u upravi svi sa svima harmoniraju. Svako sa svakim prica, svako se sa svakim druzi i svako svakog pomaze i oko odluka kod nekih "tezih" slucajeva sta ko kako da uradi, uvek se zatrazi savet ostalih, sto vrlo dobro znas da to ranije nije bilo bas uvek tako. Ali to sad nije tema ovde i necemo dalje zalaziti u to.
Uvek ce biti diskusija u vezi upozorenja. UVEK ce nekim clanovima smetati necije upozorenje a za neke ce ga cak i traziti (kao sto je i ne bas davno bio i ovde slucaj kada su se skupili 15ak clanova i trazili sankcije za jednog drugog clana a na kraju krajeva nisu imali ni najmanji razlog da navedu koji bi opravdavao bilo kakve sankcije).

Upozorenje je izreceno, odluka je od strane moderatora pala i ne vidim sta sad tu ima toliko da se polemise oko toga. Charmed je dovoljno iskusna i dovoljno zrela da svoje "probleme" resi i sama i ne vidim sada zasto bi se oko toga vodila tolika polemika.
Takodje ima dovoljno iskustva da i sama zna da ce bar njoj to upozorenje biti vrlo brzo sklonjeno a i sama je u svom poslednjem postu napisala:

Charmed je napisao/la sledeće:
Ako je tako reseno,reseno je.Sta se tu moze.Stavicemo tacku na to

tako da mi sad uopste nije jasno zasto sada ti dolazis sa takvim optuzbama da je ovde neko "kivan" na nju i sta znam sta jos......
Jos manje mi je jasno jer i SAM kazes da sve redje doalzis na sajt pa pretpostavljam da i ne vidis sve i nisi u bas sve upoznat sta i kako se radi. Pretpostavljam da si vise aktivan i da vise zalazis u "kriticne" delove foruma, da bi i sam video da nije sve tako kao sto izgleda da je i kao sto si ti naveo gore. Moderatori su koliko puta i vise nego tolerantni da se i ja cesto upitam odakle im toliki zivci jer bi ja neke stvari mnogo strozije i rigoroznije odlucivao.

Tako da na kraju krajeva stvarno ne vidim razlog za toliku polemiku oko svega ovoga, a pogotovu ne na ovoj temi koja sluzi za nesto sasvim drugo nego ovo sto se sad ovde diskutuje. Charmed je dala predlog, preslo je u diskusiju koja se ticala samo nje i odredjenih moderatora a tu su se ukljucili clanovi koje sve ovo ne treba da tangira i da ima IKAKVOG uticaja na njih, jer kao sto rekoh vec, Charmed je dovoljno zrela i iskusna da svoje "probleme" resi i sama bez icije pomoci sa strane, jer takva mesanja moze da dovedu samo do nepotrebne prepirke i nervoze kod pojedinih i tako naprave neke stvari samo gorim nego sto jesu.

Zato vas MOLIM iskreno, da se em ne mesate vise u tudje stvari koje se VAS LICNO ne ticu ni najmanje, kao drugo ne razvijamo neke bespotrebne diskusije na temama gde nije mesto za to i da na ovo sada stavimo konacno i tacku i da ovaj razgovor zavrsimo i vratimo se, kao sto su Annabel i Baraba vec rekli, temi koja bi i trebala da se diskutuje na ovom delu foruma i na ovoj temi ovde.

Hvala.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
PRCKO007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 26 Okt 2005
Poruke: 1
Mesto: SOMBOR SCG YU

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 27, 2007 6:59 am    Naslov poruke: Svaštara Na vrh strane Na dno strane

Predlažem Temu,

Svaštara Idea

U kojoj će biti podforum, Tračevi, Ogovaranja, Prepucavanja i slično.
U opisu te Teme obavezno napisati crvenim slovima:
Nije za mlađe od 18 god i punoletne osobe sa slabim srcem.

Wink

_________________
S poštovanjem, Pozdrav iz Sombora !!!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 27, 2007 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ogovaranja, Prepucavanja i slično


Ovo se ne planira, s obzirom da je već postojala 'Soba za svađu' i pokazala se kao vrrrlo negativna (čitaj, loša) ideja Neutral

Lepo nam je i mirno bez nje 8)

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bilo bi lijepo kad bi se na Vijestima uvelo malo reda.mislim da bi bilo puno ljepse i lakse za snalazenje da se vijesti podjele na npr. vijesti iz znanosti, vijesti iz kulture, vijesti o slavnima itd.tako da vise ne vlada ona svastara u kojoj bi mozda i bilo nesto pametno i zanimljivo procitat al mi se ne da uc tamo zbog nereda.mislim da bi forum puno ljepse i preglednije izgledao

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 09, 2007 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

????? zasto nitko ne odgovara???ni potvrdno ni negativno Neutral

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Predlozi za otvaranje novih foruma/podforuma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon