www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Predlozi za otvaranje novih foruma/podforuma
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 09, 2007 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvinjenje Wink , sećam se da sam pročitala post, ali ko bi ga znao zašto nisam i odgovorila, a imah nameru Smile

U suštini, vesti se i na portalu prikazuju odjednom Smile

Ja sam uvek za preglednost, ali zar misliš da bi imalo smisla, a vi živaca i vremena da otvarate podforum jedan po jedan, pa tek onda vest Confused ?

Svakako, nemamo mi baaaš toliki broj vesti da bismo imali potrebe da ih kategorišemo Smile



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala na odgovoru Very Happy

he he Mr. Green meni bi se dalo Smile ovak procitala bi neke vijesti iz znanosti il slicno i citam tako redom, a ono sve paris hilton angelin, ova ona.. pa onda nesto iz znanosti pa onda opet neki trac i onda mi se vise ne da listat naslove, a nit imam vremena pa odustanem Very Happy onak bi bilo puno lakse kad dodjes i znas sto trazis a jos uz to znas di ces to nac.no nema veze, hvala na odg.

_________________
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda bi bilo dobro da se otvori nesto kao oglasnik u kojem bi se mogle postovati stvari koje, prodajemo, ili nesto sto zelimo kupiti ili pokloniti... Izvinjavam se ak ima ja nisam mogao naci. Pozzz Embarassed

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 07, 2007 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To smo imali ranije. Daaavno su nam to clanovi trazili i usi probili, mi otvorili i onda je bilo u 4 foruma po 2 posta i to je to tako da taj predlog vise ne bismo usvajali Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 20, 2007 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Predlazem da se otvori sekcija "Religije Sveta" ili neko slicno ime i da se u okviru te sekcije otvore pod forumi sa najpoznatijim, tj. najrasprostranjenijim religijama u svetu.. Pravoslavlje, Islam, Katolicanstvo.. itd itd..


ja mogu da budem moderator na te tri koje sam naveo, jer jako dosta znam o njima, posebno o Pravoslavlju.. eto, to bi bilo lepo Wink

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 20, 2007 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Теодул je napisao/la sledeće:
Predlazem da se otvori sekcija "Religije Sveta" ili neko slicno ime i da se u okviru te sekcije otvore pod forumi sa najpoznatijim, tj. najrasprostranjenijim religijama u svetu.. Pravoslavlje, Islam, Katolicanstvo.. itd itd..


ja mogu da budem moderator na te tri koje sam naveo, jer jako dosta znam o njima, posebno o Pravoslavlju.. eto, to bi bilo lepo Wink
Nekad bilo...

ali mi se čini da se to neće više ponoviti.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvod iz Pravilnika sajta Arrow 4. Izričito su zabranjene diskusije o politici, kao i rasprave po verskoj osnovi.

A i kao što kolega aureliano reče, nekada je bilo, nastao ršum, tako da nemamo u planu tako što Smile

Vidite da se i bez toga dođe do škakljivih tema po tom pitanju Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Izvod iz Pravilnika sajta Arrow 4. Izričito su zabranjene diskusije o politici, kao i rasprave po verskoj osnovi.

A i kao što kolega aureliano reče, nekada je bilo, nastao ršum, tako da nemamo u planu tako što Smile

Vidite da se i bez toga dođe do škakljivih tema po tom pitanju Smile



Ko kaze da to moraju biti rasprave ? Neka se otvore sekcije da se mogu raditi prezentacije o verama (NE SEKTAMA!) i da se lepo prica.. na milion foruma se moze lepo pricati o tome, ne vidim razloga da ne moze ni na ovome.

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veruj mi da na ovome ne moze. Imali smo tu sekciju pre 2-3 godine. Prvo je pocelo lepo (kao i uvek) ali se gadno zavrsilo tako da od toga nema nista.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Car Dusan-Silni je napisao/la sledeće:
Veruj mi da na ovome ne moze. Imali smo tu sekciju pre 2-3 godine. Prvo je pocelo lepo (kao i uvek) ali se gadno zavrsilo tako da od toga nema nista.



Dobro..

I jos nesto, "Izricito" NIJE Srpska rec.. Wink

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne piše se ni 'Srpska' velikim slovom, pa, šta ćemo sad Cool

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Ne piše se ni 'Srpska' velikim slovom, pa, šta ćemo sad Cool


Da, ne pise se. Napisao sam je samo zato jer mi je ostao prst na shiftu dok sam pisao "NIJE" Wink

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Predlozi za otvaranje novih foruma/podforuma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Strana 10 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon