www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Andrejica trazi
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 12:21 am    Naslov poruke: Andrejica trazi Na vrh strane Na dno strane

Znam da se na ovom sajtu ne nalaze strane pesme i da ne mogu da ih trazim da zbog mene stavite ali ja bih ipak ako moe da zamolim ako neki clan ima ovaj spot ili ako zna gde se moze skinuti da mi se javi.

u pitanju je pesma "Another day in paradise" peva je brenda i jos neki muski pevac,takodje crnac... znam da inace peva phil colins ali ovo bas njih dvoje pevaju.. u spotu se radi o nekim bezkucnicima,lutalicama i sl

unapred zahvaljujem na prilozenom trudu



_________________
 
mirotvorac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 28

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 12:28 am    Naslov poruke: Re: Andrejica trazi Na vrh strane Na dno strane

neznam dal ti moze pomoci al ja ima audio i to izvodjac"Phil Collins & Genisis"

a za spot cu pogledati javim ti do ponedeljka
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 8:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nadjoh pesmu, ali spot ne. Confused

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pesmu imam i ja od phil colinsa ali meni bas treba spot

_________________
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spot mozes naci preko Dc ++ i slicnih programa . Spot ti je 50 Mb velik

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto je tako velik? Question

_________________
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto je u formatu avi ili mpg4 ili rm..... nema veze koji je od njih ali taj video fajl mora da je

velik pogotovu ako je kvalitet extra

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ti si ga nasao sa tim programom? koliko bi trajalo da ja to skidam putem dial up-a? posto mi je ovako jako veliko da ga skidam preko wirelessa..

_________________
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ja sam ga nasao sa tim programom ... nisam ga skinuo uopste .

Zavisi koji konekt i koji upload ima taj sa cijeg racunara to skidas ...evo ja imam 16000 DSL

i mogao bih to da skinem za jedno 10tak minuta ako je i druga strana brza ali mogao bih i da se mucim i da skidam dva dana sve to zavisi od brzine drugoga.

Sa dial up ne bih na tvome mestu pokusavao ... ima da poludis.

Aj ako ga nadjem negde drugde poslacu ti link preko pm Wink

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sta da radim? ovako mi je nekako skupo,bezveze da skidam sa wirelessom
hvala

_________________
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kad ti Sasa da link s kojeg možeš skinuti odeš u neki Internet klub koji nije povezan dial-upom i skineš...snimiš na DVD i eto ga he he he

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da samo sto mi 1 mb naplacuju po 10-20 din... ali snacemo se nekako vec..

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Andrejica trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon