www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prag - Praha
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 2:17 am    Naslov poruke: Prag - Praha Na vrh strane Na dno strane

Ovo je Prag Smile


_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Charles Bridge

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wenceslas Square (Vaclavske namesti)

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vysehrad

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

The Municipal House

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 2:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

St. Vitus, St. Wenceslas and St. Adalbert Cathedral

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 3:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ptičja perspektiva Karlovog mosta i Vltave pod njim....

 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 3:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Astrološki sat (Orloj)



Poslednja prepravka: Manhattan datum Pon Dec 06, 2004 4:03 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 4:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....na pretraživačima ne uspevam da nadjem nijednu verodostojnu fotografiju Karlovog mosta (Karls brucke), niti nadaleko čuvenog vojnika Švejka, niti neverovatne Zlatne uličice.......onoga što je od Praga na mene ostavilo najjači utisak......
.......kad bih samo mogla da podelim sa svima onima koji su fascinirani Pragom, a koji u njemu nisu bili, slike iz monografije, najvrednijeg što sam ponela odande......(ukoliko imate skener, imamo dogovor)



.....praški krovovi....


 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 4:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prag pod snegom....

 
dado_zgb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 14

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm.... Prag je mjesto u koje bi se odmah preselio...
Bio sam tamo na maturalcu u srednjoj i obožavam taj grad.
Još sam se jednom vratio nakon 2 godine, i bio sam tamo tjedan dana, za Novu Godinu! Prag je looooodilo!
Napredan grad, ljubazni ljudi, jako me podsjeća na Zagreb samo u još velegradskijem tipu! Volim njihov jezik, Vltavu, Vaclavske Namesty,
Metro, Kentucky Fried Chicken... Čak su i ludi za Karmom!
Svi koji niste bili u Pragu savjetujem vam čim vam se ukaže prilika da ga posjetite!
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izuzetno lep grad...Ako imate prilike obavezno posetite prag makar na 3 dana i uzivajte u "zlatnim" nocima praga Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Prag - Praha Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon