www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prag - Praha
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 8:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od svih slika(koje su predivne) Karlov most bih izdvojila kao mesto koje bih svakako volela da obidjem..ne mesto vec lokaciju, preciznije receno...pogled je divan Rolling Eyes


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 3:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Praha je po mom misljenju najlepsi grad u Evropi.

Bio sam 3 puta tamo i svaki put sam se iznova odusevio i zaljubio u taj grad. Ljudi su mnogo ljubazni, pristojni, atmosfera grada je fenomenalna i kad sam video ambasadu Jugoslavije (tad jos nije postojala SCG) sam stao, blejio sam minut u zute zidove konzulata i slikao sam nasu zastavu! Very Happy

Karlov Most mora da se prodje bar 2-3 puta dnevno ako zelite da vidite sta Praha zaista nudi. Meni su one trgovine sa strane jako simpaticni, koji nude falsifikovane majice, trenerke, dresove itd. Za nekih 10€ se moze nabaviti sve i svasta sta srce pozeli.

Nocni zivot je mnogo mnogo dobar. U blizini Karlovog mosta ima jedna diskoteka, koja je na 4 sprata (mislim da se Lazne zove) i ta je vrh. Na svaki 'floor' ima druga vrsta muzike i pustaju za svaki ukus po nesto! Wink
Ako neko zeli mirnije vece, moze da ode u jedan od mnogobrojnih Irish pub-ova koji su mnogo lepo uredjeni.

Sam centar grada je jako lep, pogotovo nocu. U Pragu ima Kentucky Fried Chicken, Pizza hut, Dunkin´Donut i mnogo mnogo radnje koje ni mi ovde u Nemackoj nemamo. Mogao bi do sutra o ovom divnom gradu da pisem, ali svakako cu i ta 3 boravka po ludo provedenih noci da zapamtim i mnogo mnogo alkohola! Embarassed 8)

Ko ima priliku, neka obidje najlepsi grad Evrope - nece se pokajati! Wink
 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 37

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam komentar,to je jednostavno najlepsi grad,toliko sam se zaljubila u njega i lepo provela da bih otisla jos milion puta,zivela bih tamo.Znam da cu morati jos jednom da vidim Karlove vari,banju,to je nesto prelepo........ma ne zelim vise da pricam......place mi se...........hocu u Prag... Smile

_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prag je za mene najljepši grad u ovom dijelu evrope i ima naj disko u kojem sam bio

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prag.... grad za ciji opis ne postoje odgovarajuce reci, jer je prelep i tu zaista slika govori vise od reci. Ja sam bila u Pragu na maturskoj ekskurziji, a dozivljaji su jos uvek svezi kao da je bilo pre nekoliko dana. To je grad u kojem vas svaki novi predjen metar ostavlja bez daha. Od svih gradova koje sam do sada videla, Prag je nesto posebno, narocito nocu, tek tada kao da carolija pocinje. Ko god ima priliku, trebao bi da obidje ovaj grad, jer je zaista nesto posebno.

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma prag je chudo!zaljubljen sam u taj grad....a i prazanke su mmmm...bolje da cutim.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
vebija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 519
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio sam u pragu..jedan od meni ljepših gradova..
a i provodi su tamo odlični.. 8)

_________________
postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji neznaju
 
S__B
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2006
Poruke: 36

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio u Pragu!! grad je super!! u ovom dijelu europe najljepši, zapadnu baš nisam proputovao ali sigurno je malo ljepših!!

_________________
Ti znaj da Rijeku Volim ja...
 
avon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Mar 2006
Poruke: 156

czechrepublic.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako već dugo živim u Pragu uvijek se oduševim pogledno na noćni Prag sa Petrinja


Editovala Daca
smanjila sam ti sliku, 1,4MB je mnooogo
Wink
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da svatko ko je bio u Pragu je potpuno oduševljen s njim. Pogotovo na maturalcu. Ja sam bila i mogu vam reći ma kakva Španjolska ili Grčka - Praha je najbolši!
 
djapeman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 72
Mesto: Нови Сад - Србија

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ја сам био у Прагу пре 3 године, али само на 6 сати... и за то време сам обишао центар и знамености у центру, али сам чак тигао и да пронађем стадион Спарте из Прага и да уђем унутра, пошто ми је то "хоби" - тад сам први пут видео уживо некомуњарски фудбалски стадион без атлетских стаза... наравно то је једна мала ситница битна за мене, али град је много јак! Wink

Само сморио сам се кад сам чекао 40 минута код оне цркве да бих дочекао неке човечућке који излазе на сваки пун сат. Ништа посебно, а увек има много масе која чека?! Rolling Eyes Wink

_________________
Само слога Србина спасава
 
~ivee~
crazy in love
crazy in love





Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 1796
Mesto: ... izgubila sam se u gradu izgubljenih ... i nasla se na domaci.de ...

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam bila u prag na exkurziju, 1 nedelju.

evo par slicice:









_________________
... prijatelj služi da kada ti je loš dan odeš i pokvariš i njemu dan ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Prag - Praha Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon