www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ceska - Srbija 1-3
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Dejan71
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 305
Mesto: NBGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 10:21 pm    Naslov poruke: Ceska - Srbija 1-3 Na vrh strane Na dno strane

Ceska -SRBIJA 1-3
Mislim sta reci....!!!!
SRBIJA!!!
Jeli ovo pocetna sreca ili....?
Ja mislim da smo se pomerili sa mrtve tacke i da ide ka boljem... a vi?


 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

delim tvoje mišljenje. nadam se da ćemo se kvalifikovati na EŠ.

_________________
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro si odigrali, svaka cast (da su bar na svjetskom ovako igrali) Very Happy
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa na gore tesko moze da ide, odlicno smo krenuli!!! Drago mi je to sto je dao sansu Marku Pantelicu, i jos nekim mladim igracima, da se konacno oslobodimo takozvanih "ZVEZDICA", odnosno staraca!!! Lukovic, Koroman i Bisevac iako je imao kiks, su igraci na koje se ubuduce treba osloniti!!! Markovic definitivno nije za reprezentaciju!!! A po meni Zigic i Pantelic su savrsen tandem!!!! Dresevi su tiha jeza, podsecaju me na siptare!!!SRBIJA do TOKIJA!!!! Laughing

_________________
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je tek pocetak. Daj Boze da se ovako i nastavi.
A sto se tice dresova - sasvim su logicni. Svoj na svome.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pantelic je kralj!!! Konacno pravi igraci na pravim mestima. Ali, dzaba sve ako za zvanicne meceve pozove Kezmana, Milosevica ili sl (a hoce...).

_________________
Life sucks. Then you die.
 
kosima de urawa
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 4:13 pm    Naslov poruke: k Na vrh strane Na dno strane

mnogo bolje igramo od kad aje na klupi Klemente
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milosevic se oprostio od reprezentacije, to nam je jedina uteha!!! Twisted Evil

_________________
 
JekaiJose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 100
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo je mocno sto nam je trener Spanac. Sad sam poverovala da i nama nekad moze da krene..
Viva Clemente, Viva Srbija!!!! Very Happy

_________________
"Happiness can be found even in the darkest of times... if only one remembers to turn on the light"
Albus Dumbledore
"We have top players,and sorry if I'm arrogant we have a top manager too."
Jose Mourinho
 
draganng
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 150

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O plasmanu na EP se nema sta pricati,to je sigurno.Ja imam neki predosjecaj da ce i na EP napraviti dobar rezultat i ova utakmica nije sreca ovo je do nase nove srece Havijera Klementea

_________________
SRBIN
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utakmica je konačno bila da se moglo uživati u gledanju naše rešrezentacije.
Vidi se taktika pravog trenera i vidi se da su igrali oni koji ovog trenutka i zaslužuju i to su pokazali i opravdali povjerenje trenera klementea. igrali su sjajno, tečno i agresivno i rezultat je bio samo rezultat takve igre i drago mi je što smo pobjedili.
Najdraže mi je što je Pantelić uvršten u reperzentaciju jer je trenutno naš najbolji špic igrač i to je pokazao.
Mislim da će u kvalifikacijama igrati još bolje i da neće imati velikih problema da se kvalifikuju

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos Krasic def u prvi tim i to je to,naravno i da se Vidic oporavi

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Ceska - Srbija 1-3 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon