www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bajević na klupi Crvene zvezde!!!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 8:15 am    Naslov poruke: Bajević na klupi Crvene zvezde!!! Na vrh strane Na dno strane

Momci sta kazete

Very Happy



_________________
I C E M A N
 
igor-bp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 141
Mesto: VOJVODINA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas u Blicu pise da ce Bajevic dovesti Predraga Djordjevica u Zvezdu tj. da bi on to hteo.
Samo me interesuje ko ce to da plati.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam juce procitao da Bajevic dolazi u zvezdu.On je jedan od nasih najboljih fudbalskih strucnjaka u svetu.Harao je i poharao Grcku i sad bi trebao da belezi dobre rezultate i kod nas...videcemo.Nisu ga nista cimali, vec je dogovor sklopljen na obostrano zadovoljstvo.Mislim da je zvezda dovela pravog coveka posle zenge.
Sto se tice plate, u Kuriru pise da ce za dve godine dobiti oko 700 000 EUR-a sto je za nase trenere astronomska cifra Rolling Eyes

_________________
Master
 
Kengur77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Avg 2005
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar potez Pixija.
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo Piksi! Jedino sto ne znam ko ce sve to da plati. Sponzori ce morati da se otvore, ne samo za Bajevica, vec i za pojacanja koja ce on svakako zahtevati.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 8:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

31/05/2006 | Izvor: B92, Beta
Bajević najzad u Beogradu

www.fc-redstar.net


Novi trener fudbalera Crvene zvezde Dušan Bajević doputovao je u Beograd u sredu u 11:30. Po dolasku na aerodrom "Nikola Tesla", proslavljeni stručnjak je rekao:

"Zvezda je veliki klub za svakog trenera, pa i za mene, velika je čast raditi u njoj. Zvezda je svoju veličinu pokazala u prošlosti, a nadam se da će tako biti i u budućnosti."

Bajevića je na aerodromu sačekao predsednik Crvene zvezde Dragan Stojković, a zvanično će biti predstavljen na konferenciji za novinare u četvrtak na "Marakani". Bajević je oko 15 časova prvi put došao u Ljutice Bogdana, gde je obišao klupske prostorije i razgovarao sa generalnim sekretarom Nebojšom Lekovićem i tehničkim sekretarom Goranom Negićem.

Dušan Bajević je na klupi "crveno-belih" nasledio Italijana Valtera Zengu, koji je u Zvezdi proveo godinu dana i sa timom osvojio prvenstvo Srbije i Crne Gore i nacionalni Kup.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bajević: "Cilj je plasman u Ligu šampiona"
01.06.06. 14:30

Crvena Zvezda je u četvrtak predstavila svog novog trenera, Dušana Bajevića.

Nekadašnji jugoslovenski reprezentativac i jedan od najuspešnijih trenera u istoriji grčkog fudbala je ugovor sa najtrofejnijim spskim klubom potpisao na dve godine.

- Cilj i želja nam je da se plasiramo u Ligu šampiona, takmičenje koje je drastično različito od nacionalnog prvenstva. Moramo da se pojačamo i pokušaćemo da to do kraja prelaznog roka i ostvarimo, rekao je, između ostalog, novi strateg beogradskih "crveno-belih".

_________________
I C E M A N
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konačno neko pravo ime na Zvezdinoj klupi. Kad su počeli rasprodavati igrače mislio sam da nema nikakve šanse da se Zvezda plasira u Ligu prvaka ali sa Bajevićem mislim da je to ponovo moguće

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 8:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

01/06/2006 | Izvor: B92, Beta
Bajević promovisan na Marakani

Novi trener fudbalera Crvene zvezde Dušan Bajević zvanično je predstavljen u prostorijama klupskog stadiona i tom prilikom rekao da mu je cilj da stvori što je moguće kvalitetniju ekipu.

"Svakom treneru je rad u Crvenoj zvezdi, koja je po renomeu veliki klub u svetskim okvirima, prilika da se dokaže na profesionalnom planu. Pokušaćemo da stvorimo najjaču moguću Crvenu zvezdu", rekao je Bajević.

Šef stručnog štaba Crvene zvezde je dodao da će pokušati da već sledeće sezone dovede tim do Lige šampiona, ali da je za tako nešto, ipak, potrebno više vremena.

"Pokušaćemo da prođemo kvalifikacije, ali za tako nešto moramo da budemo mnogo jači nego sada. Liga šampiona je, ipak, mnogo kvalitetno takmičenje, ali ćemo sigurno pokušati da u prelaznom roku dovedemo potrebna pojačanja", istakao je Bajević.

On je rekao i da će pripreme tima početi 11. juna, tri dana pre nego što je planirano, ali nije želeo da komentariše sastav ekipe.

"Nisam stigao da se dovoljno informišem o ekipi da bih govorio o detaljima. Tek treba da se, u naredna tri ili četiri dana, opredelim za saradnike u stručnom štabu. Neću dovesti saradnike sa kojima sam radio u Grčkoj, jer mislim da i u Srbiji ima dobrih ljudi za taj posao", rekao je Bajević.

Predsednik Crvene zvezde Dragan Stojković izrazio je zadovoljstvo što je Bajević prihvatio ponudu da bude novi trener.

"Ispunili smo obećanje da ćemo na mesto trenera dovesti vrsnog stručnjaka. Nije bilo lako doći do rešenja. Međutim, dobili smo trenera koji odogovara renomeu Crvene zvezde. Očekujem dobre igre i rezultate", rekao je Stojković.

Bajević je potpisao dvogodišnji ugovor, a finansijski detalji nisu saopšteni.

Dušan Bajević je rođen 10. oktobra 1948, a kao igrač nastupao je za mostarski Velež i atinski AEK, sa kojim je osvojio dve titule prvaka Grčke i jednu u nacionalnom kupu. Trenersku karijeru počeo je u Veležu, sa kojim je 1986. osvojio kup tadašnje Jugoslavije, a zatim je dve godine vodio i olimpijsku reprezentaciju. U AEK se kao trener vratio 1988. i predvodio je klub do četiri titule nacionalnog prvaka i po jednog trofeja u Kupu, Super kupu i Liga kupu. Tri puta je bio šampion Grčke i sa Olimpijakosom, sa kojim je 1999. osvojio i Kup. Trofej Kupa Grčke Bajević je osvojio i 2001. sa PAOK-om.

_________________
I C E M A N
 
ReContra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Mar 2006
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veliko ime,za veliki klub....a veliki klub ima velike ambicije Wink ....zato Zvezdo,zgazi ih sve!
 
milos84bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad imas dobre igrace, trener je najmanji problem. On je tu samo da bi odrzavao disciplinu. Ako zvezda ne dovede zamenu za stojkovica i lukovica...
 
kama ajdin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 204
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar potez celnika crvene zvezde Smile

_________________
ajdin begic-bega
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Bajević na klupi Crvene zvezde!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon