www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jos jedna sansa!!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dala sam bivsem momku jos jednu sansu al je opet uprskao pa sam ga zauvijek ostavila

 
alanya
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 296
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa to se dogadja ponekad i pri meni i mom decku ... ali ja jos akceptiram to jer ga puno volim
 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 4:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko radi taj i gresi, grske su dozvoljene, one se desavaju, paljudi smo........ponekad zbog nasih gresaka drugi pate...... jabih oprostila, ali nikako zaboravila, a to je mnogo losije nego ne oprostiti, jer bih kad tad prebacila, tako da dolazi do novih nesuglastica
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno.. svako ima svojih losih dana..

_________________
 
Ivica 36
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 108

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno, ali u bilijaru
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako vec iste stvari ponavlja po vec ko zna koji put mislim da ne bi bilo svrhe pustati ga da se vrati u normalu ..... u takvoj vezi pre bi bilo da nesto ne funkionise ....... svaku krizu koju bi moj decko imao jednom bi pustila da vidim kada ce ga to proci ali ne bi bila spremna da po nekoliko puta prastam isto nerealno ponasanje i neko ljucenje na nekoga ko nije kriv za to
 
tdejo86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 59
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 8:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I slepcu bi bilo jasno da kad nesto ne ide onda ne ide. Tu je kraj nazalost...
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih mu rekla sta mislim...i pitala bih ga sto se promenio?!!

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 3:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da bi na drugu šansu ako ga volin i ako mi je stalo do njega
 
Dijanaaa100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 129

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad tu osobu stvarno jako volim....
onda bi pokusala da pricam sa njim o tome....
nemislim da se moze osoba od jednog dana na drugog tako promjenit bez i jednog razloga...dakle bi pricala sa njim u cemu je problem...jer nebi odma raskinula ako je to stvarno prava ljubav....

i onda bi vidjela sta ce on na to sve rec...i mozda bi to sve jos trpila jedno vrjeme i ako se onda opet nista ne promjeni neznam onda bi imala osjecaj kao da mu ja vise neznacim vise nista...i nebi mogla bit sa osobom skupa a znam da mu ja nisam vise nista tog vrjedna..!!! dakle bi mozda tek onda razkinula!! Sad
 
Vranjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Nov 2004
Poruke: 124

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih popricala s njim i pitala bih ga sta to treba da znaci..
a ako bi mi on reko da nezna o cemu se radi,da je on jos uvek isti onda bih resila da ga ostavim...
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko god da su moja osecanja jaka, ne bih nikad dozvolio da pravi majmuna od mene.razgovarao bih s njom, pa ako moze da se promeni ok, ako ne, onda jbg, prebolecu nekako!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Jos jedna sansa!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon