www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jos jedna sansa!!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
acaodbojkas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi koja je sansa u pitanju,ja licno jednu istu stvar dvaput ne oprastam,cemu to kad ce posle izvesnog vremena opet isto da se desi

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
naravno.. svako ima svojih losih dana..


a ako ti loši dani potraju? Naravno da možemo biti loše volje dan, dva, ali ako je netko takav mjesecima, onda se malo treba zapitati.
Ja obično ne dajem drugu šansu. Kad vidim da je nestalo kemije na jednoj strani obično prekinem vezu.
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 5:50 pm    Naslov poruke: Re: Jos jedna sansa!!!! Na vrh strane Na dno strane

ksantipa je napisao/la sledeće:
U dugoj ste vezi vec nekoliko godina. U zadnje vreme se vas partner drasticno promenio, skoro i da nije vise isti on. Sve ono sto je ranije radio sada ne ni pomislja da ucini isto (dosadilo mu se da to radi, izgubio je volju da se "trudi" oko veze ili mu je samo neka prolazna faza izduvavanja). Dali i koliko mu sanse dajete. Imate li strpljenja da cekate da se "vrati" onaj vas isti dragi ili shvacate da mu se sve to vreme bilo samo masku da vas pridobije, a onda ko vas jbe pokaze svoje pravo lice.
Kako postupate u takvu situaciju?

A da nisam napomenula da ga volite vise no sebe i da takve pogreske nisu mu prvi put!!!


Pa, ako stvarno volim više od sebe, onda mogu biti jako tolerantna i praštati ono što niko nikada ne bi... Ali, i to ima svoju granicu, ako bih videla da on stvarno ne može, ponovo, biti onaj stari i da je nepodnošljivo ostati sa takvom osobom, i da, jednostavno, više to nije to, da ne vodi ničemu, onda bih morala da raskinem... Tako je bolje i za njega i za mene...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prstam dokle mogu i koliko mogu...pokusavam da razgovaram ako ni to ne ide i nista se ne menja onda je to definitivan kraj...ako je ljubav velika naravno i da je prag tolerancije veci....ali ako ne ide ne ide...proci ce jer kao sto neko rece ziveli smo i pre te osobe pa zivecemo i posle...

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa mojiim muzem se to sada vec desava posle 5 god. Jos uvek mislim da imam snage to da trpim...ali ponovo postaljam pitanje samoj sebi....sta kad me snaga izda?
Jos uvek Neznam sta cu....

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se to po prvi put desava moze se i prec preko toga,ali ako se to ponovi nema oprostaja.
 
Samojedanput
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 44
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Udari mi malo kontru malo embargo na "neke" stavri pa ce da vidis kako ce sam da se vrne u normalu ...Smile

_________________
Da potpis
 
serbiangel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 139

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 4:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bi mi dala samarcinu i bi ga odpustila odma
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ča se tiče toga, možete popričati sa njin i sve se lipo riši. Nakon ni 10 dana , desi se opet isto, opet promjene. Pokušate opet izgladit da dodje na sve na svoje misto. Ali to se dešava, opet nakon par dana , i to isto i tako u krug.... to ne vodi ničem. Pružit opet šansu, nema smisla.
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Expolidrao bih od sreće da sam je dobio Crying or Very sad

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja tražim još jednu šansu, uprskao sam skroz, dali če se naći snage da se mi oprosti, ne znam, mogu da se nadam, ja sam jesam za još jednu šansu, ali sve je stvar razgovora, ako razgovora nema, nema tu ni druge šanse, bitan je razgovor. ako u razgovoru uspjednu da se rješe problemi može se dalje, ali ponavljam, prvo je potreban razgovor. ne mojte uraditi ono šta sam ja, bez razgovora probao da razkrstim, samo bol vam ostaje poslje

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
stefan80
$$ Ђавољи адвокат $$
<b>$$ Ђавољи адвокат $$</b>



Godine: 43

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 3261
Mesto: $$ DEVIL LAND $$

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U ljuckoj prirodi je da gresi!Naravno treba prastati i biti tolerantan,jer i mi gresimo ne samo nas partner!Treba sesti i popricati,skinuti sve maske kad kazem sve znaci i svoju jer ne bi se nasao u tom problemu i ne bi se tako ponasala i ta druga osoba tako da nisi i ti negde pogresio!Pa ako i posle tog razgovora nema pomoci onda treba pogledati istinu u oci koliko god ona bolna bila i nastaviti dalje,jer koliko je i tebi to mucno i njemu je!

_________________

I put od hiljadu milja mora poceti jednim korakom
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Jos jedna sansa!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon