www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jos jedna sansa!!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene nema druge sanse.ako nekoga volis trebas da razmislis dal ces svojim postupcima da ga povredis! Confused


_________________
 
vipclan
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 18 Jun 2006
Poruke: 550
Mesto: split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

porazgovara bi sa njom i pokusao to jos jednom vratit na stare staze ali ako ne ide prekinut i gotovo..
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osvojila bih ja njega, mozda je to jer sam mu dosadila, promenila malo izgled ili nekako drugacije uvela zivost u nasu vezu.... Very Happy
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek dajem svoj maximum, tako da se nikada ne nađem u situaciji da zažalim i zapitam se da li sam se dovoljno potrudila, uložila,...Ne smatram da sam ikada do sad pogrešno postupila, preterala, i sl. , uvek sam sledila srce Smile

Pružanje šansi prestaje kada osetim da sam ravnodušna. To je stvarni kraj.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pruzam mu sansu sve dok i sama ne poludim a onda sve ode do đavola

_________________
*lutka s naslovne strane*
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta bih mogao da kazem na ovu temu...
Jednom sam cuo da je druga sansa prilika da ponovimo istu gresku drugi put.
I ziveo sam sa tim ubedjenjem jedno vreme.

Mada se davno sve to promenilo.
Poceo sam da uvidjam da ima dana kada ne postupim kako treba i video sam da sa tim svojim ubedjenjem mnogo gresim. Ti dani su cesto dolazili.
Poceo sam da uvidjam da nije uvek onako kao sto izgleda na prvi pogled.
Jednom se nisam potrudio dovoljno... nisam dao svoj maksimum... otisao sam.
Slagao sam sebe. Kao dao sam drugu sansu, ali sam gledao da budem ravnodusan... Nisam se opustio i video sta ce da se desi.
Mnogo godina je proslo od tad... ali me povremeno proganjaju misli... da sam mogao jos nesto da ucinim, da bar ne budem ravnodusan... da dam pravu drugu sansu i da vidim da li sam stvarno u pravu.

I ponekad imam utisak da me to proganja. Da mi se sve nekako vraca.
Koliko god me bolelo sto ne uspevam... dajem drugu sansu i borim se do kraja...
Ne zelim da se sutra probudim sa mislju kako sam samo posmatrao svoj zivot. A da nisam nista ucinio. Makar se to i lose zavrsilo po mene.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi od greske... ali mislim da bih dala srugu sansu... Mr. Green

_________________

~ Banetova Žena ~
 
milan111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Jun 2007
Poruke: 21
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad ne reci kraj uvek postoji sanse za dalje. Very Happy

_________________
Trazim prijatelje, volim da cetujem i tako. Pozz za sve.
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos jedna - nikada !

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 8:01 pm    Naslov poruke: Re: Jos jedna sansa!!!! Na vrh strane Na dno strane

ksantipa je napisao/la sledeće:
U dugoj ste vezi vec nekoliko godina. U zadnje vreme se vas partner drasticno promenio, skoro i da nije vise isti on. Sve ono sto je ranije radio sada ne ni pomislja da ucini isto (dosadilo mu se da to radi, izgubio je volju da se "trudi" oko veze ili mu je samo neka prolazna faza izduvavanja). Dali i koliko mu sanse dajete. Imate li strpljenja da cekate da se "vrati" onaj vas isti dragi ili shvacate da mu se sve to vreme bilo samo masku da vas pridobije, a onda ko vas jbe pokaze svoje pravo lice.
Kako postupate u takvu situaciju?

A da nisam napomenula da ga volite vise no sebe i da takve pogreske nisu mu prvi put!!!



Takve stvari se rešavaju, otvorenim razgovorom... Treba partneru iskreno reći šta osećate i da primećujete šta se dešava izmedju vas, ili ne dešava više... Ja sam bila u takvoj situaciji, i bila u stanju da dajem hiljadu šansi, jer verujem da ako je ljubav prava nema te stvari koju ne može da učini, pa i da promeni osobu... Nažalost, više nisam mogla da trpim da se greške ponavljaju po hiljadu puta, i digla ruke od svega, što znači da sam prekinula tu vezu... Bez obzira koliko nekoga volite, ako se on ne trudi da popravi svoje greške, da izgladi odnose, ako je totalno nezainteresovan za opsantak veze, onda jednostavno gasi sva osećanja i u vama, a to dovodi do kraja... Bar je kod mene tako bilo... Znači, dajem svakome šansu, ali samo ako zasluži...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
uncle binho
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 14 Jun 2007
Poruke: 1975

brazil.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da svako zasluzuje drugu sansu !!!!!!!!!!!!!!!1 al samo drugu!!!!!!!!!!!

_________________
SAMO SU SELA,
CRVENO BELA!!!!!
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

davala bih mu sansu sve dok mi ne prekipi...inace umem da trpim,tako da bi to mozda potrajalo ali ako bih videla da svo moje razumevanje i ljubav nicemu ne vode...onda neka nadje neku oko koje ga nece mrzeti da se trudi.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Jos jedna sansa!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon