www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ne znam ima li više kemije
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
slatka_banana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 37
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 11:40 pm    Naslov poruke: ne znam ima li više kemije Na vrh strane Na dno strane

Pred vjenčanjem sam. On je predivan, moj čovjek iz snova, onaj kojeg sam sanjala kao djevojčica. I ne mogu vjerovati da mi se san ostvario...
sada, nakon godina veze postali smo kao prijatelji. Nema više one strasti, više ne trgamo odjeću nakon jednog dužeg poljupca, seks je čista rutina, ne pali me kao prije. ne znam što se događa....strah me da je ovo sve postalo navika i da smo zapravo samo prijatelji...a opet.....ne bi mogla bez njega. Što da činim? Confused


 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zeznuta situacija.Ja sam par puta mislio isto tako.Mislio sam da nam je veza vise postala navika.Osecao sam se kao da smo prijatelj.Onda je ona otisla na 2-3 dana iz grada.Uzasno mi je nedostajala,ali nisam znao zasto iako sam mislio da nam je veza skoro propala i da ce da budemo prijatelji.Kada se vratila,kada sam je pogledao,ponovo se probudila ona strast.Mislim da ako jednom zavolis neku osobu,voleces je ceo zivot.Samo treba naci nacina da ponovo povratis svoje osecanje.Jednostavno probaj da izadjes iz te neke monotonije i uradi nesto sto ce da ti ponovo ozivi osecanja
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 9:27 am    Naslov poruke: Re: ne znam ima li više kemije Na vrh strane Na dno strane

slatka_banana je napisao/la sledeće:
Pred vjenčanjem sam. On je predivan, moj čovjek iz snova, onaj kojeg sam sanjala kao djevojčica. I ne mogu vjerovati da mi se san ostvario...
sada, nakon godina veze postali smo kao prijatelji. Nema više one strasti, više ne trgamo odjeću nakon jednog dužeg poljupca, seks je čista rutina, ne pali me kao prije. ne znam što se događa....strah me da je ovo sve postalo navika i da smo zapravo samo prijatelji...a opet.....ne bi mogla bez njega. Što da činim? Confused
Pazi tacno svi mi malo zapadnemo u monotonost i naviku nakon duge veze.Al ko sto si i sama rekla sada si(ste) pred vencanjem i mozda imas mali strah a sasmim tim i malu potrebu da malo pred sve to budes sama kako tebi odgovara i da malo budes slobodna....

Vidi promenite malo sredinu otidjite na neka meesta gde niste izlazili,radite zajedno neesto sto do sada niste radili,i videces da ce vas i sitnica promene vratiti u stari kolosek,...

A ako ni to ne pomogne onda milim da treba da sednes i da mu iskreno kazes kako se osecas i sta osecas i da vidite da rascistite to jer veruj mi sto vise to drzis u sebi to ce biti gore,...

Ali ja bi ti preporucio svakako da prvo sto treba d odradis to je da popricas s njim o svemu pa onda da vidite sta cete i da vidite kako moze da ti pomogne da se tako en osecas i da isprobate ono sto niste probali(izlasci na mesta na kojima niste bili,malo pronmenite ssredinu,drustvo,...)
Mozda se i on malo tako oseca,mozda jednostavno ste se vremenom malo odaljili jureci za obavezama i ocekivajuci da cete stalno da se vidjate i da je on uvek tu(i ti za njega) pa je to preslo u naviku i monotonost....
Veruj mi male pronmene jako puno mogu da ucine da se ozvezi veza tako da popricaj s njim promenite nesto(nebitno dal na 1 dan ili za ceo zivot ) al to bi trebalo da donse malo raznolikosti i razbijanju monotonije i navika ,....
Ne znam sta drugo da ti kazem nadam se da ce se sve lepo zavrsiti...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno se slažem sa onim čto je rizmal napisao. Otvoreni razgovor, ma koliko bolan mogao biti je jedino iskreno rešenje..možda je sve to samo trema pred veliki čin kakav jeste venčanje..možda je strah od onog neizvesnog koje čuči u svakom braku..možda je to i strah od neuspeha koji se na neki način reflektuje kroz to zatišje i zbunjenost..sedi i razgovaraj sa njim.Nemoj čekati da sve to ode predaleko.Možda ćes se sutra smejati svojim strahovima, ali ćeš bar znati da si ih raščistila na vreme.U svakom slučaju želim ti svu sreću ovoga sveta...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Morate da ubacite novine, male promene u vas zivot i situacija treba da se promeni..
Slazem se sa svim sto je receno..

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam sta da kazem...mene je uvijek strah pomisliti da se jednog jutra mogu probuditi pored "covjeka mog zivota" i shvatiti da da tu vise nema strasti...zelje...ili cak i ljubavi...da imam osjecaj kao da spavam pored prijatelja. zelim da i poslije 20 godina imam one leptirice u stomaku kada je pored mene...to je za mene prava ljubav. mozda sam nezrela ili previse romanticna ali to je ono o cemu sanjam.
mislim da trebas dobro razmisliti da li se zelis udati za nekoga koga gledas kao prijatelja, koliko ce to da potraje?

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znas kako,sve jednom predje u naviku samo se ne treba tome prepustiti,treba se truditi da se opet raplamsaju vatre strasti i ljubavi,pogotovo ako mislis da je on onaj pravi.unesite malo novina u ljubavni i sexualni zivot.........
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi spominju novine u ljubavi i sexualnom zivotu, a evo i nekih spontanih predloga (kod mene uvek upale cim skapiram da mi monotonija mase pred nosem)

- Idite negde van grada na vikend... ( natrpajte ranceve, sednite u kola, bus ili voz i odvezite se u neki grad koji vam spontano padne na pamet...Ako volite da setate i ako ste voleli exskurzije u skolama, svrljajte i upoznajte gradove na taj nacin, pravite piknik, idite na pice, slikajte se na neobicnim mestima i ako imate kinte platite prenociste u hotelu. Takva avanturica se ne zaboravlja)

- savataj decka kada se najmanje nada Mr. Green Na sred neke zurke ili u kaficu...Cak i sex od 5 minuta ume da unese mnogo strasti u vas zivot...Pozeljni su samo cisti toaleti Mr. Green i po mogucnosti da imaju kljuc! ali nije presudno 8)

- Kuvajte zajedno 8) Zezajte se... Idite u bioskop...radite ono sto ste radili na pocetku vase veze.... Napravi mu sampite Mr. Green

Postoji toliko mnogo ideja da se osvezi jedna veza, samo treba da proradi kliker Wink
Meni je najveci kompliment od decka kada mi kaze da sam "savrseno neobicna i da ga uvek iznenadjujem"
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^da,apsolutno se slazem sa tobom!
mozda neka nova krpica, ili jos bolje "stara krpica" sa novim detaljima..bla bla bla Smile

u svakom slucaju,sve naj naj!
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je jedna vrsta monotonije i normalna u stabilnim vezama. To ne treba mnogo da te brine. Tu verovatno dolaze razlicite faze,malo gore malo dole.
Milslim da ne postoji veza u kojoj sve uvek prsti od strasti na sve strane, i ako postoji, takve veze verovatno brzo i sagore od toga
I kao sto rece koleginica Eliot, uvek postoji mnooogo nacina da osvezis jednu vezu. Al nikad nemoj da zaboravis, da je mozda to ono sto ti srcu treba bas

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 30, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo svrljah okolo i ugledah ovu temu od slatke banane.

HM.......

Nije monoptonija..vec je drugi covjek u pitanju. Crying or Very sad

A za tu tvoju nedoumcu evo jedan copy-past iz teena koje je postavila jedna djevojcica pa su joj strucnjaci odgovorili..a evo joj odgovor koji bih i tebi dala na ovu tvoju temu...



Citat:
Prvo bih ti savjetovala da nađeš vremena za sebe – za razliku od doba kada niste živjeli zajedno i kada si tražila vrijeme za njega, sada kada ste stalno zajedno ne zaboravi da si ti jedan važan „sastojak“ te veze i da trebaš malo vremena da se pozabaviš sobom.

To se može ostvariti tako da svaki dan uzmeš malo vremena da legneš u kadu punu mjehurića, odeš sama u teretanu ili na jogging ili pak izađeš subotom sa svojim društvom. Osim što se trebaš posvetiti sebi, preporučam ti i da njega potakneš da učini isto i pri tome oboje imajte na umu da je povjerenje ono najvažnije što trebate čuvati u vašoj vezi. Uglavnom time ćete barem dobiti nove teme za razgovor. Osim toga, popričaj s njim o nekoj zajedničkoj aktivnosti – možda vas oboje zanima neki strani jezik, ili tečaj plesa? Možda oboje volite filmove – dogovorite svoj mali „ritual“ da barem jednom mjesečno odete u kino, možda kakav koncert ili slično, ma sigurna sam da ćeš nešto smisliti.

Nerijetko se dogodi da kada osobe uđu u stalnu vezu zanemare neka prijateljstva koja su im bila bitna. Ukoliko je to slučaj i kod vas - obnovi zapuštena prijateljstva. Također, ti imaš prednost koju mnogi ljudi tvoje dobi nemaju – živiš sa svojim voljenim – pa iskoristi to – pozabavi se kuhanjem, izmišljanjem nekih jela koja oboje ili samo jedan od vas voli. Jesi li ikada pokušala napraviti koktel? Uglavnom, zabavi se onim svakodnevnim stvarima.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 02, 2007 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema, bolan... Na osnovu ovoga što si pisala, ljubav vam se polako gasi.
Daj Bože da nisam u pravu, ali... To je samo moje mišljenje.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> ne znam ima li više kemije Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon