www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plavooka_ns Trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
plavooka_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Avg 2006
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 8:25 pm    Naslov poruke: Plavooka_ns Trazi Na vrh strane Na dno strane

Vidim da je na ovoj temi popularno da se nesto trazi,pa reko ajd da ne zaostajem Smile Smile Smile
Trebaju mi Flamingosi,tj. ova njihova pesma Lumperaja,pa ako neko zna gde ima da se skine,ili bilo koji nacin da dodjem do nje(osim da kupim cd i sl.),javite mi

Hvala Smile

ups...nasla sam,el ne da mi da skineeem Sad Sad Sad Sad




Poslednja prepravka: plavooka_ns datum Čet Avg 10, 2006 8:28 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Flamingosi - Lumperaj

Imas gore na pocetku stranice link Noviteti 2006, zatim udjes u kategoriju *Novi razni hitovi* i tu se nalazi tvoja pesma koju trazis... i ne moras da kupis CD ili da platis ali moras da imas kredit za download...

Poz Wink

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
plavooka_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Avg 2006
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a kako se dobija taj kredit?Sta treba da radim,ja sam nova ovde
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti edituj svoju prvu poruku i upisi svoju e-mail adresu pa ce ti mozda neko od nasih clanova poslati. A kredit se inace stice tako sto ces pisati po forumu. Wink
 
plavooka_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Avg 2006
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos jedan mali dodatak Smile
Ako neko ima pesmu Gorana Karana-probudi me u svitanje,nek se javi...bila bih vrlo zahvalna Smile
 
plavooka_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Avg 2006
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a pa hvala puno...
E,onda ako neko moze nek mi posalje,hvala puno unapred


liliy85@ns.sbb.co.yu
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslacu ti ja obe pesme za pola sata Wink

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
plavooka_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Avg 2006
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok,da ondak sa svojim zeljama i nastavim..Hitno mi treba Marija Serifovic-Ostani...

Da,da,zna, zahtevna sam...al evo samo jos ovo Wink Wink Wink

_________________
The greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel si sigurna da se pesma tako zove? Confused
Ja sam trazio, ali pod tim imenom je nema nigde, niti sam nasao tekst...Da li je to mozda pesma sa ovim refrenom:

Ostani jos minut da me vidis kada krene
ta oluja hladnih suza poplavice mene
ne krivi me za kraj, pusti ruzna secanja
pamti me po suzama


ako ne, onda stvarno ne znam, sa tim imenom je nema nigde... Confused

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Plavooka_ns Trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon