www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Optimisti - Novi Domaci Film
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Optimisti - Novi Domaci Film Na vrh strane Na dno strane

Film Optimisti je omnibus sastavljen od pet nezavisnih priča koje povezuje optimizam gledan ’’šarenim’’ očima. Iako naizgled šaljive, svaka priča verno oslikava stvarno stanje današnjice koja se, uz pomoć lažnog optimizma, ulepšava i samim tim lakše preživljava.
Pored Lazara Ristovskog, koji u svakoj priči igra glavnu ulogu, u filmu učestvuje i 40 naših najpoznatijih glumaca kao što su: Mira Banjac, Petar Božović, Tihomir Arsić, Slavko Štimac i mnogi drugi.

Premijera filma u Beogradu održaće se u Domu Sindikata 27.septembra, dok će se u Novim Sadu prikazati 29.septembra.




uloge: Lazar Ristovski, Mira Banjac, Petar Božović, Tihomir Arsić, Nebojša Glogovac, Dragan Jovanović, Ivan Bekjarev...
muzika: Zoran Simjanovic
direktor fotografije: Milan Spasić
producent: Goran Paskaljević
scenario: Vladimir Paskaljević
režija: Goran Paskaljević



 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam odgledao ovaj film pre neku dan i mogu Vam reci da sam uzasnut!!!Fil je neverovatno glup i dosadan.Jeste da se svaka prica bazira na optimizmu ali to je toliko jadno odradjeno da nemam reci...Naravno, Laza je odglumio za medalju, svaka mu cast Wink

_________________
Master
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam gledao fim, ima jedno mesec dana... Film je ocajan! Ni jedna od tih pet prica nije normalna. Pogotovo ona sa klincem sto kolje svinje Laughing Price su umobolne ... steta za protracene pare. Mozda film i nosi neku dublju poruku ali je ona interpretirana na jako cudan nacin koji nije ni malo dobar.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Velja25 je napisao/la sledeće:
Ni jedna od tih pet prica nije normalna. Pogotovo ona sa klincem sto kolje svinje Laughing

Hahaha, bravo, Veljo Smile Ta prica je stvarno bolesna, a mali je prava dileja Very Happy Ipak je on majstor, osvojio je zlatnu medalju na takmicenju u klanju svinja Twisted Evil Nije losa ni ona prica sa onim likom koji je prokockao sve pare koje je spremio za ocevu sahranu...

_________________
Master
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ A klinac ima 6 godina otprilike i vec je svetski sampion u klanju svinja... A ona prica sa kockarom nije losa ali su preterali sa babom, baba dobija na automatu vise nego Dusko Dugousko Laughing
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam gledala, ali po vašim pričama vidim da se baš i ne isplati...a ko zna možda mi se i svidi?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Optimisti - Novi Domaci Film Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon