www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

TMNT (Teenage Mutant Ninja Turtles)
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavala sam nindza kornjace kao klinka. Moj brat i ja smo stalno izigravali nekog iz cudesne cetvorke. Imam nekoliko video kaseta sa njihovim dogodovstinama. Nadam se samo da ce film biti bar upola dobar kao crtac.


_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam volela da gledam njih kad sam bila mala ali ne verujem da cu ici u bioskop da ih gledam...
 
We-She``
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tinejdz mjutnt nindza trrrtlllsssssss. . . .hirouz in di ekshn!!. . . .oh. .. those were the days. . . . . . . . . . . .Sad(
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 20, 2008 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma neprevaziđeni su. Obožavao sam ih ko klinac, obožavam ih i sada...

Ovaj novi film mi se jako sviđa, mada najviše volim prve serijale crtaća. Pogotovo sa starom sinhronizacijom. To je bilo savršeno...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nindža kornjače... omiljeni crtać iz detinjstva... Very Happy prosto sam ih obožavala, snimala sam ali na žalost još davno i uspela da presnimim... Confused ali dobro barem i dan danas imam sat koji je na zidu, i to u obliku mog omiljenog Rafaela Mr. Green
ovi novi mi ipak nisu nekako... po ukusu... nekako je sve mnogo mračnije i nije mi to to... Smile oni prvi serijali su zakon i po animaciji a kao što napisaše gore i fenomenalnoj sinhronizaciji, nema im ravna...

_________________
~Duo de la muerte~
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
nindža kornjače... omiljeni crtać iz detinjstva... Very Happy prosto sam ih obožavala, snimala sam ali na žalost još davno i uspela da presnimim... Confused ali dobro barem i dan danas imam sat koji je na zidu, i to u obliku mog omiljenog Rafaela Mr. Green
ovi novi mi ipak nisu nekako... po ukusu... nekako je sve mnogo mračnije i nije mi to to... Smile oni prvi serijali su zakon i po animaciji a kao što napisaše gore i fenomenalnoj sinhronizaciji, nema im ravna...


ja sam bio leonardo Mr. Green

stara sinhronizacija je zakon... sekač a ne šreder... i splinter naravno

_________________
~Duo de la muerte~
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj ja sam bila donatelo Mr. Green obozavala sam tu zamlatu Very Happy

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
nindža kornjače... omiljeni crtać iz detinjstva... Very Happy prosto sam ih obožavala, snimala sam ali na žalost još davno i uspela da presnimim... Confused ali dobro barem i dan danas imam sat koji je na zidu, i to u obliku mog omiljenog Rafaela Mr. Green
ovi novi mi ipak nisu nekako... po ukusu... nekako je sve mnogo mračnije i nije mi to to... Smile oni prvi serijali su zakon i po animaciji a kao što napisaše gore i fenomenalnoj sinhronizaciji, nema im ravna...



a mislila sam da sam jedina koja je gotivila Rafaela Laughing


svi su ludeli za Mikelandjelom

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 07, 2008 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U filmu je Rafael mnogo dobro prikazan. Napucaniji je od ostalih kornjača i stalno je nadrndan. Jako su dobro oslikali njegov lik i njegov karakter...

Meni su Leo i Ralf oduvek bili omiljene kornjače. Mikelanđelo mi nikad nije bio zanimljiv. A ubedljivo najbolji lik mi je K.C.

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 31, 2009 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad sam bas nedavno gledao to, i setio se kako je bilo pre gledati to, mogao bi to gledati jos koji put iako se to cini smesnim Very Happy

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> TMNT (Teenage Mutant Ninja Turtles) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon